Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 141 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 ... LastLast
Results 1,201 to 1,220 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #1201 SP
    Member kane86's Avatar
    "Kane in zile mari" adica doar pe ultimul loc in seara asta.

    Maine seara o sa intru si eu mai devreme, nu mai cursuri (martea si miercurea am Cisco de la 18.00 la 22.00) . Poate ne mobilizam mai multi oameni.

  2. #1202 SP
    Member Solozaur's Avatar
    In clipul cu aruncarea de cutit sincer nu stiu cum de a ajuns asa departe, am incercat de mai multe ori sa joc si are range mic, ii trebuie multa bolta sa ajunga departe, plus ca daca il arunci prost trebuie sa te si chinui sa-l gasesti

  3. #1203 SP
    Member Dante's Avatar
    aseara ne-am strans la un meci privat cei cu ps3. am fost cam 17 la un moment dat

  4. #1204 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Daca a trecut cineva de Snatch&Grab pe veteran, niste hints va rog. M-am chinuit cu Rasko de la 10 pana la ora postului si nu am reusit sa o facem.

  5. #1205 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Intrat si eu in posesia jocului ieri si este exact cum ma asteptam. GG!

    Q: Spec-Ops sunt misiuni ce vor fi intalnite si in Campaign? Nu de alta dar mi se par geniale si nu as vrea sa se repete si in Campaign.

  6. #1206 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Tocmai ne'am luat o nucleara dupa un streak de 23 de victorii...
    Doar asta a putut sa ne opreasca.....

    ---------- Post added 19-11-2009 at 09:32 AM ----------

    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    Intrat si eu in posesia jocului ieri si este exact cum ma asteptam. GG!

    Q: Spec-Ops sunt misiuni ce vor fi intalnite si in Campaign? Nu de alta dar mi se par geniale si nu as vrea sa se repete si in Campaign.
    Da..ai grija ..intai campania pe urma Spec-ops

  7. #1207 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...care-i faza cu acel cod de pe spatele manualului? Ce primești dacă-l bagi?

    Eu am tot căutat unde să-l bag pe infinityward.com, dar de fiecare dată c�nd vreau să fac ceva mă dă afară de pe site iar c�nd vreau să re-intru primesc:

    ...datele fiind aceleași. Ce oameni.
    Exact acelasi lucru l-am patit si eu...ar fi frumos sa faca ceva de genul celor de la Treyarch (cod5) unde puteai sa vezi cam toata evolutia ta in multiplayer...totul era foarte detaliat pt fiecare arma in parte, pt fiecare meci in parte etc. Tin minte ca si la KZ2 era ceva in genul asta asa ca nu ar fi rau sa avem si la MW2 asa ceva pe site-ul oficial

  8. #1208 SP
    Member Dante's Avatar
    codul e pentru vip acces pe site. modul care nu e inca gata

  9. #1209 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    aseara ne-am strans la un meci privat cei cu ps3. am fost cam 17 la un moment dat
    Foarte bine..bravo...pe x360..slabut..doar 7 si am ramas 4...nu stiu ce se intampla..dar suntem foarte putini ,nu ma asteptam la asta.,mai multi eram in cod4..o fi si valul de banari,asta e ....

  10. #1210 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Tocmai ne'am luat o nucleara dupa un streak de 23 de victorii...
    Vedeti daca n-am fost eu acolo s-o opresc?
    Diseara la ce ora?

  11. #1211 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    gata, dupa ce am citit ultimele posturi din acest thread o sa fac pe dracu in patru sa strang niste bani si sper ca de saptamana viitoare sa va dau si eu cateva headshotu-uri

  12. #1212 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Daca a trecut cineva de Snatch&Grab pe veteran, niste hints va rog. M-am chinuit cu Rasko de la 10 pana la ora postului si nu am reusit sa o facem.
    Numa' giurghenauti am visat toata noaptea mama si pastele lor!!! #!%&%$$#$%#%^%$

    Breach and clear: 18 sec 25 sutimi pe veteran, dar se poate mai bine....Almost got 14 seconds!

  13. #1213 SP
    Member Dante's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    gata, dupa ce am citit ultimele posturi din acest thread o sa fac pe dracu in patru sa strang niste bani si sper ca de saptamana viitoare sa va dau si eu cateva headshotu-uri
    pai hai, 2 colegi de-ai tai de clan se lupta pe campurile mw2 deja. caine_rau si imouthes . sper ca nu le-am pocit numele

  14. #1214 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu cu Mo am infiintat aseara primul clan romanesc de MW2 de dupa '89. Se numeste |_Grigoruta_|. Nu mai acceptam membri din pacate pentru voi.

  15. #1215 SP
    Member Dante's Avatar
    voi jucati normal sau hardcore?. pe mine ma cam enerveaza modul normal sincer sa fiu. mi se pare nerealist sa-i dai unuia cu barrett-ul in piept si sa nu moara. mi s-a intamplat sa dau si cap si sa nu moara. moare din 2 gloante de barrett mereu

  16. #1216 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    voi jucati normal sau hardcore?. pe mine ma cam enerveaza modul normal sincer sa fiu. mi se pare nerealist sa-i dai unuia cu barrett-ul in piept si sa nu moara. mi s-a intamplat sa dau si cap si sa nu moara. moare din 2 gloante de barrett mereu
    Asa e pentru balansare. Daca ar muri din prima ar fi prea puternica arma. Asa a fost in orice COD, in afara de COD 1 unde mureau aia ca potarnichile de la un glont de Kar.

  17. #1217 SP
    Member Dante's Avatar
    pai da toti ar beneficia de acelasi avantaj. pe hardcore mori aproape de la orice arma daca tragi de la c*r in sus. n-am jucat la nici un cod decat moduri custom sau harcore. in clan la cod 2 jucam pam mod parca sau pro mod si cu un glont bine directionat era planta adversarul. la 4 si 5 deja exista harcore.

  18. #1218 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Numa' giurghenauti am visat toata noaptea mama si pastele lor!!! #!%&%$$#$%#%^%$
    O sa ajung la terapie intensiva cu misiunea aia.

  19. #1219 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Stai nitel coane Fanica si ai rabdare pana la ultima misiune cand apar 15 giurghenauti infometati!!

  20. #1220 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Vedeti daca n-am fost eu acolo s-o opresc?
    Diseara la ce ora?
    Ce faceai? Te bagai cu riot shield-u la inaintare? Diseara tot asa, eu cred ca o sa ajung in jur de 8 jumate, 9 fara ceva. Una e sa fim 6-7 oameni de-ai nostrii in aceiasi echipa si alta e sa fim doar 2-3. Pai aseara il avem exemplu pe domnul jesse parca, nu Dummy? "Prietenu" nostru nu avea treaba, noi incercam sa ajungem in locul unde trebuia pusa bomba, el nu avea treaba, era cel mai fericit, statea cu un sniper in brate intr-un hangar si cu bomba . That's not team work.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 141 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts