Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 347 of 381 FirstFirst ... 247 297 337 345 346 347 348 349 357 ... LastLast
Results 6,921 to 6,940 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #6921 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Doresc a achizitiona 2 console portabile in viitorul apropiat: 1 PS Vita, 1 Nintends 3DS.
    Acum cateva intrebari:
    - Ce model este mai bun: PS Vita 1000 ori PS Vita 2000?
    - Aceeasi intrebare si pt 3DS: varianta simpla sau 3DS XL? Ori se merita investitia si in modelele limited edition samd.
    - De unde este mai convenabil sa le cumpar?

  2. #6922 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu pot să îți raspund decât la prima problemă, mergi pe varianta cu OLED, PS Vita 1000, ecranul merită toți banii

  3. #6923 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    1. 1000 pt ecran
    2. new 3ds sau new 3ds xl, unele jocuri nu merg pe cele vechi
    3. cel mai bine de la noi din tara de la un magazin ca sa beneficiezi de garantie

  4. #6924 SP
    Member yarbaverde's Avatar
    Cum imi dau seama ca este ps vita 1000 ? scrie pe spate modelul sau pe cutie? Nu am nici o idee eu.

  5. #6925 SP
    Banned Templier's Avatar
    cel mai simplu te uiti la boxe:
    PSV 1000 are boxele sub forma a 2 siruri a cate 3 puncte
    PSV 2000 are boxele formate din puncte in forma de cerc

    daca iei din magazin o sa gasesti mai greu 1000 ( cred ) si oricum scrie pe cutie

    daca iei SH pe spate sup TP ai o banda incusta unde scrie MODEL PCH 2003

    merita orice PSV numai ca intr-adevar varianta de 1000 are ecranul mai bun, eu le am pe amandoua si m-am obisnuit si cu varianta de LCD. iti dai seama ca se vede diferit doar comparandu-le, ambele modele se vad misto.

  6. #6926 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Multumesc frumos tuturor pentru pareri si sfaturi. Cel mai probabil PS Vita 1000 si new 3ds xl vor intra in familia consolelor mele (si primele portabile dupa un timp prea lung).

  7. #6927 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Cei de la gamerland iarasi au o gramada de produse la pret 0, la fel ca anul trecut. Posibil sa aibe din nou aceleasi probleme tehnice; sper doar sa le rezolve mai repede decat au facut-o ultima oara, iar noi sa nu mai umplem pagini pe diverse pe thread-uri cu acest topic (gen am comandat x ori y si daca le vor livra, ANPC samd).
    Le-am trimis un mail, dar cine stie daca ori cand il vor citi.

    ---------- Post added 17-08-2015 at 11:50 ----------

    Au raspuns la e-mail (au zis ca au fost in concediu) si au remediat problema, postand si un mesaj. Este totusi dubios cum de se petrece aceeasi chestie de 2 ori in mai putin de un an.

    ANUNȚ IMPORTANT!
    Stimați cumpărători!

    Site-ul nostru gamerland.ro a suferit niște probleme în weekendul acesta 15.08.2015 – 17.08.2015.
    Din primele informații se pare ca a fost un atac al hackerilor, o situație similară cu cea din decembrie anul trecut. Ca urmare prețurile de pe site au fost eronate.
    Problema este în curs de rezolvare și am facut și plângerea la autoritățile competente.
    Din păcate datorită problemei apărute comenzile plasate în weekend-ul acesta nu vor putea fi onorate.
    Ne cerem scuze sincer de la clienții noștri pentru problema apărută!

    Cu stimă:
    Echipa GamerLand

  8. #6928 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    De unde a cumpărat lumea GoW cu 7 lei?

  9. #6929 SP
    Junior Member yourwifemykidsx's Avatar
    emag. a fost bug(cred) iar, dar au respectat comenzile celor care au reusit sa il prinda

  10. #6930 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Și ca de obicei, nimeni nu a spus nimic...

  11. #6931 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Pai altfel cum mai cumparau cate 20 de bucati si le vindeau la 150 lei pe aici...

  12. #6932 SP
    Member eastbason's Avatar
    E vorba de varianta remastered?

  13. #6933 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Era

  14. #6934 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Și ca de obicei, nimeni nu a spus nimic...
    De ce acuzi? Arunca un ochi pe threadul jocului...si voi restu de ati dat thanks..

  15. #6935 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am dat thx, ai văzut oferta dimineață, ai anunțat seara. Mulțumesc încă o dată, ești de treabă

  16. #6936 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Colega, eu cred ca nu vezi bine. Ora 10.51 AM ti se pare seara? Inseamna ca tu te culci la 2 PM si iti incepi ziua la 4 AM.

    PS: Unii dintre prietenii mei au cumparat cate 20 de bucati, si le-au impartit la pretul de 8 lei in comunitatea lor de gaming la cei ce au dorit. Mie mi-au zis ce se intampla si in 5 min am dat mesaj aici( eu nici nu am cont la EMAG). Mi-au dat si mie unul, chit ca nu tineam neaparat, l-am jucat la vremea lui. Chiar aveam de gand sa ti-l trimit sa il joci si sa-l trimiti inapoi, dar dupa reply-ul de mai sus, clar nu mai e cazul.
    E ok, sa stiu pe viitor sa nu mai dau nici macar mesajul ala.

  17. #6937 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Colega, eu cred ca nu vezi bine. Ora 10.51 AM ti se pare seara? .
    Colega, nu prea te prinzi, eram ironic. Btw, dacă la tine ora 13 e dimineața, ești pe alt fus orar.
    E vorba de principiu aici, nu am o problema cu tine, tu ai spus ca ne-ai vândut un pont, eu am spus, prea târziu. Eu am un meci cu oamenii de afaceri de pe forum, care își fac veacul pe spinarea altora iar când e vorba de ajutor se dau după cireș.

    PS 12:51, dacă stai în UK îmi cer scuze
    uploadfromtaptalk1440199440987.jpg

  18. #6938 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu am un meci cu oamenii de afaceri de pe forum, care își fac veacul pe spinarea altora iar când e vorba de ajutor se dau după cireș.

    PS 12:51, dacă stai în UK îmi cer scuze
    Attachment 255122
    Motiv pentru care in ultimii doi ani am cam renuntat la forumul asta. Sau unul dintre motive, altul fiind scaderea in calitate a forumistilor.

  19. #6939 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Motiv pentru care in ultimii doi ani am cam renuntat la forumul asta. Sau unul dintre motive, altul fiind scaderea in calitate a forumistilor.
    Daca ai fi trecut mai des prin forum poate ar fi crescut si calitatea, mai stii ?! Sunt ironic pt ca m-as fi asteptat sa explici, daca tot te-ai apucat, in ce consta "scaderea in calitate", a noastra, a forumistilor. Altfel e doar o aroganta vomitiva de 2 lei. Nu te supara, contribui la ceva sau il lasi dracului sa-si vada de drumul lui, asa, cu calitatea lui de c..at.
    Cat despre d-nul Dante, imi place cum se simte el cocosat de "oamenii de afaceri", care vand la colt de forum un amarat de joc.

  20. #6940 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Motiv pentru care in ultimii doi ani am cam renuntat la forumul asta. Sau unul dintre motive, altul fiind scaderea in calitate a forumistilor.
    Eu credeam ca esti suparat pentru ca ai fost constrans sa renunti la avatar.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 347 of 381 FirstFirst ... 247 297 337 345 346 347 348 349 357 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts