Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 25 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast
Results 301 to 320 of 500

Thread: Mass Effect: Andromeda

  1. #301 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asa cum era de asteptat, dupa acest Early Access jocul are un 73 pe metacritic, iar daca am invatat ceva in ultimii ani, notele astea mai scad putin dupa lansare, extrem de rar mai cresc.

    Metascore pana acum 73/100

    Mass Effect: Andromeda for PlayStation 4 Reviews - Metacritic

  2. #302 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Intradevar sare in ochi, dar va recomand sa va uitati la video review. Un review mai penibil si pueril nici ca am mai vazut.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #303 SP
    Member zoli86's Avatar
    Nu inteleg, de ce este penibil ? Faptul ca nota finala a fost de 6?

  4. #304 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Nu am văzut nimic penibil acolo.
    Penibil pare să fie doar scenariul jocului.

  5. #305 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    De asteptat, mediocritate la ordinea zilei. Review-ul ACG este relevant pentru mine si confirma supozitiile pe care le aveam inaintea lansarii jocului.

  6. #306 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Mmda...it's Horizon all over again, l-am criticat degeaba inainte

  7. #307 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mulțumesc CG, se poate închide!

  8. #308 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am privit un pic in urmă, o mai fac din când în când pe anumite topicuri, ma distrează de cele mai multe ori. Din păcate acum nu a fost cazul. Nu știu de ce am fost atât de optimist la un moment dat... Poate pentru că jocul ăsta are un loc special în sufletul meu. Din păcate plecarea lui Casey Hudson a contat mai mult decât mi-aș fi dorit.

    O să las câteva mesaje găsite in capsula timpului
    Quote Originally Posted by Twiztid View Post
    Mie mi-e cam frica de cum o sa iasa ME4. ME a avut personaje memorabile de care ne-am atasat cu totii...personaje care nu vor mai aparea in ME4 si mai mult ca sigur ca o sa compar personajele noi cu cele vechi si voi gasi o groaza de hibe. Eu personal mai tare as fi asteptat un ME 1-2-3 Remastered decat un ME nou. Va puteti imagina o quarian mai lovable decat Tali sau un turian mai cool decat Garrus? Ati vazut ce s-a ales de Assassins Creed post Ezio? V-ati mai atasat de vreun personaj? De Connor? De Arno? Eu personal nu. So...please Bioware...try not to F##k it Up!
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Și mie, mai ales ca domnul Casey Hudson ( Mass Effect, KOTOR )nu mai face parte din proiect, a plecat la Ms parcă
    PS: Il voi juca cu siguranță, cel mai probabil prin vară, după o reducere serioasă.

    Un mesaj care ma întristează și mai mult:

  9. #309 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Hai ca mai rau decat No Man's Sky nu cred ca veti spune ca e, iar pe metacritic au o medie similara.

  10. #310 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Mai rau ca No Man's Sky nu va fi, ba inca aici multiplayerul este foarte fain. Insa unii de la Bioware isi vor lua cate o tigaie in cap dat de curand de la "tata" EA Games pentru "calitatea" produsului final precum si pentru recenziile "pozitive". Sunt convins ca dupa o trilogie de succes, Andromeda poate insemna finalul seriei Mass Effect cam pentru totdeauna.
    Mirarea mea este ca dupa o campanie stralucita de SP in Titanfall 2, cu decoruri superbe si animatii super-misto, cu gameplay fluid si fara a se agata, iese ME Andromeda care chiar daca este construit tot pe Frostbyte Engine arata ca ME 3 si se misca si mai prost. Jocul clar nu este un dezastru, dar pacat ca nu se ridica la inaltime.
    BTW, Mafia 3 nu este un joc rau deloc, l-am terminat luna trecuta si mi-a placut mult. Dar ca si Titanfall 2 a avut parte de o lansare dezastruoasa. In schimb nu stiu ce DLC ar putea face minuni in Andromeda, chiar si post lansare...

  11. #311 SP
    Member eneea's Avatar
    Am jucat doar misiunea intorductiva si un meci de MP, dar am cam aceleasi concluzii cu ale lui Leo, cel putin pe X1 jocul nu e destul de "polished", in timpul SP am avut parte de framedrops de m-am saturat. Poate isi spune cuvnatul si hardware-ul mai slab al xbossului. Sunt cuiors ce parere osa aiba cei de pe PS4 & Pro si PC

  12. #312 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Sunt convins ca dupa o trilogie de succes, Andromeda poate insemna finalul seriei Mass Effect cam pentru totdeauna.
    Exista 2 variante. O continuare, ca sa se spele de pacate, sau modelul Medal of Honor, serie pusa pe "hold' sau moarta.

  13. #313 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Nu ma pot considera un mare cunoscator/fan al seriei. Am jucat doar 3-ul, insa a fost unul din jocurile alea care a reusit sa ma implice emotional, sa fie o a doua lume pentru o saptamana sau doua, cat l-am jucat.
    Andromeda pare mai mult pentru gamerii de azi, gameri care vor actiune, grafica si cam atat. E un fel de Mafia 3, developerii cred ca numele e suficient pentru a se vinde bine. O sa ii dau o sansa la vara.

  14. #314 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai am un prieten care a jucat doar ME3, nu vă înțeleg. Daca o sa joci vreodată trilogia, o sa intelegi de ce nu va înțeleg

  15. #315 SP
    Member maudrunk5's Avatar
    Same with The Witcher

  16. #316 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Ai jucat ME3 si nu ai jucat ME2, care reprezinta apogeul seriei. De la personaje, la actiune si misiuni.

  17. #317 SP
    Member esop's Avatar
    Am vazut review si de la GameSpot - 6 si cel de la IGN - 7.7

    Pot sa spun doar atat:
    Imi confirma ce scriam cu ceva pagini in urma. Nu vreau sa mai repet.
    GameSpot cred ca este al 2-lea sau 3-lea review in care sunt total de acord cu ce spun acolo. Cred ca le-a crescut o pereche de cojones si lor in cele din urma.

    Cand si IGN da nota 7 si ceva, este clar ce "capodopera" avem in fata si pe unde se afla nota reala.

    Am realizat ca o serie din jocurile mele preferate, Mass Effect, nu o sa mai fie niciodata ce a fost. Si lasand la o parte Andromeda (de care o sa ma fac ca nici nu exista), ma bucur totusi ca am apucat sa le joc pe toate.
    La fel ca si seria Witcher, Uncharted si tot asa. Investesti mult in poveste si in caractere. Si cine nu intelege la ce ma refer, mare pacat.

    Si nu in ultimul rand. Se pare ca de o vreme suntem surprinsi placut, mai mult de unele companii "indie" gen Guerrilla/Horizon, decat de marii consacrati BioWare si toti ceilalti.

    Totusi, ca sa inchei cu o nota pozitiva, am avut parte pana acum de Dishonored, Nioh, HZD ... si abia suntem in luna martie; urmeaza RDR 2, Detroit B.H. si multe altele. Se pare ca totusi unii developer's au inteles mesajul. Gata cu mediocritatile!

    Jocurile, cele cu adevarat reusite, mereu au fost si o sa fie un mediu mult mai puternic decat orice carte, film sau alta sursa de divertisment si este posibil ca o astfel de experienta sa ramana intiparita vie in tine toata viata.

  18. #318 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Hăhă, acum realizez, Wildlands a luat note mai mari.

  19. #319 SP
    Member eneea's Avatar
    Aseara jucand si MP cateva ore am realizat ca jocurl da freeze-uri destul de frecvent si pe langa asta parca personajul se misca destul de greoi, dupa atata timp cum naiba poti sa o dai in bara atata de epic la "horde mode"...Bioware/EA ar trebui sa-si ceara scuze ca au lansat un joc in acest stadiu

  20. #320 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    EA trebuie sa-si ceara scuze si pt noul BF1 ,caci si acolo este plin de buguri..e pacat ca nu vor sa fie atenti la detalii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 25 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-03-2012, 10:51
  2. Replies: 7 Last Post: 01-07-2010, 17:08
  3. Replies: 16 Last Post: 05-02-2009, 02:58

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts