Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 155 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 ... LastLast
Results 1,181 to 1,200 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1181 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Am găsit FIX PERMANENT pentru GWENT (pentru cei ce nu pot sa treacă de etapa de tutorial v1.02):
    In primul meci din tutorial nu trebuie sa dați pass înaintea AIului. Atât. După ce da ala pass va merge jocul întotdeauna, nu se mai blochează, succes.

  2. #1182 SP
    Junior Member Shiva's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ce alegeri te pune jocul acesta sa faci, urmeaza un spoiler imens, doar daca ati terminat side-questul cu baronul si ladies of the wood sa cititi. [...]

  3. #1183 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    In schimb una dintre alegeri arunca Velen intr-un haos total...

  4. #1184 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Baietii am ramas blocat la quest-ul dirty founds,nu mai gasesc acea scrisoare pe care trebuia sa o citesc,am fost din nou la acel lacas al banditilor dar era plin de soldati.Ce naiba tre sa fac?

  5. #1185 SP
    Member geo971986's Avatar
    dupa cum spuneam in urma cu cateva pagini, questul dirty funds e glitched. Daca termini obiectivul inainte sa citesti scrisoarea, nu il mai poti finaliza. Daca scrisoarea o gasesti mutata din categoria quest items in cea de other items inseamna ca tre sa astepti patch ca si mine... ca te-ai grabit

  6. #1186 SP
    Member flightcrank's Avatar
    hmmm nasol.Ms pt raspunsul rapid

  7. #1187 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Ne mândrim și noi un pic?
    ai terminat jocul ?!

  8. #1188 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am si eu o intrebare: calul meu e cretin? De ce se opreste aiurea ca prostul in mijlocul drumului in timp ce e la galop? Are stamina full si se gaseste in timpul cursei sa se opreasca asa din senin. Si se intampla prea des.

  9. #1189 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asa face cand "loveste" un obstacol, gen un trunchi de copac, o piatra mai mare, un gard, d-astea. Si eu am pierdut cateva curse din cauza asta si am renuntat sa le mai fac.

    App de cal, am observat un "bug", cred. Daca apesi de 2 ori sa alerge si continui sa tii apasat pana cand dispare HUD-ul (viata ta si bara de stamina), poti alerga la nesfarsit, fara sa se termine stamina. Daca-i dai drumu la buton si mai apesi odata, reapare bara si incepe sa se consume.

  10. #1190 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Ce sa faci, au simulat inteligenta unui cal, ce mai vrei

  11. #1191 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu nu folosesc calul si cursele imi plac cele cu masini. Despre ce vorbiti voi acolo? Mergeti ma ca omu pe jos, e atat de frumos totul incat nu merita ratat nimic.

  12. #1192 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Pe jos pe cal, pe fast travel cand trebuie sa repari gear si nu ai kit la tine...it's all good. Cat despre comportamentul calului asteptam 1.03 sa vedem ce si cum.

  13. #1193 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dap. sa mergi tu pe jos, cand ai de facut ~1300 pasi pana la o destinatie. Eu prefer sa merg cu calul, dar ma opresc daca vad puncte rosii pe harta sau "!"

  14. #1194 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    linistestete te rog
    UN PIC!

    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    ai terminat jocul ?!
    Nu, este screen dintr-un video.

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Eu nu folosesc calul si cursele imi plac cele cu masini. Despre ce vorbiti voi acolo? Mergeti ma ca omu pe jos, e atat de frumos totul incat nu merita ratat nimic.
    Haha, bravo, credeam că-s singurul nebun care aleargă prin toate coclaurile fără cal.

    -

    Prietenii mei albi, nu mă pot opri din jucat. HALP!

  15. #1195 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar


    Cam asa este calul meu in Witcher 3

  16. #1196 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Dap. sa mergi tu pe jos, cand ai de facut ~1300 pasi pana la o destinatie. Eu prefer sa merg cu calul, dar ma opresc daca vad puncte rosii pe harta sau "!"
    Pai chiar merg. Calul nu il folosesc iar fast travel folosesc doar cand trebuie sa repar armuri/arme si nu am kit de repair la mine. In rest pe jos merg mereu. Ieri seara aveam vreo 60 de ore si abia am trecut la Skellige sau cum pisici ii zice acolo la munte.

  17. #1197 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca te iei dupa orele din meniul jocului, n-au nicio treaba cu cat joci tu de fapt. Nu stiu, eu fara cal nu merg pe distante mai mari (daca e ceva gen 2-300 pasi, merg pe jos), dar fast travel n-am folosit niciodata si nici nu cred ca voi folosi.

  18. #1198 SP
    Member geo971986's Avatar
    Legat de timp-ul din stats. Am un feeling ca e nerealist. Pare "umflat". Daca fac un calcul cat am jucat in fiecare zi, da mult mai putin decat ce zice acolo. Poate mi se pare mie....nu stiu.

  19. #1199 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Desi la inceput afisa prost, avand in vedere ca de marti seara doar asta fac, adica de aproape o saptamana, cred ca sunt 60 de ore reale

  20. #1200 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Conteaza daca dupa Velen alegem Novigrad sau Skellige?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 155 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts