Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 141 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #1001 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    dar voi de campania SP nu vorbiti deloc ? nu-l jucati ? nu va place ?

  2. #1002 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    dar voi de campania SP nu vorbiti deloc ? nu-l jucati ? nu va place ?
    eu tocmai am terminat campania SP. Mi-a placut la nebunie (snow levels are the best)... acesta e primul CoD pe care il joc, dar trebuie sa iau si Modern Warfare 1

  3. #1003 SP
    Member padawan's Avatar
    Mo, la Gears daca vrei o arma te duci pe harta sa o iei...la MW2 trebuie sa ajungi la rank 70 pentru un AK47. Abia dupa ce ai deblocat(si cunosti) arme principale/arme secunare/atasamente(la arme)/kill streak/death streak/perk-uri, dupa ce stii toate hartile, dupa ce iti cunosti coechipierii etc. abia atunci putem vorbi de un joc de echipa adevarat.
    Quote Originally Posted by Mika View Post

    Trebuie sa invatam sa mai jucam...Iti garantez ca daca intri cu noi peste 2 saptamani, o luna o sa vezi alta echipa.

  4. #1004 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Ca oameni in echipa, sunteti aceeasi de la MW1. Iar ca arme si attachments, totusi, nici cei impotriva carora jucam nu sunt asa sus ca level. Vorbesc doar de meciurile in care am fost prezent.

  5. #1005 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Vai ce seara misto a fost, cea mai misto decand am jucat COD...pacat de poza de mai jos.S-am mai primit ban si pe harta mea favorita la Domination, cei cu jocu mai dubios, NU jucati harta Estate pe modul Domination, dati skip.
    Attached Images Attached Images img155.jpg

  6. #1006 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    No offence, dar nu cred ca are absolut nicio legatura harta si modul de joc, ci jocul in sine.

  7. #1007 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Cred ca e la mintea cocosului ca asa e, incercam si eu sa ma inveselesc putin.

  8. #1008 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Oups, n-am remarcat. Oricum speram ca revii printre noi cat mai curand .

  9. #1009 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Si eu si cu jocul original, fucck maxxel sau cum dracu s-or numi DVD-urile alea.Si cand ma obisnuisem si eu cu LIVE-ul.Inchiei cu offtopicul.

    Si cand am jucat si Modul acela in CO-OP pe zapada cu DUMI, moama ce fain o fost.Poate, poate o fi vreo metoda sa ma descotoroseasca de ban.

  10. #1010 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Si eu si cu jocul original, fucck maxxel sau cum dracu s-or numi DVD-urile alea.Si cand ma obisnuisem si eu cu LIVE-ul.Inchiei cu offtopicul.

    Si cand am jucat si Modul acela in CO-OP pe zapada cu DUMI, moama ce fain o fost.Poate, poate o fi vreo metoda sa ma descotoroseasca de ban.
    Tu d'asta ai disparut asa subit?

  11. #1011 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Da....

  12. #1012 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Stai asa ca nu inteleg, voi luati ban in timp ce jucati jocul original?!

  13. #1013 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Cand Mika a zis ''Oricum speram ca revii printre noi cat mai curand '' eu am zis ca vreau sa revin dar cu jocul original.Am jucat cu backup.

  14. #1014 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Sh^^ happens

    Am reusit sa imi fac si eu timp putin pentru el si l-am jucat azi....e un haos total in single player,sa nu mai zic de misiunea din brazilia unde daca intru intr-o casa imi ies enjpe mii de inamici dintr-o singura camera.In schimb mi-a placut a 2-a misiune...m-as fi oprit sa fac un om de zapada.
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  15. #1015 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Am jucat cu backup.
    Io nu va-nteleg deloc...stiti bine ce riscati si totusi folositi backup-uri.Nu stiu cum ganditi.Eu nu as face asa ceva nici in ruptul capului

  16. #1016 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    ....e un haos total in single player,sa nu mai zic de misiunea din brazilia unde daca intru intr-o casa imi ies enjpe mii de inamici dintr-o singura camera.
    Dupa parerea ta ce crezi ca a fost razboiul? Ceva de genul primei misiuni, in care tragi la tinta?

  17. #1017 SP
    Member richardm27's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Stai asa ca nu inteleg, voi luati ban in timp ce jucati jocul original?!
    Se ia si cu jocul original, asta pot sa-ti confirm eu.

  18. #1018 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    @Rasko: Mooooo, cover cover cover... Se trage din spate... Crrrrr... Moooo, elicopter la ora 12 / Rasko, e unu noaptea domnu, am trecut de 12 Moooo... Sunt inconjurat... Mooooooooooooooo... Crrrrrrrrrrr.... Mission Failed.

  19. #1019 SP
    Member slabunator's Avatar
    dam niste meciuri pe PSN sau spec ops mai pe seara ? who's with me ?

  20. #1020 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    @Rasko: Mooooo, cover cover cover... Se trage din spate... Crrrrr... Moooo, elicopter la ora 12 / Rasko, e unu noaptea domnu, am trecut de 12 Moooo... Sunt inconjurat... Mooooooooooooooo... Crrrrrrrrrrr.... Mission Failed.

    Mda pai bien suir ca "Moooooooooooo" ca tie iti era bine la caldurica in ditamai avionu' si elicopteru'!!! Pe mine veneau dihaniile si jivinele din toate partile...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 141 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts