Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 141 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 113 ... LastLast
Results 1,241 to 1,260 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #1241 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Din prima incercare, pe veteran si fara microfoane? Sunteti ceva zei la COD si nu am stiut noi ?
    Eu sincer cred ca ati avut o groaza de noroc ... daca se poate asa ceva.
    Si mie imi vine fooooooarte greu sa cred asa ceva. Oi fi io batran, senil si tembel, dar sa fie si Mo la fel? Adica ne-am chinuit aproape 5 ore si cineva care nici macar nu vorbeste in microfon a trecut din prima?? In fine, nu avem cum verifica asa ca este corect sa credem omul pana la proba contrarie. Coordonarea comunicarii prin casca este absolut cruciala la unele misiuni. Pur si simplu nu cred ca se pot duce la bun sfarsit fara ca cei doi sa comunice.

    @Krusht: nu exista noroc pe veteran, dar stii asta deja. Era o intrebare retorica. De multe ori cand crezi ca ai scapat AI-ul devine extrem de agresiv si te-ai dus pe apa sambetei.

    Nu in ultimul rand, nu se poate face rush pe ultima portiune a misiunii fara sa mori!! Este imposibil!! Se trage din toate partile si nu au cum sa nu te doboare. AI-ul are tinta aproape perfecta pe veteran.

  2. #1242 SP
    Member justamodel's Avatar
    Asa se aude si la mine pe un sistem audio Home cinema samsung tx715, inainte de 3.10, nu stiu care e problema da oricum nu 3.10 e de vina..

  3. #1243 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Din prima incercare, pe veteran si fara microfoane? Sunteti ceva zei la COD si nu am stiut noi ?
    Eu sincer cred ca ati avut o groaza de noroc ... daca se poate asa ceva.
    Nu, nu suntem zei. El vorbea, eu executam. Scurt pe doi.

  4. #1244 SP
    Member Dante's Avatar
    voi cum scoateti sunetul din ps3? eu am ps3-ul legat cu hdmi la monitor iar in jack-ul de la monitor am conectate castile sau sistemul de sunet dupa caz. se aude f bine.

  5. #1245 SP
    Member justamodel's Avatar
    ps -hdmi -> TV -optic cable-> homecinema

  6. #1246 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    voi cum scoateti sunetul din ps3? eu am ps3-ul legat cu hdmi la monitor iar in jack-ul de la monitor am conectate castile sau sistemul de sunet dupa caz. se aude f bine.
    Pai de ce bagi sistemul de sunet in jackul de la TV?? Scoti sunetul direct prin PS3 - daca ai posibilitatea de optic, cu atat mai bine.

  7. #1247 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    @maweryck aparent, din ce ne spui tu, sunt probleme in ceea ce priveste redarea dolby surround. Ia uita-te pe display-ul Z5500 si zi-ne ce scrie acolo. Verifica si setarile de sunet din consola si apoi din joc, sa fie pe surround totul.

  8. #1248 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    se baga cineva la un Spec-Ops acum ? ps3 ?

  9. #1249 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Ma chinui si eu cu padawan la Snatch & Grab de cateva zile. E a naibii de grea misiunea. De fiecare data cand ajungem la avionu' in panta, omoram tot in fata si coboara unu dintre noi trebuie sa apara un Juggernaut ori din spatele ori din lateral.

  10. #1250 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Ma chinui si eu cu padawan la Snatch & Grab de cateva zile. E a naibii de grea misiunea. De fiecare data cand ajungem la avionu' in panta, omoram tot in fata si coboara unu dintre noi trebuie sa apara un Juggernaut ori din spatele ori din lateral.
    Deci asta faci tu 'domnu...de cateva zile ..bravo..si noi ne rupem manetele pe mp...te prind.......

  11. #1251 SP
    Member geo971986's Avatar
    deci pana la urma juggernaut-utii vin continuu daca stai la avionu in panta. am reusit sa omoram 5 pana sa ne dam duhul. Pana la urma ne trebuie o tactica bazata de viteza

  12. #1252 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Tipul asta face solo :


  13. #1253 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    cineva a facut mai putin de 30 de sec in "The Pitt"??
    am facut 30,86 si nu miau dat trofeul

  14. #1254 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by George-ST View Post
    cineva a facut mai putin de 30 de sec in "The Pitt"??
    Da, am făcut 28 și ceva...

    Quote Originally Posted by George-ST View Post
    am facut 30,86 si nu mi-au dat trofeul
    Păi cum să ți-l dea...dacă ai depășit limita.

    Cea mai bună tactică, pentru The Pit, este cu pistoalele (usp.45 și m9). N-ai nevoie de alte arme (one shoot, one hit). Dacă nimerești toate țintele din prima și faci duble...primești la final acuratețe 120%, care mai scade tin timpul total cu c�teva secunde. Eu am primit 109%.

    �n ultima parte, imediat după ce-ai sărit...fugi rapid spre dreapta...așa poți să dai triplă pe diagonală. Dacă nu...le iei normal și la final faci dublă.

  15. #1255 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by MisterJuice View Post
    Adevarul e ca se vede nice pe PC

  16. #1256 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by kane86 View Post
    Adevarul e ca se vede nice pe PC
    E pe X360, nenea - dar nu asta-i vrut tu să zici defapt

    ...el a vrut să zică, prin postul lui, că: Da...a trecut singur, dar pe PC, unde controlul e mult mai sigur și ai acuratețe mult mai mare. Dar ia să-l văd eu pe console...hohohoho lol

    Mai, mai! lol

  17. #1257 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    E pe X360, nenea - dar nu asta-i vrut tu să zici defapt

    ...el a vrut să zică, prin postul lui, că: Da...a trecut singur, dar pe PC, unde controlul e mult mai sigur și ai acuratețe mult mai mare. Dar ia să-l văd eu pe console...hohohoho lol

    Mai, mai! lol
    Nu ai de unde sa sti 100% ca e pe XBOX360.La foarte multe jocuri de PC noi aparut cand conectezi gamepadul iti apar iconitele ca la xbox si ecranul.

  18. #1258 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Nu ai de unde sa sti 100% ca e pe XBOX360.La foarte multe jocuri de PC noi aparut cand conectezi gamepadul iti apar iconitele ca la xbox si ecranul.
    apare jos cand sa schimbi arma butonul de pe 360.....

  19. #1259 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Dar le fel arata si pe PC, ce parte nu intelegi? la Bioshock de exemplu cand bagi gamepadul si meniul si tot se face ca la xbox, dispar setariile de rezolutie, tastatura, antialsing...

  20. #1260 SP
    Senior Member Nash's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 141 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 113 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts