Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 25 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 500

Thread: Mass Effect: Andromeda

  1. #181 SP
    CG Editor Dant3's Avatar


    LE: Tot pesimist am rămas

  2. #182 SP
    Member Mishy's Avatar
    Well, I'm sold

  3. #183 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    I came!

  4. #184 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ U came to fast! )

  5. #185 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    De câteva ori chiar.

  6. #186 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am văzut peste tot comentarii de genul ăsta, ce v-a plăcut atât de mult? Eu speram sa văd un RPG, parcă mă uit la Mass Effect 3. Sa nu imi spuneți de grafică, jocul rulează pe un PC la 60fps.

  7. #187 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Grafica, negrafica, pe mine chiar ma incanta ce am vazut pana acum si mi-e dor sa ma intorc in universul Mass Effect. Dupa parerea mea, in cel mai rau caz, jocul o sa fie doar bun.
    Sigura problema pe care mi-o pun acum este daca sa fac precomanda sau sa il iau de la baietii de la EA, la cateva zile dupa lansare.

  8. #188 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mass Effect nu are voie sa fie doar bun, doar bun e Dragon Age, ăsta ar trebui să fie capodoperă, cum a fost trilogia veche.

  9. #189 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu ma astept sa se ridice la nivelul celor vechi, dar multi vor mult mai mult de atat. Din motivul asta am spus bun.

  10. #190 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Deci astia nu mai stiu sa faca RPG-uri si se axeaza acum doar pe action games? Dupa clipul asta mi se pare o mediocritate sub sigla ME.

  11. #191 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Well...I'm not impressed O sa-l iau day one fiindca ador universele sf gen SW sau ME, insa imi tin asteptarile foarte foarte low ca sa nu fiu prea dezamagit si sa reusesc sa ma bucur de joc pt ceea ce va fi.

  12. #192 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    I'm in it for the MP.
    Așa că îmi place gameplayul ala, de poveste nu am nici o așteptare si sincer sa fiu nu mă pasionează atât de mult. Dacă era cu Shepard, atunci era alta treaba.

  13. #193 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Sa inteleg ca pe store cel mai mic pret e 300 ron sau nu am vazut eu bine?

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  14. #194 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocurile de la EA si Ubisoft au acest preț, așa e peste tot în Europa, în celelalte țări din UE, pretul e 70 de euro. Dar nu e nicio problema, avem băieții care lucrează la EA si Ubi, se umple OLX-ul.

  15. #195 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai asta ma gandeam ca mai bine astept sa iau un disc de la baieti, ca oricum nu o sa am timp sa am joc la lansare.

  16. #196 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E clar ca Andromeda nu va mai fi un urmas demn de celelalte ME-uri, in primul rand pentru ca e "altceva". Asta nu inseamna automat ca "altceva" is a bad thing! Daca are un story cel putin pe masura gameplay-ului, i'm in! Ma speriase un pic ce vazusem initial (animatie slaba, imersiune aproape zero) dar m-am linistit dupa ultimul gameplay trailer. Se vede ca e dus mult mai mult spre "action" decat spre "rpg", dar sper ca toate celelalte elemente din joc sa fie invers.

  17. #197 SP
    Member esop's Avatar
    Nu vreau sa fiu melodramatic... dar imi este dor de Shepard. Mass Effect 2 a fost cel mai bun. Garrus, Wrex, Tali si toti ceilalti. A avut actiune, a avut poveste, quest-uri, decizii, caractere memorabile, etc.
    Chiar sper ca Andromeda sa fie un titlu reusit; dar in ziua de astazi...ce siguranta poti sa mai ai.
    Din tot ce am vazut pana acum, inclusiv video de mai sus, actiunea pare fluida si chiar reusita.
    Cat despre caractere, poveste, explorare si asa mai departe... inca astept sa vad acel ceva, care sa ma faca sa zic "Da, este un joc pe care il vreau neaparat si un succesor demn de titlul Mass Effect".

  18. #198 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Mass Effect Andromeda preload pe console pe 11 Martie, membrii EA Acces au 10 ore gratuite sa se jaoce liber din 14 Martie. Astea pe zona US, pe EU probabil 3 zile mai tarziu.

  19. #199 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Se pare ca vom intalni si o vulpita in universul Mass Effect

  20. #200 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 25 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-03-2012, 10:51
  2. Replies: 7 Last Post: 01-07-2010, 17:08
  3. Replies: 16 Last Post: 05-02-2009, 02:58

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts