Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 355 of 381 FirstFirst ... 255 305 345 353 354 355 356 357 365 ... LastLast
Results 7,081 to 7,100 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #7081 SP
    Junior Member Cosmin22's Avatar
    A cumparat cineva jocuri de pe Media Games? Ceva pareri legate de ei?

  2. #7082 SP
    Junior Member Aresus's Avatar
    Va salut,

    Considerati ca se merita cumparata o consola PS4 la 1400 RON, chiar daca nu este din seria CUH-1200, sau mai bine sa mai astept un pic pana de Black Friday, cu speranta ca poate prind vreun bundle la un pret mai mic de 1600 RON, sau doar consola la mai putin de 1400 RON?

  3. #7083 SP
    Member bdevil's Avatar
    Ma indoiesc ca vei prinde ceva bun de BF. Anul trecut a fost o porcarie la mai pe toate shop-urile in ceea ce priveste gaming-ul. A fost un zvon cu console ieftine la un moment dat, dar stocul a fost derizoriu si epuizat intr-un minut (e si normal la stoc de 10-20 bucati).

  4. #7084 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Quote Originally Posted by Aresus View Post
    Va salut,

    Considerati ca se merita cumparata o consola PS4 la 1400 RON, chiar daca nu este din seria CUH-1200, sau mai bine sa mai astept un pic pana de Black Friday, cu speranta ca poate prind vreun bundle la un pret mai mic de 1600 RON, sau doar consola la mai putin de 1400 RON?
    Daca nu te grabesti, merita sa astepti pana de black friday, cu putin noroc poate prinzi ceva la un pret bun. In legatura cu noua consola, eu nu o detin dar nu mi se pare cine stie ce de schimbare la ea. Butoanele fizice nu mi se par un plus, ca e cu cateva grame mai usoara de cat vechile modele nu e cine stie ce de important si arata mai urat cu faceplate-ul ala mat. Depinde de tine ce vrei, daca mergi pe CUH-1200, ai consum mic dar consola se incalzeste mai repede. Daca mergi pe CUH-1100, ai consum putin mai mare dar consola se incalzeste mai greu.

  5. #7085 SP
    Junior Member Aresus's Avatar
    Din cate am vazut in cateva review-uri, CUH-1200 ruleaza la o temperatura mai mica, asta era motivul principal pentru care optam pentru ea. Oricum, multumesc frumos de raspuns, inclin sa astept pana de Black Friday, dar de abia astept sa "join the club"! O seara frumoasa!

  6. #7086 SP
    Member musat's Avatar
    @Aresus La noi (RO) Black Friday este o vrajeala. O sa fie 1-2 produse la pret foarte mic si gata stocul. Trebuie sa ai foarte mult noroc sa prinzi ceva la pret bun. In ultima perioada au fost o gramada de oferte la diverse magazine pentru console, parca cel mai mic pret la ps4 este 1400 lei sau la pachet cu 1-3 jocuri cu preturi foarte bune. Nu stiu daca se merita sa astepti pana la MARELE EVENIMENT pentru cumparaturi.

  7. #7087 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Ce vrei mai mult decat consola + joc la 1400? A fost acum 2 saptamani la Altex (PS4 + Until dawn). Daca prinzi o oferta de genul asta go for it. Black friday e un mare bull**** si astepti degeaba zic eu.

  8. #7088 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by Aresus View Post
    Va salut,

    Considerati ca se merita cumparata o consola PS4 la 1400 RON, chiar daca nu este din seria CUH-1200, sau mai bine sa mai astept un pic pana de Black Friday, cu speranta ca poate prind vreun bundle la un pret mai mic de 1600 RON, sau doar consola la mai putin de 1400 RON?
    In ultima perioada (ultimele saptamani) a fost la Altex bundle PS4 CUH-12xx + Until Dawn la 1399 Lei. Daca mai ai putina rabdare pana la urmatoarea "Noaptea devoratorilor de preturi" sau alta campania de doi bani cum ne-a obisnuit Altex in ultimul timp, ai sanse mari sa prinzi iarasi oferta. Bafta.

  9. #7089 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Link direct pentru DualShock 4 la 150 LEI: Controller Sony Wireless Dualshock 4 pentru PS4, Rosu - eMAG.ro
    A primit cineva comanda asta? La mine apare doar ca inregistrata de pe 17 septembrie.

  10. #7090 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Foarte multi am primit-o

  11. #7091 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Stiti cumva de unde as mai putea sa imi cumpar un PS2 sigilat?

    Zilele astea, cineva a decis ca este in regula sa imi sparga o bucata din peretele camerei, fara sa ma anunte inainte, ca sa pot sa-mi scot/acopar lucrurile. Si totul a fost acoperit de praf. Am reusit sa-mi sterg jocurile/figurinele, dar victima cea mai importanta a fost consola PS2, care era scoasa, frumos, langa televizor, pentru ca era Silent Hill Month. Nu pot sa descriu cat praf a ajuns pe si in consola aceea. A fost, efectiv, distrusa.

    Si eu am un fel de manie in ceea ce priveste consolele cu disc - nu vreau nici sa le vad, daca nu le-am luat eu, noi. Acum, PS2-ul a fost luat nou, folosit doar de mine; dar dupa cat praf a fost bagat in el, n-o sa mai ating consola aceea. Sunt sigur ca poate fi desfacuta, curatata prin interior, suflata cu aer comprimat etc. Nu o sa fac nimic din toate astea, pentru ca acea consola este distrusa, pentru mine.

    Si acum vreau un PS2 .

    (Si cei de la gamestore nu mai au, chiar daca pe site apare ca fiind "In Stoc")

    (Si nu pot sa dau 200 de lire ca sa-l cumpar de pe ebay - chiar daca sunt nebun in legatura cu starea consolelor, sunt prea sarac ca sa fiu nebun si cu gestionarea banilor)

    LE: Multumesc mult. Cum am scris mai sus, la Gamestore am incercat deja si nu mai au. (Bine, nici inainte nu aveau, dar aduceau din Anglia - acum nici asta nu mai pot sa faca.) Sper sa prind la Scotianul, dar vad ca nu pot sa finalizez comanda, ca nu trimit in tara (WTF). One more to go...

  12. #7092 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  13. #7093 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Din păcate nu prea mai sunt surse, mai ales că a fost oprită producția.

  14. #7094 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    poate are noroc la unul din alea 3 magazine

  15. #7095 SP
    Junior Member p0p3x's Avatar
    Salut,

    Am cumparat recent o consola PS4 si as dorii sa cumpar si un Monitor / TV pentru acesta.

    Am gasit urmatoarele Monitoare:

    Monitor LED 27 BenQ RL2755HM Full HD 9h.ld8lb.qbe
    MEDIA GALAXY | Monitor LED IPS ASUS MX27AQ, 27", WQHD, Space Gray


    Acum problema mea este ca nu reusesc sa ma hotarasc pe care il vreau exact...in principiu as vrea sa aiba eventual si 2 porturi HDMI pentru a putea conecta si Laptop-ul.

    Multumesc in avans

  16. #7096 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Quote Originally Posted by solecon View Post
    Stiti cumva de unde as mai putea sa imi cumpar un PS2 sigilat?

    Zilele astea, cineva a decis ca este in regula sa imi sparga o bucata din peretele camerei, fara sa ma anunte inainte, ca sa pot sa-mi scot/acopar lucrurile. Si totul a fost acoperit de praf. Am reusit sa-mi sterg jocurile/figurinele, dar victima cea mai importanta a fost consola PS2, care era scoasa, frumos, langa televizor, pentru ca era Silent Hill Month. Nu pot sa descriu cat praf a ajuns pe si in consola aceea. A fost, efectiv, distrusa.

    Si eu am un fel de manie in ceea ce priveste consolele cu disc - nu vreau nici sa le vad, daca nu le-am luat eu, noi. Acum, PS2-ul a fost luat nou, folosit doar de mine; dar dupa cat praf a fost bagat in el, n-o sa mai ating consola aceea. Sunt sigur ca poate fi desfacuta, curatata prin interior, suflata cu aer comprimat etc. Nu o sa fac nimic din toate astea, pentru ca acea consola este distrusa, pentru mine.

    Si acum vreau un PS2 .

    (Si cei de la gamestore nu mai au, chiar daca pe site apare ca fiind "In Stoc")

    (Si nu pot sa dau 200 de lire ca sa-l cumpar de pe ebay - chiar daca sunt nebun in legatura cu starea consolelor, sunt prea sarac ca sa fiu nebun si cu gestionarea banilor)

    LE: Multumesc mult. Cum am scris mai sus, la Gamestore am incercat deja si nu mai au. (Bine, nici inainte nu aveau, dar aduceau din Anglia - acum nici asta nu mai pot sa faca.) Sper sa prind la Scotianul, dar vad ca nu pot sa finalizez comanda, ca nu trimit in tara (WTF). One more to go...

    Daca afli ceva, sa scrii aici te rog. Si eu vreau un PS2 sigilat, dar nu la pretul astronomic de pe Amazon/Ebay, la care se adauga si transportul..

  17. #7097 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Nici scotianul.ro nu mai are consola in stoc .

  18. #7098 SP
    Member musat's Avatar
    Preturi la fel cu cele din Altex. La toate jocurile (cel putin la PS4).

  19. #7099 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai MG e Altex

  20. #7100 SP
    Member party_man's Avatar
    Aveti grija la limba jocurilor. Am comandat si eu un nfs rivals...completamente in italiano...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 355 of 381 FirstFirst ... 255 305 345 353 354 355 356 357 365 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts