Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 25 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast
Results 281 to 300 of 500

Thread: Mass Effect: Andromeda

  1. #281 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    I dont give a ***, daca nici pe forum nu ne putem da cu parerea, la ce sa-l mai folosim atunci. Eu cumpar jocul si tot il critic la maxim, fiindca mi se par absolut hilare, ca sa nu zic un cuvant mai urat, animatiile alea

  2. #282 SP
    Admin MonkY's Avatar
    No worries guys! Inca ne mai putem bucura de "freedom of speech". So, hit it, and hit it hard! La naiba cu ascunzisul dupa stufaris!

  3. #283 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnConstantine View Post
    La cum comenteaza lumea jocul asta zici ca da sa moara. E chestie veche ce o vad pe forumuri, fie film ori joc (unda ma invart eu). Apare ceva trailer, gameplay, early reaction pe twitter, gata e ori noua venire a lui Hristos ori Apocalipsa. Cand s-a inchis usa aia de la masina la division era lumea pe jos. Ca sa nu mai zic de No Man Sky "I have no proof but i suggest myself to believe this is the greatest game ever". Ori se creaza niste asteptari peste masura (un soi de cum isi imagineaza lumea ca ar fi), ori se iau niste chestii singulare sau in cazul jocurilor versiuni neterminate de joc si se generalizeaza la tot jocul. Internetul, mai ales cel recent, nu a fost locul echilibrului ci a pozitilor extreme luate de "scriitori" vocali (si atribuite unei mase mai mare de oameni decat sunt in realitate).

    Faza lui Rasko cu n-am timp deci jocul e un rahat e hilara
    Lol, daca e ceva hilar aici, e reactia ta la postarea mea... Whatever, daca jocul e bun ce conteaza pentru voi daca il criticam? Chiar si neavizati asa cum suntem.

  4. #284 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Pai cine a zis sa nu vii cu pareri, negative ori ba? Eu ma refeream la toti cei ce vin cu pareri pe baza unor secvente sau gameplay vazut etc. Tendinta asta a fiecaruia de a se antepronunta. Joaca jocul si spune-ti parerea, tocmai ptr ca l-ai jucat.

    Cat despre ce a zis Rasko ai facut si tu ce mi-ai zis mie. Nu a zis ca jocul e nefinisat ori ca nu e bun, l-a facut direct un rahat bazat pe ce ai subliniat tu. Cand zici ca e un rahat, zic si eu ca pacatele sale sunt mult mai mari decat atat. Si daca citesti cum a formulat ideea, reies ca e un rahat si ptr ca nu are timp. Mi s-a parut ilar (mai sus am scris gresit).

    Daca tot suntem la dat pareri si eu mi-am spus o parere despre parerile unor colegi de aici (concluzia asta ca jocul nu e bun, cand nici nu s-a lansat jocul). Si cumva s-au deranjat ptr ca parerea mea nu e in concordata cu a lor. Nu vi se pare ca se bate cap in cap cu "hai sa ne spunem toti parerea"?

    Ma rog, ideea era sa nu ne antepronuntam despre un joc asa pe doua fasuri vazute sau auzite. Sa ii dam o sansa, sa-l jucam, sa vedem consensul general (cu care putem sa nu fim de acord). Daca va fi bun sau nu vom vedea mai incolo. Si a-ti da o parere, negativa ori pozitiva, nu e acelasi lucru cu a ajunge la concluzia ca nu e bun. Concluzia ti-o faci cand il joci sau daca nu vrei cand maj oamenilor zic ca nu e bun.

    Si special ptr tine Dant3 sa iti dau un exemplu. E ca si cum as ajunge eu la concluzia ca reviewul tau despre Horizon nu e bun sau nu iti place jocul , bazat pe ce ai zis ca concluzia ta despre joc nu e cea general exprimata pe forum. Asta inainte sa postezi review-ul. M-as antepronunta. De unde sa stiu ce zici tu in review inainte sa il citesc?

    Dar fiecare intelege ce vrea el (ca asa e omul, nu ca e forumul asa sau eu stiu ce idei deranjante mai apar aici).

  5. #285 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    All your tired face are belong to me.


  6. #286 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Generation ca generation, dar Horizon este mai slab decat Andromeda

  7. #287 SP
    Banned orionpaxbb's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Generation ca generation, dar Horizon este mai slab decat Andromeda
    ummm ce? nu ai inceles postul sau ce? cele mai slabe animatii din Horizon sunt mai bune ca cele mai bine facute animatii in andromeda, Horizon il distruge din punctul asta de vedere, medelul caracterelor, animatiile faciale si ale corpului, Horizon ingroapa Andromeda

    panarama de joc ieftin lmao

  8. #288 SP
    Member Mishy's Avatar
    ^ Daca animatiile faciale fac un joc bun, atunci nici un joc nu s-ar putea compara cu Uncharted 4. Ai rabdare pana apuci sa il joci, sunt chestii mult mai importante intr-un joc ca animatiile faciale cum ar fi gameplay-ul, povestea, suntetul, etc.

    LE: Acum am vazut video-ul postat de tine si sincer iti spun ca nu te pot lua in serios avand in vedere de cine e facut.

  9. #289 SP
    Banned orionpaxbb's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    ^ Daca animatiile faciale fac un joc bun, atunci nici un joc nu s-ar putea compara cu Uncharted 4. Ai rabdare pana apuci sa il joci, sunt chestii mult mai importante intr-un joc ca animatiile faciale cum ar fi gameplay-ul, povestea, suntetul, etc.

    LE: Acum am vazut video-ul postat de tine si sincer iti spun ca nu te pot lua in serios avand in vedere de cine e facut.
    da pentru ca daca videoul e facut de cineva anume nu mai este real, foloseste footage accesibil de toata lumea, nu minte, nu inseala, spune adevarul, care este problema ta? lucrezi la Bioware sau ce? jocul e facut de developeri distrusi SJW rasisti, have fun with that lol

  10. #290 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ați ajuns să îl postați pe domnul plăcintă, e de toată jena.

    Am precomandă și abea aștept să îl joc.

    Sent from my EVA-L09

  11. #291 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Chill and enjoy the game !




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #292 SP
    Member Mishy's Avatar
    Quote Originally Posted by orionpaxbb View Post
    da pentru ca daca videoul e facut de cineva anume nu mai este real, foloseste footage accesibil de toata lumea, nu minte, nu inseala, spune adevarul, care este problema ta? lucrezi la Bioware sau ce? jocul e facut de developeri distrusi SJW rasisti, have fun with that lol

    Dar spune-mi pentru tine un joc se rezuma doar la animatiile faciale, altceva nu conteaza?

    SJW rasisti, what? Pe asta de unde naiba ai mai scos-o?

  13. #293 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Lasati-i pe oameni sa-si exprime opinia, ce va tot ambalati asa cand vine cineva si ataca jocul, zici ca din banii vostri a fost facut. Da, animatiile faciale sunt de rahat si poate pentru unii e un deal breaker, socant stiu...


  14. #294 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nici un Mass Effect nu a excelat în elemente de grafica vreodată, mi-a plăcut ideea de explorare la acest joc și faptul că anumite alegeri îți influențau parcursul.

    O sa îmi lipsească The Illusive Man, sunt curios daca vor adăuga un alt personaj ca el în story, in rest este Mass Effect si asta e cel mai important că se păstrează ideea principală.

    Sent from my EVA-L09

  15. #295 SP
    Banned orionpaxbb's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Dar spune-mi pentru tine un joc se rezuma doar la animatiile faciale, altceva nu conteaza?

    SJW rasisti, what? Pe asta de unde naiba ai mai scos-o?
    se vede ca sunt mult mai bine informat ca tine
    https://heatst.com/culture-wars/mass...world-to-know/


    sunt mii de articole despre developerii de toata rusinea de la Bioware, dar sa nu te informezi, asta-i romanul adevarat, ignorance is bliss

    Bonus: best game design

  16. #296 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    O scurtă recapitulare.



    Sent from my EVA-L09

  17. #297 SP
    Member nire's Avatar
    Angry Centaur

  18. #298 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

  19. #299 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Meama, Gamespot really went to town with the game

  20. #300 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 25 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-03-2012, 10:51
  2. Replies: 7 Last Post: 01-07-2010, 17:08
  3. Replies: 16 Last Post: 05-02-2009, 02:58

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts