Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 35 of 77 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast
Results 681 to 700 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #681 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Pe console nu-i o problema cu optimizarea, in sensul ca avem 60 fps constant. Este o problema cu... vizualul, parca ma asteptam la altceva.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #682 SP
    Member VictusG's Avatar
    Si am zis ca nu mai iau jocuri day one............asta cred ca a fost ultimul

  3. #683 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Asta-i primil meu day one... cred


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #684 SP
    Member Syni's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Evident, exagereaza cand il compara cu un joc de acum 10 ani. Recunosc ca si eu ma asteptam sa arata un pic mai bine.

    Pe PS5, nu ai nici o optiune de a modifica grafica, exceptand un toggle de HDR.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sper ca nu e spoiler, dar chiar la început dacă alegi nomad , in garaj pe masa este o sticla. Sa mor dacă nu arată exact ca aia din vechiul Deus Ex apărut cu vreo 15 ani înainte


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  5. #685 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu înțeleg ce așteptări aveați, jocul este limitat de PS4, Xbox, ce ați fi vrut să aveți în grafică?

  6. #686 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Quote Originally Posted by Syni View Post
    Sper ca nu e spoiler, dar chiar la început dacă alegi nomad , in garaj pe masa este o sticla. Sa mor dacă nu arată exact ca aia din vechiul Deus Ex apărut cu vreo 15 ani înainte


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Eu chiar in garajul ala sunt, n-am iesit inca. O sa caut sticla in cauza


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #687 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am si eu o intrebare: voi va jucati Cyberpunk 2077 doar pentru grafica? Pentru ca numai despre asta vad discutandu-se. Mie mi se pare a fi fix ce asteptam de la el (cu tons of story twists and plots), si nu vreau sa-l grabesc. Plus ca deja am incercat reluarea la o misiune, si am terminat-o in 4 feluri complet diferite... chestii care cu siguranta vor schimba complet jocul pe mai departe. Nu dau spoilers, asa ca aveti grija pe cine alegeti sa killariti...

  8. #688 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Nu, eu nu sunt genul care sa joc DOAR pentru grafica, dar cand vad umbre patratoase and stuff, parca ma zgarie pe ochi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #689 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Nu, eu nu sunt genul care sa joc DOAR pentru grafica, dar cand vad umbre patratoase and stuff, parca ma zgarie pe ochi.
    Dar pe ce-l joci man, de vezi umbre patratoase? Daca e PS4 clasic (nu Pro), I think you need an upgrade...

  10. #690 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Pe PS5.

    Uite si despre ce vorbesc: https://ibb.co/3FVfx0R


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #691 SP
    Member Hazer's Avatar
    Tocmai de-asta am renuntat la PC gaming - sa nu imi pierd mintile si timpul schimband fiecare setare din joc si uitandu-ma pe fps counter sa vad daca am mai castigat ceva la performanta pe tot parcursul jocului. Acum sinceri sa fim, cine naiba are pretentii de 60 FPS si echivalentul detaliilor Very High - Ultra de pe PC pe o consola care costa cat un gpu mid range care oricum ar duce jocul asta in detalii mid-high pe 1080p sau 2k tops.

  12. #692 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, poate pe PS5 se vede mai prost decat pe PS4 Pro atunci, no ideea. Eu n-am observat asa ceva. Bine, sunt atat de multe chestii in jocul asta, incat sa fiu sincer, numai la vreo umbra aiurea nu am fost atent. Momentan cochetez cu ideea de a-l reincepe ca si corporate guy, pentru ca street kid parca e un pic prea... clasic.

  13. #693 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Eu zic ca de data asta n-au mai facut compromisuri gen "downgrade" pt a multumi posesorii de console old gen (me included) . Atata pot acelea asa ca au ales sa mearga cu nextgen-ul inainte PC/PS5/SX . Im ok . Pana la patch-ul magic pt PS5/SX, stati prin zona !
    @dtancu pune-ne si noua cateva ingame screenshots pls, sa vedem ce pierdem ! ...si cu fetele personajelor pls !

  14. #694 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cei care joaca pe PS4 Pro sau PS5 - unde aveti optiunea de a alege intre Resolution si Performance? Eu nu o gasesc in setari...
    Also, s-a pus default pe HDR Off si l-am activat eu manual

    Cat are jocul ca marime local? La mine are 64GB sau ceva de genu si nu mi-a aparut ca a facut vreun update. Imi apare ca este v 1.0.

  15. #695 SP
    Member Hazer's Avatar
    Doar Series X are toggle de Performance/Resolution momentan. PS vine doar cu performance.

  16. #696 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pfoai ce mizerie

  17. #697 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar

    Cyberpunk 2077

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Cei care joaca pe PS4 Pro sau PS5 - unde aveti optiunea de a alege intre Resolution si Performance? Eu nu o gasesc in setari...
    Also, s-a pus default pe HDR Off si l-am activat eu manual

    Cat are jocul ca marime local? La mine are 64GB sau ceva de genu si nu mi-a aparut ca a facut vreun update. Imi apare ca este v 1.0.
    Nu exista optiunea nici pe PS4, nici pe PS5. Ai doar toggle de HDR, poti dezactiva doar blur-ul si draci.

    Jocul pe PS5 ocupa 102GB, la mine.

    PS: v1.02

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #698 SP
    Admin MonkY's Avatar
    La razvan a instalat mai putin... a vazut ca nu are spatiu. Versiunea low-res, desigur.

  19. #699 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Macar de-ar fi asta, dar mai am disponibil ~200GB dupa install.
    Nu inteleg de ce nu ia update la instalat...

  20. #700 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Macar de-ar fi asta, dar mai am disponibil ~200GB dupa install.
    Nu inteleg de ce nu ia update la instalat...
    Probabil pentru că ești pe România?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 77 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts