Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 25 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 121 to 140 of 500

Thread: Mass Effect: Andromeda

  1. #121 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce naiba au făcut până acum nu știu, se vindea ca pâinea caldă.

  2. #122 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  3. #123 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Singurul remaster pe care il vrea toata lumea si tocmai EA nu scoate remasters.

  4. #124 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Eh, hai ca nu mai e mult pana in primavara! Oricum a doua cerere e ca macar trilogia sa ajunga in Backward Compatible sau chiar la EA Access!

  5. #125 SP
    Member maudrunk5's Avatar
    Nu inteleg care e treaba asta cu remaster-uri si de ce toata lumea este innebunita sa primeasca una. Seria ME este intr-adevar extraordinara, dar de ce ati vrea sa jucati acelasi joc doar cu rezolutia mai mare si un aa mai bun?

  6. #126 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pentru că e singurul joc pe care îl iubesc.

  7. #127 SP
    Member solaru's Avatar
    Singurul remaster pe care il vreau cu adevarat si pt care as plati pret intreg.

  8. #128 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Haleluia!
    PS aveti dreptate, trilogia jucabila pe PS4 sau X1 s-ar vinde bine, si ar merita cu prisosinta 60$.
    Dar EA nu considera necesar aducerea trilogiei, asa ca discutia noastra se rezuma la What if....

  9. #129 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai vedem, mai erau unii pe la Ubisoft care spuneau la fel, apoi s-au gândit să scoată Assassin's Creed

  10. #130 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Mai vedem, mai erau unii pe la Ubisoft care spuneau la fel, apoi s-au gândit să scoată Assassin's Creed
    Asta si din cauza numelui "Assassin's Greed"

  11. #131 SP
    Member maudrunk5's Avatar

  12. #132 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sper sa vorbim doar de un alpha... altfel e nasoala treaba. Nu stiu, dar parca au avut la dispozitie vreo 64 de culori or something... Or mai fi scos din ele ca sa mearga pe PS4 Pro in 4K cu HDR?

  13. #133 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu cum vi s-a parut voua, dar grafic sa zicem ca este putin peste medie, cu luminite colorate care sa-ti ia ochii. Dar ca gameplay, nu inteleg ce au facut aia acolo, dar a fost boring as hell. Ar fi putut sa arate ceva mai "intens" si nu cum sare de pe o platforma pe alta si scaneaza floricele. Asta faceam si-n Beyon Good and Evil

  14. #134 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Te rog frumos, Beyond Good and Evil a fost o capodopera!
    Aici vad ca din punct de vedere al gameplay-ului tot la Mass Effect 3 suntem, pe o harta one way, mult prea simplificata. Fata personajului principal lasa mult, dar muuul de dorit. Poate asta vrea sa fie Mass Effect remaster fiindca current gen sigur nu e.

  15. #135 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Fara suparare, dar tocmai comentariile de genul asta (tehnice - grafica , pixeli si alte nebunii care pe mine nu ma impresioneaza) au condus la un asa mega fail cum va fi PS4 Pro. Pur si simplu voi parca ati vrea sa jucam numai tech demos, si asa am ajuns sa numai avem un joc revolutionar sau un joc care sa ramana in istorie pentru gameplay sau poveste, ci numai pentru pixeli FFS!!!.

    Daca ne gandim un pic nu tocmai cele mai performante console au fost si cele mai bine vandute la timpul lor, si primul exemplu care imi vine in minte ar fi Nintendo Wii.

    Pe langa asta, mie imi vine in minte un singur joc care cred ca nu ar fi rulat pe PS3 si chiar avea nevoie de PS4 si acela este Witcher 3. In rest lejer puteau rula si pe PS3 cu mai putini pixeli .

  16. #136 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Foarte slaba prezentarea. Voi ati vazut cum fuge aia pe la finalul demo-ului? Se pare ca au pastrat animatiile din 3. Jesus Christ.

  17. #137 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    "If you're not watching this in a 4K screen, find one and come back"
    Manca l ar cainii

  18. #138 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Au cam ramas in urma baietii de la Bioware, din toate punctele de vedere.... I miss Liara, "albastruta" asta noua ce au aratato e nasparlita, nu mai vorbasc de animatii si fata personajului principal

  19. #139 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mass Effect: Andropauza

  20. #140 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Daca va avea o poveste cel putin la fel de buna ca celelalte si o grafica la acelasi nivel cum au avut-o acelea la vremea lor, eu ma declar multumit.
    Nu tin neaparat sa revolutioneze ei brusc SF RPG-urile cu Andromeda. I want only more Mass Effect.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 25 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-03-2012, 10:51
  2. Replies: 7 Last Post: 01-07-2010, 17:08
  3. Replies: 16 Last Post: 05-02-2009, 02:58

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts