Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 116 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 88 ... LastLast
Results 1,541 to 1,560 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1541 SP
    Member galagan90's Avatar
    S-a apucat si omul mort de ***, ce echipe mai aveti baieti?

    ---------- Post added 07-02-2013 at 09:33 PM ----------

    ultimate team *. Mi-au cenzurat postul doamne

    ---------- Post added 07-02-2013 at 09:39 PM ----------

    Din ce am eu la Leaderboards, pirasword e cam numarul 1 la ultimate team

  2. #1542 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ce inseamna numarul 1 la UT?
    PiraSword are cel mai bun Match Earnings si 24 de trofee cu 1000 de meciuri jucate. Nu inteleg de are Top Squad doar de 177(chemistry+rating)
    Iasmin are doar 100.000 mai putin la earnings si 31 de trofee cu 800 de meciuri jucate.

  3. #1543 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    My TopSquad
    Attachment 188559

  4. #1544 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Cum rezisti cu 3 fundasi?

  5. #1545 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    E destul de echilibrat sa sti. Ma dus la un palmares de 236-55-241

  6. #1546 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Salut.
    Unde pot gasi si eu o lista cu combinatiile de controale. Ex. L2+O- suteaza pe jos, etc. ? Merci

  7. #1547 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    In manual:
    FIFA 13 Digital Game Manual | EA SPORTS Soccer

    dar cel mai sigur le gasesti direct in joc la "wireless controler help"

  8. #1548 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Ce inseamna numarul 1 la UT?
    PiraSword are cel mai bun Match Earnings si 24 de trofee cu 1000 de meciuri jucate. Nu inteleg de are Top Squad doar de 177(chemistry+rating)
    Am 177 pt ca nu mai am jucatori in club, decat un prim 11 de baza cu bronze pe banca.

  9. #1549 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Top Squad nu are legatura cu ce ai in club. La Top Squad se ia in calcul echipa care are cea mai buna suma Chemistry+Rating.
    Dar daca zici ca ai echipa cu bronze e explicabil.

  10. #1550 SP
    Junior Member croccata's Avatar
    Imi spune si mie cineva va rog cum deposedez fara sa sara mingea 2 m

  11. #1551 SP
    Ω Pira's Avatar
    Au inceput deja sa upgradeze 33 de jucatori in UT. In urmatoarele saptamani urmeaza altii si tot asa. Pt cei interesati aveti lista cu cei upgradati:
    https://docs.google.com/spreadsheet/...Gc&output=html

  12. #1552 SP
    Senior Member adibose's Avatar

  13. #1553 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Am promis ca nu ma mai enervez, dar e imposibil. 5 meciuri consecutive se intampla acelasi lucru. Ratez in prostie, 3-4 bare pe meci, iar adversarul inscrie din singurul sut pe poarta. Am zis ca hai.. un meci, doua se intampla, dar deja vrea sa bata recordul. Aaa da, si asta se intampla in DIVIZIA 2!!! pana acum mergeam la pas, acum dintr-o data s-au decis sa imi strice ziua.

  14. #1554 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    Am promis ca nu ma mai enervez, dar e imposibil. 5 meciuri consecutive se intampla acelasi lucru. Ratez in prostie, 3-4 bare pe meci, iar adversarul inscrie din singurul sut pe poarta. Am zis ca hai.. un meci, doua se intampla, dar deja vrea sa bata recordul. Aaa da, si asta se intampla in DIVIZIA 2!!! pana acum mergeam la pas, acum dintr-o data s-au decis sa imi strice ziua.
    Si eu la fel, doar ca joc Fifa 12. Eu ma chinui cu tactici bine gandite , pasez , am cam 10 ocazii pe meci, din care vreo 2 sunt in transversale , 4 ratate si 4 aparate. Pe cand adversarul are 3 ocazii, face 3 pase in tot meciul, baga 2 driblinguri aiurea , mai fuge umpic si e in fata portii mele cu gol. Si astea intamplanduse ori in minutul 45 ori in minutul 90.
    Odata am aruncat controller-ul de l-am "julit"

  15. #1555 SP
    Junior Member Magnum1's Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    Am promis ca nu ma mai enervez, dar e imposibil. 5 meciuri consecutive se intampla acelasi lucru. Ratez in prostie, 3-4 bare pe meci, iar adversarul inscrie din singurul sut pe poarta. Am zis ca hai.. un meci, doua se intampla, dar deja vrea sa bata recordul. Aaa da, si asta se intampla in DIVIZIA 2!!! pana acum mergeam la pas, acum dintr-o data s-au decis sa imi strice ziua.
    Eu am patit la fel...Division 2...ultimul meci...aveam nevoie de 1 pct sa promovez in Division 1...conduc 1-0 si 2-1...si la ultima faza a meciului iau bataie 3-2...deci e chiar penibil...si uite asa o iei de la inceput

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  16. #1556 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    My TopSquad
    Attachment 188559
    Schimba xabi alonso cu sergio busquets,iti va face legatura verde completa intre fundasi si mijlocasi
    In ceea ce priveste formatia pe care gvingi o foloseste 3-4-1-2 o folosesc si eu si mi se pare per total cea mai ok,insa iti trebuie cei 2 CM-uri sa fie CDM-uri buni la defending!!!

  17. #1557 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Iasmin90 View Post
    Schimba xabi alonso cu sergio busquets,iti va face legatura verde completa intre fundasi si mijlocasi
    ...
    Am facut schimbarea dupa ce am pus foto si creat linkul

  18. #1558 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Ce se mai poate spune despre aceasta mizerie numita FIFA? Ma gandesc tot mai serios sa renunt,prea multi nervi pt nimic. Zeci de goluri primite in min. 45 si 90 cand se arata doar 1 min de prelungire,prea multi oligofreni care se bazeaza doar pe jucatori cu pace mare,nefiind in stare sa lege 2 pase,lag infernal,copii de 12 ani care vorbesc neincetat,bataie de joc la deschiderea pack-urilor si lista poate continua.

  19. #1559 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    campionatul de fifa 13 pt ps3 merge mai departe cu o noua formula organizatorica. nebunii care nu s-au plicitisit sa isi trezeasca vecinii in timpul noptii cu "laude" la adresa $hitEA sunt rugati sa se inscrie daca sunt de acord cu regulamentul http://cgfifaclub.blogspot.ro/p/regulament_5.html http://www.consolegames.ro/forum/f15-sony-playstation-3/30708-consolegames-fifa-championship-playstation-3-a/index156.html#post936162

  20. #1560 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by Magnum1 View Post
    Eu am patit la fel...Division 2...ultimul meci...aveam nevoie de 1 pct sa promovez in Division 1...conduc 1-0 si 2-1...si la ultima faza a meciului iau bataie 3-2...deci e chiar penibil...si uite asa o iei de la inceput

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    Eu primit in 3 meciuri peste 6 goluri cu capul din corner , am avut aprox. 10-12 ocazii pe meci adversarii 3-4 , posesie peste 55% . Am deja 5 infrangeri din care una cadou de la fifa . Ca idee in Season am 60W/42D/92L , in online friendly cu aprox. 50/4/10.
    Pentru cei care mai aveti Fifa 12 ..mai sunt jucatori pe servere? Cred ca il dau si revin la 2012.

    Sent from my ST26i using Tapatalk 2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 116 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 88 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts