Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 32 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 161 to 180 of 626

Thread: Final Fantasy XIII

  1. #161 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Eu m-am uitat fara sonor, ca ma enervau aia prea mult...

  2. #162 SP
    Member drik's Avatar
    Sunt destul de enervanti, mai ales el ca tine sa ii explice tipei 2-3 lucruri ca si cum e proasta si amandoi toarna constant comparatii cu star wars si FF VII, X si XII...

  3. #163 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    voi chiar nu vreti sa va ia jocul prin surprindere cind il veti juca? nu stiu cum de puteti sa va uitati la walkthroughs....

  4. #164 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    voi chiar nu vreti sa va ia jocul prin surprindere cind il veti juca? nu stiu cum de puteti sa va uitati la walkthroughs....
    exact . eu nici nu am indraznit sa apas pe butonul PLAY . no spoilers . nu m-am mai uitat la nici un walkthrough si nici un trailer . Nu vreau sa strice tot farmecul jocului . Ar fi pacat sa faci asa ceva , mai ales la un joc precum FF XIII

  5. #165 SP
    Member drik's Avatar
    E un walktrough de demo, nu afli cine stie ce...

    Cat va place sa glorificati chestia asta cu surpriza... "nu aflu nimic, nu am vazut trailere, nu stiu despre ce e, no spoilers!" It`s nothing...

  6. #166 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Asa am zis si eu, dar nu e nici un spoiler, pentru ca demo-ul e in japoneza si nici eu si nici aia nu stiu nimic, si in al doilea rand dau skip la toate filmuletele. Asa ca nu e mare lucru de vazut, decat cateva lupte, si alea haotice, pentru ca ala nu stie ce scrie pe-acolo.

  7. #167 SP
    Member drik's Avatar
    Eu eram curios de noul sistem de lupta... nu am apucat sa il vad in actiune clar inainte; pare fluid si bine pus la punct...

  8. #168 SP
    Member kside's Avatar
    Dintre toate JRPG-urile asta chiar ca-ti face placere sa te uti la el
    Sistemul de lupta pare cam "ciudat" (chestia cu time-limit ma cam dezamageste)

  9. #169 SP
    Junior Member Wintzy's Avatar
    Hai ca mai e putin, inca o saptamana si il avem......sincer, eu astept jocul asta din 2006 de cand s-a anuntat (cand nici nu visam sa am ps3 sau tv hd)....sau poate chiar de mai mult timp, de cand am terminat FFX Oricat de linear se anunta a fi, sunt sigur ca povestea va fi asa cum trebuie, sistemele de lupta si de dezvoltare a personajelor par promitatoare, decorurile, din tot ce am vazut pana acum (chiar daca lipsesc orasele), sunt cel putin spectaculoase si se regasesc teme din FFVII, FFVIII sau FFX . Eu cred ca va fi un joc pe care, odata ce il terminam, nu il vom uita prea curand...sper din tot sufletul. De-ar trece mai repede saptamana care urmeaza

  10. #170 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Mai e mai mult de o saptamana Cu vreo 2 zile numai, dar fiecare zi conteaza

  11. #171 SP
    Junior Member Wintzy's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Mai e mai mult de o saptamana Cu vreo 2 zile numai, dar fiecare zi conteaza
    Evident, conteaza fiecare zi, dar dupa 4 ani de asteptare parca tinzi totusi sa rotunjesti

  12. #172 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    pentru unii e deja available. sper sa nu vad comentarii pe aici...fara tag de spoiler ca sunt in stare de crima.

  13. #173 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    pentru unii e deja available. sper sa nu vad comentarii pe aici...fara tag de spoiler ca sunt in stare de crima.
    Multi nu te stiu, deci o poza cu tine ar fi necesara. You know, a picture worth a thousand words.

  14. #174 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    ma faci sa scormon prin arhiva personala...dar na, daca m-ai provocat, suporta consecintele.
    Attached Images Attached Images 100_3445.jpg

  15. #175 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Inca 5 zile Mi-am luat casti special pt. joc, imi fac timp liber, si sper sa vina o zapada sau ceva, sa nu fiu nevoit sa ies din casa

  16. #176 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    ma faci sa scormon prin arhiva personala...dar na, daca m-ai provocat, suporta consecintele.

    Hostile MO-DE-LA-TOR!!!! Hostile MO-DE-LA-TOR!!!! Hostile MO-DE-LA-TOR!!!!!

  17. #177 SP
    Junior Member SisterRay's Avatar
    ^^
    Cu toporul.

  18. #178 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Pentru cine detine ambele platforme, un mic info

    Xbox360 - 576p cutscenes / 576p in-game
    PS3 - 1080p cutscenes / 720p in-game

  19. #179 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Sursa? Ca asta s-a mai zis si cu o pagina in urma, si nu a aparut nimic oficial din cate stiu.
    M-am uitat la asta:
    si din partea mea pot sa zica toti si ca e 415.3p, ca tot la fel arata pt. mine.
    Doar ca e un pic mai inchis pe Xbox.

  20. #180 SP
    Member Devergo's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Sursa? Ca asta s-a mai zis si cu o pagina in urma, si nu a aparut nimic oficial din cate stiu.
    M-am uitat la asta: YouTube- Final Fantasy XIII PS3 vs XBOX 360 Console Tribe FFXIII si din partea mea pot sa zica toti si ca e 415.3p, ca tot la fel arata pt. mine.
    Doar ca e un pic mai inchis pe Xbox.
    Mi se pare ca arata putin mai bine pe 360, maybe it's just me, maybe it's the vid.Inca nu m-am hotarat pe ce platforma il voi lua...dar tind spre PS3.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 32 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 03-07-2013, 09:43
  2. Final Fantasy XIII-2 By Nash in forum Console Club
    Replies: 39 Last Post: 08-03-2012, 14:59
  3. Final Fantasy XIII debuteaza in UK By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 16-03-2010, 09:59
  4. Final Fantasy XIII Countdown By Mika in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 28-01-2009, 21:02

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts