Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 30 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 221 to 240 of 589

Thread: Call of Duty: Black Ops 2

  1. #221 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    A mers bine aseara, din 10-15 meciuri am avut doar 2 lost conection sa ne scoata afara din meci. Alaltaeri nu mergea deloc pe public decat in liga si privat. Partea nasoala e ca se intampla in unele meciuri sa fie lag intre echipe si se simte f tare ca incepi sa nu mai omori mai pe nimeni. Tragi in ei la fel de mult ca si alte dati cand normal mureau dar nu cad jos si ei te omora din 2-3 gloante atata apuci sa vezi pana mori, in schimb pe replay se vede cum inamicul defapt te vazuse cu aprox jumate de secunda mai devreme si deja bagase in tine vreo 6-7 gloante pana tu ai inceput sa tragi,nu stiu cum sa ma explic mai bine,dar eu asta am observat. Cand mi se intampla asta deobicei ies din meci si caut altul, problema rezolvanduse astfel.
    In rest mi se pare ok jocul, foarte fast paced, f competitiv, daca nu esti atent mori intr-o secunda, nu e ca la uncharted thats for sure

  2. #222 SP
    Member Dromoter's Avatar
    A facut cineva prestige yet ?

    @Koba : fa-ti un loc in lista sa iti dau add sau sterge-mi te rog id-ul vechi din lista ta (Dromoter)

  3. #223 SP
    Junior Member altair's Avatar
    Am jucat recent modern warfare 2 fara map pack si erau jucatori garla!

  4. #224 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by Dromoter View Post
    A facut cineva prestige yet ?
    Sunt in concediu, deci da, am ajuns la primul prestige.


    Pentru cei cu probleme de lag: setati-va conexiunea la Best Connection. Mai exact:

  5. #225 SP
    Banned tacconi's Avatar
    Dromoder pt dlc-uri vei scoate din buzunar 60 de dolari nu 40 cu ai zis.. 15 ori 4 egal 60 ! Atat a avut black 1... 4 dlc-uri..

  6. #226 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Black Ops 2 Makes $500 Million in 24 Hours - IGN
    Activision has announced that Call of Duty: Black Ops II earned more than $500 million worldwide during its first 24 hours on sale. To put that in perspective, last year Modern Warfare 3 earned $400 million in the US and UK on launch day and Halo 4 earned $220 million from its launch last week.

  7. #227 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Tragi in ei la fel de mult ca si alte dati cand normal mureau dar nu cad jos si ei te omora din 2-3 gloante atata apuci sa vezi pana mori, in schimb pe replay se vede cum inamicul defapt te vazuse cu aprox jumate de secunda mai devreme si deja bagase in tine vreo 6-7 gloante pana tu ai inceput sa tragi,nu stiu cum sa ma explic mai bine,dar eu asta am observat. Cand mi se intampla asta deobicei ies din meci si caut altul, problema rezolvanduse astfel.
    Pune la search preference best. Jocul e aproape injucabil pe 3 linii de conexiune.

  8. #228 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    Dromoder pt dlc-uri vei scoate din buzunar 60 de dolari nu 40 cu ai zis.. 15 ori 4 egal 60 ! Atat a avut black 1... 4 dlc-uri..
    Corect , dAr daca iti cumperi season pass-ul iesi mai ieftin (40-50$) . Si nu ma cheama "Dromoder" .

  9. #229 SP
    Member monstrul's Avatar

  10. #230 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  11. #231 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Daca nu ar mai cumpara nimeni dlc-urile sa vezi cum le fac baietii free

  12. #232 SP
    Banned tacconi's Avatar
    Ha ha.. gandestete moon a fost descarcat de 9 milioane jucatori.. ori 15 dolari... 130 milioane dolari numai din ultimu dlc... cum sa le dea gratis cand cu putin noroc de data asta atinge cu 4 dlc- uri juma de miliard de dolari?

  13. #233 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    cei care il jucati pe PS3,sunt probleme cu serverele ?iar la zombie e adevarat ca exista doar o harta ?o sa il am si eu ptr 2-3 zile si sper sa nu-mi fac prea multi nervi..

    RE: E chiar asa rau

    Cum adica doar o harta ? Pe xbox sunt mai multe ?
    Pe ps3 sunt 3 , le poti juca pe toate odata luand autobuzul si te plimbi pe acolo sau pe fiecare in parte ceva de genul.

  14. #234 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Observ ca sunt multi PS3 players de BOII . Nu ar fi o idee relativ "ok" sa facem un clan pe site-ul ELITE si sa facem din cand in cand games against other clans just for fun ?

  15. #235 SP
    Junior Member Valerio's Avatar
    Ar fi foarte fain, cei care doresc sa jucam impreuna add id uk: RastamanJam, Dromoter poti sa incepi sa faci clanul

  16. #236 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Episode 233: Happy BLOPS Day | Invisible Walls Full Episodes | GameTrailers

    De pe la mijlocul showului se discuta Black Ops 2. Mult mai multe informatii decat intr-un review clasic.

  17. #237 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    hahaha

  18. #238 SP
    Member monstrul's Avatar

  19. #239 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    This sh.t's getting scary


  20. #240 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    This sh.t's getting scary

    Deja incepe sa ma enerveze, tipul asta nu se vede?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 30 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops 4 By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 60 Last Post: 09-07-2019, 20:20
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By Ionut Laurentiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2014, 00:26
  3. Call of Duty: Black Ops By Nash in forum Console Club
    Replies: 1721 Last Post: 11-08-2012, 14:15
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts