Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 155 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 ... LastLast
Results 1,201 to 1,220 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1201 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La mine sigur nu sunt. Gandeste-te ca orice ar fi, a adunat la ce era gresit inainte. Si clar, dupa 4-5h de joc, el afisa 17, deci nu este ok. Overall, cred ca am app 30-40h pana acum. Sper sa rezolve cumva, printr-un patch.

  2. #1202 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Conteaza daca dupa Velen alegem Novigrad sau Skellige?
    Alege Novi, pentru celalalt probabil nu ai inca level.

  3. #1203 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Asa face cand "loveste" un obstacol, gen un trunchi de copac, o piatra mai mare, un gard, d-astea. Si eu am pierdut cateva curse din cauza asta si am renuntat sa le mai fac.

    App de cal, am observat un "bug", cred. Daca apesi de 2 ori sa alerge si continui sa tii apasat pana cand dispare HUD-ul (viata ta si bara de stamina), poti alerga la nesfarsit, fara sa se termine stamina. Daca-i dai drumu la buton si mai apesi odata, reapare bara si incepe sa se consume.
    daca treaba asta cu stamina ti sa intamplat pe drum/carare atunci nu cred ca e bug ca acolo nu foloseste stamina. Am observat si eu treaba asta si cum iesi de pe carare pe camp iti apare stamina bar-u.

  4. #1204 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    dar fast travel n-am folosit niciodata si nici nu cred ca voi folosi.
    Inseamna ca esti singurul care a reusit sa treaca dintr-o zona in alta cu calul sau pe jos. Nu de alta, dar nu merge decat cu Fast Travel
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Conteaza daca dupa Velen alegem Novigrad sau Skellige?
    Normal, sunt zone cu nivel diferit. Intai Novigrad si dupa Skellige. De fapt, te cam indruma jocul, in functie de nivel... partea cu nivelul recomandat cateodata e exagerat rau (depinde si cat de bine esti echipat). De exp. la lvl 20 faceam linistit questuri de lvl 25-27.

  5. #1205 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sincer, inafara de trecerea din White Orchard in Velen, n-am trecut in alta regiune. Eu ma refeream la fast travel in regiune (de la post sign la post sign). Restul inseamna doar incarcarea celeilalte harti, ceea ce nu poti altfel.

    Oricum, urmeaza sa trec in Skellidge Isles, deci urmeaza un nou fast travel.

  6. #1206 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Vad ca numai eu stau sa fac secundare de imi sangereaza ochii, lvl 11 si de-abia m-am atins putin de main quest ca sa pot creste un pic.
    Stie cineva o data concreta cand se va lansa si la noi patchul 1.03? Ca sper sa rezolve cu calul.

  7. #1207 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    Vad ca numai eu stau sa fac secundare de imi sangereaza ochii, lvl 11 si de-abia m-am atins putin de main quest ca sa pot creste un pic.
    Stie cineva o data concreta cand se va lansa si la noi patchul 1.03? Ca sper sa rezolve cu calul.
    nu esti siguru am si eu lvl 11 si ma duc in sat, iau tot de la Notice Board, fac tot din zona aia dupa aia urmatoru sat si tot asa . Inca nu am fost dupa fetita baronului sau le vrajitoare

  8. #1208 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Eu am fost ca sa vad de ce e baronu asa tristambul

  9. #1209 SP
    Member Snake's Avatar
    Unii ca mine deja se apropie de finish la doilea run in timp ce altii asteapta patch? WTF? Auzi chestie 'sa nu te atingi de main quest pana nu iese patch'. Asta e boala grea si se cam trage de pe PC

  10. #1210 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am observat ca sunt zone pe care e bine sa le explorezi cand ai quest acolo. Altfel, risti sa faci de 2 ori acelasi lucru si nu te alegi cu mare lucru.

  11. #1211 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Al doilea run aproape de sfarsit deja?!? Godamnit... Eu nu ma grabesc, dar recunosc ca nici n-am luat fiecare cm de harta la puricat. Level 20 aici... noob

  12. #1212 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Așa e frumos, să nu te grăbești cu povestea și să te bucuri de joc..

  13. #1213 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am inteles ca dupa ce termini main quest nu mai ai acces la unele side quests. E unul dintre motivele pentru care nu am insistat pe main. In Skyrim de exemplu am terminat main si apoi le-am facut pe restul. Aici insa mai e si treaba cu levelul, nu au inamicii mereu acelasi level ca si tine cum e in Skyrim.

  14. #1214 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Poate suna stupid, dar cum se face atacul ala slo mo cand esti pe cal??

  15. #1215 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Tii apasat pe light attack si intra in slow mo parca.

  16. #1216 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Pentru al doilea run trebuie sa dai new game si incepi totul de la 0? Ca am cateva questuri failed, deocamdata nu ma intereseaza ca ma bucur prea mult de joc, dar as putea incerca pe vara sa fac un 100% ca o sa am timp mult si jocuri putine

    Btw sunt scaderi de fps si multe buguri grafice, pop-uri si apar perosanjele de langa tine dupa o secunda doua, incarca texturile greu si etc. consola este ok nu se incalzeste si nici nu turuie, dar nu ma deranjeaza deloc

    ---------- Post added 25-05-2015 at 14:31 ----------

    Va recomane yrden alternativ pentru mob control este foarte bun si amuzant cum stai in spate si ii omoara pe toti

  17. #1217 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ce faceti cu cartile dupa ce le cititi? Le mai tineti in inventory? Are rost? Cred ca am cateva zeci si nu stiu daca e safe sa le vand, daca o sa-mi trebuiasca mai incolo....

  18. #1218 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am fost in Novigrad in piata centrala si le-am dat drop acolo acum cateva zile. Piata aia e plina de chestii pe care nu aveam loc sa le mai tin si ma incurcau. Asa am facut si cu arme si mutageni dublura si etc.

  19. #1219 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Si raman acolo?? Nu dispar daca faci fast travel sau ceva?

  20. #1220 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu dispar. Am inchis si consola de 3-4 ori intre timp, am ajuns in Skellige si la intoarcere tot acolo erau.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 155 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts