Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 145 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast
Results 121 to 140 of 2881

Thread: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #121 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Si pe forum daca continuati cu discutiile in directia asta

  2. #122 SP
    Member raptorscream's Avatar
    grey, cine a inceput acu?

    P.S. oricum grey tu stii cum joc si niciodata nu am discutat despre asta

  3. #123 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Atata timp cat nu se incurajeaza pirateria aici,nu se discuta de unde se downloadeaza x,y,z jocuri sau cum se ard nu vad ce sar unii in sus

    Lasati topicul pentru ce a fost creat .

  4. #124 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Exact. Topicul asta este facut pentru ca fiecare sa spuna ce joc a terminat 100%. Nu pomenisem eu primul despre piraterie. Daca altii se gasesc sa faca off-topic aici, nu e vina mea. Degeaba mi-a atras mie atentia Grey ( nu direct, dar mi-a atras ).

  5. #125 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Atunci de ce in ultimele 3 posturi se mai vb despre asta? Am inteles, imi fac mea culpa ca am intrebat cum joaca omul asa repede Shadows of the Damned. Am vazut ca Grey a atras atentia, nu am mai postat. Duscussion closed.

    On topic:

    Sper ca in urmatoarele zile sa adaug Enslaved 1250/1250. Imi mananca ficatii orburile alea....

  6. #126 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    O ultima chestie si am terminat. Eu cred ca fiecare e liber sa se joace cum vrea, atata timp cat nu pomeneste despre piraterie, e ok. Nu sunt doar eu si raptor, sunt mult mai multi, eu ii cunosc, dar n-o sa dau detalii despre ei. Bravo voua ca va jucati originale, toata stima ca dati banii pe toate jocurile. Nu pot sa nu admir asta. Si eu am cateva jocuri originale, le-am luat pe cele care mi-au placut cel mai mult. Dar atat. Sper sa nu mai existe niciun fel de inconveniente pe aici si sa ne intelegem ca niste oameni normali. Asta a fost tot. Bafta tuturor la facut G-uri in continuare. In cateva zile ma intorc si eu pe live, dupa o pauza mai lunga si ma apuc de treaba.

  7. #127 SP
    Junior Member badsprawler's Avatar
    Hexic HD 200/200 G
    Doritos Crash Course 200/200 G
    Harm's Way 200/200 G
    Limbo 200/200 G
    Assassin's Creed 1000/1000 G
    Assassin's Creed II 1000/1000 G
    Mass Effect 2 1355/1355 G
    Kinect Adventures 1000/1000 G

  8. #128 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Haha, am zis si eu sa fac si eu kinect adventures, dar am ramas la 900/1000... Sper ca ai facut un workout bun...

    Felicitari de asemenea pt rabdarea de a aduna flagurile de la Assassin`s Creed...

  9. #129 SP
    Junior Member badsprawler's Avatar
    Multumesc, good workout indeed, acum ma chinui la Your Shape:Fitness Evolved , mai am doar 8000 de calorii ca sa fac 100%

  10. #130 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ok, daca ai Kinect sports, te astept la un tenis de masa....

  11. #131 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    ok,am facut 1000/1250 la Enslaved, urmeaza DLCul.

  12. #132 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Cine are DLC-ul la ARMY OF TWO (EU) SSC CHALLENGE PACK ? ? ? ?

  13. #133 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    Cine are DLC-ul la ARMY OF TWO (EU) SSC CHALLENGE PACK ? ? ? ?
    Eu.

  14. #134 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Ha ha .Stiu ca il ai.PE mine ma intereseaza cineva care il are si e de acord sa mi-l dea si mie. ca ma dispera ca nu am 1250 la jocu asta.

  15. #135 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Nu-l poti lua decat cu licenta. Adica sa te loghezi pe contul lui si pui licenta la tine pe consola. Eu ti l-as fi dat cu mare placere, dar stii foarte bine prin ce imprejurari l-am luat si daca intri la mine pe cont o sa-ti apara ca nu l-am descarcat niciodata. Bafta, sper sa gasesti pe cineva sa te ajute, asa cum si eu sper sa gasesc pe cineva cu vision camera ca sa pot face ultimele 3 achievements la Burnout Paradise.

  16. #136 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    pai ma gandeam ca cel care mi-l da sa puna o parola temporara la cont ,sa imi dea contu ca sa fac recover pe consola mea,sa fac transfer de licenta ,sa trag dlc-ul pe consola ,apoi respectivu sa dea recover la cont inapoi pe consola lui si sa ii schimbe parola cu cea veche.

    LE.Daa ,mi-ar placea sa termin si eu burnout Paradise.

  17. #137 SP
    Member raptorscream's Avatar
    licenta se poate muta 1-2 ori pe an intre console ... asa k nu vad cine are face asa ceva

  18. #138 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Eu as da contul fara nicio retinere, dar doar persoanelor care stiu ca sunt de incredere. Si l-am si dat, de altfel.

  19. #139 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Da stiu ca incerc marea cu sarea dar trebuia sa intreb sa incerc.

  20. #140 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Gata si Enslaved 1250/1250

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 145 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trophy Boosting By k1du in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 541 Last Post: 16-06-2015, 09:56
  2. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  3. Trophy By killlemalll3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 464 Last Post: 12-06-2013, 23:38
  4. Ajutor MC: L.A Trophy By morea2love in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 06-01-2010, 22:13
  5. Far Cry 2 Achivements By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-09-2008, 14:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts