Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 22 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast
Results 221 to 240 of 431

Thread: Dante's Inferno

  1. #221 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Man, ala de Xbox e de la IGN UK iar ala de PS3 e de la IGN US. Sunt 2 articole diferite facute de 2 oameni diferiti, e oarecum normal sa existe diferente de opinie/nota.

    Uite pe metacritic:

    Dante's Inferno (ps3) reviews at Metacritic.com

    Sunt prezente ambele note.

  2. #222 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Dupa ce am citit review-urile pot spune ca mie imi cam pare rau ca Visceral Games nu a luat in considerare gameri care au jucat demo-ul. Credeam ca un demo este atat pentru a testa un joc si pentru a il cumpara, cat si pentru producatori sa isi faca o idee legata de felul cum va fi primit jocul. Pe toate forumurile gameri se plangeau de texturi, animatii si alte probleme de grafica, si ma asteptam ca EA sa asculte si sa il amane o vreme, sa repare din probleme si atunci sa ii faca o lansare pompoasa pentru ca jocul are potential urias, mai ales pe Xbox360. O sa il cumpar si eu asta, dar cred ca o sa astept pana trece la reduceri.

  3. #223 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Darksiders all over again: notele nu i-au facut dreptate si sunt sigur ca e acelasi caz si aici. Demo-ul mi-a placut foarte mult si astept jocul cu nerabdare. Mai da-i drec cu reviews cu tot!!!

  4. #224 SP
    Member Asghaar's Avatar

    si totusi...

    Multi sunt nemultumiti de joc din diferite motive dar totusi il vor cumpara,astfel jocul se va vinde(iar cei de la EA isi vor atinge scopul).Eu personal il voi cumpara deoarece consider ca viziunea artistica merita toti bani- i want to see what hell cand offer

  5. #225 SP
    Manager paul's Avatar
    Latest Dante Stunt Buries ASCII Art In Our Source Code - Dante's Inferno - Kotaku

    La mine acum se downloadeaza, se pare ca asta contine pachetul:
    The file is quite good including; 8 about 1900x1200 wallpapers(which look awesome), 5 posters in both tiff and pdf format (of the 1st, 3rd, 5th, 7th and 9th circles of hell), 6 ASCII art(the passwords i believe), a book of concept art in pdf format(cool), and last but not least, 3 dark sounding songs (of doom) apparently from the game.

  6. #226 SP
    Member Asghaar's Avatar
    nice(interesanta idee),acum il downloadez

  7. #227 SP
    Manager paul's Avatar
    6 din cele 8 wallpapere (2 sunt prea mari pentru atasare):
    Attached Images Attached Images desktop_gluttony.jpg desktop_limbo.jpg desktop_treachery.jpg cerberus.jpg hell_awaits.jpg phlegyas_bridge.jpg

  8. #228 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    E bulit concept art book-ul? Sau mi se intampla doar mie...
    LE: rezolvat!

  9. #229 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    E bulit concept art book-ul? Sau mi se intampla doar mie...
    Totul e ok la mine. Daca vrei uploadez art bookul pe ceva site, da PM daca vrei.

  10. #230 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  11. #231 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Nu am stat pe ganduri si am dat buzna direct la magazin sa-l cumpar. varianta Death Edition are o carcasa de efect . Nu am citit nici un review (ca de obicei) si nici nu m-au deranjat texturile "low" sau asemanarea cu GOD. Imi plac jocurile de acest gen, la partea grafica ma satisface, iar povestea sper sa ma captiveze avand la baza tot o epopee, deci nu aveam motive sa nu-l cumpar GO TO HELL

  12. #232 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Ron ti-a venit comanda de la GameShop ?

  13. #233 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar

  14. #234 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

  15. #235 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Dante's Inferno Review for Xbox 360 - GameSpot

    Nota 6.5, exact cat merita!


  16. #236 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Dante's Inferno Review for Xbox 360 - GameSpot

    Nota 6.5, exact cat merita!

    Ma faci curios sa mai iau jocul odata de la inceput.

  17. #237 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    nu cred ca are vre-o treaba asta. asa este filmuletu de sfarsit. eu am salvat app 20% din oameni, pt ca mi se parea prea boring si tot asta am patit.

    oricum, ca o parere personala, jocul asta depaseste GoW 1 si 2. am reusit sa-l termin in 8h incontinuu. un joc care m-a tinut lipit de monitor. l-am jucat intr-o "pauza" de ME2

    La GoW 1 si 2 m-am plictisit ingrozitor (parerea mea) si nu am reusit sa le termin nici pana acum.

    Imi place viziunea producatorilor asupra iadului.

  18. #238 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    nu cred ca are vre-o treaba asta. asa este filmuletu de sfarsit. eu am salvat app 20% din oameni, pt ca mi se parea prea boring si tot asta am patit.

    oricum, ca o parere personala, jocul asta depaseste GoW 1 si 2. am reusit sa-l termin in 8h incontinuu. un joc care m-a tinut lipit de monitor. l-am jucat intr-o "pauza" de ME2

    La GoW 1 si 2 m-am plictisit ingrozitor (parerea mea) si nu am reusit sa le termin nici pana acum.

    Imi place viziunea producatorilor asupra iadului.


    E total nonsens sa aiba acelasi sfarsit daca nu ierti pe nimeni, ar fi unul dintre cele mai mari ''epic-fail'' din gaming iar sa compari GoW cu chestia asta de joc mi se pare aberant.Inca ma mir cum a reusit sa ia marea nota de 6.5 pe GameSpot, ma asteptam la un scor un pic mai mare decat Legendary.


  19. #239 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Am mai citit si pe gamesradar.com, si ei au zis ca nu conteaza daca ierti sau pedepsesti pe cineva, doar ca primesti un anumit fel de soul orbs, daca pedepsesti poti sa iti upgradezi puterile cu accent rau, iar daca absolvi cele cu accent bun, dar chiar nu au nici un rol in poveste. Stiu ca am criticat jocul si in alte posturi iar gamespot s-a luat cam de aceleasi lucruri care le-am zis si eu, dar si cu 6.5, tot cred ca o sa il joc, dar o sa il cumpar cand o sa ii mai scada pretul, am fost mare fan God of War pe PS2, si trebuie sa joc si ceva asemanator pe xbox.

  20. #240 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by psicho1986 View Post
    Am mai citit si pe gamesradar.com, si ei au zis ca nu conteaza daca ierti sau pedepsesti pe cineva, doar ca primesti un anumit fel de soul orbs, daca pedepsesti poti sa iti upgradezi puterile cu accent rau, iar daca absolvi cele cu accent bun, dar chiar nu au nici un rol in poveste. Stiu ca am criticat jocul si in alte posturi iar gamespot s-a luat cam de aceleasi lucruri care le-am zis si eu, dar si cu 6.5, tot cred ca o sa il joc, dar o sa il cumpar cand o sa ii mai scada pretul, am fost mare fan God of War pe PS2, si trebuie sa joc si ceva asemanator pe xbox.
    Desi e absurd si fara sens,
    iar scena cu upgradeul ''holy'' si ''unholy'' nu are nici cea mai mica legatura cu sfarsitul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 22 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Dante's Inferno By Crystylicious in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 13 Last Post: 09-05-2010, 14:28
  2. Dante's Inferno in februarie By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 19-08-2009, 13:24
  3. Dante's Inferno By MultiAmSaPopesc in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 02-08-2009, 18:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts