Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 155 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 ... LastLast
Results 2,201 to 2,220 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2201 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Pentru a-ti regenera viata poti sa consumi hrana pentru diverse efecte mai mult sau mai putin rapide, potiunea Swallow care iti regenereaza viata incet (merge de minune combinat cu hrana) si White Raffard's decoction pentru un efect instant.

  2. #2202 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Sau folosesti quen in combat cu efectul de regenerare al hp-ului si nu ai nevoie de potiuni

  3. #2203 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Yup, e tactica folosita de mine si a dat mereu roade, chiar si pe finalul jocului cand ai 2-3 bosi mai puternici.

  4. #2204 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Yup, e tactica folosita de mine si a dat mereu roade, chiar si pe finalul jocului cand ai 2-3 bosi mai puternici.
    Tocmai de aia e Death March simplu. Quen este game breaker, cand nu mai ai viata, pui alt quen si gata, esti la 100% din nou. Sa nu mai zic ca ai o groaza de potiuni/ oils care te ajuta sa omori cam tot din 2-3 lovituri.

  5. #2205 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum nu stiu ce sa zic daca chiar e game breaker. La inceput probabil, adica pana ajungi spre finalul main quest-ului, apoi depinzand probabil si de build, te ajuta mai mult sau mai putin. Mie jocul mi s-a parut foarte echilibrat per total, desi am apelat la Quen destul de des.

  6. #2206 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Voi ati apelat si la Decoction-urile alea vreodata? Pe dificultate normala erau cam degeaba, pe death march ai nevoie de ele?

  7. #2207 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nu prea, am folosit doar bombe si potiunea aia de iti regenereaza hp.

  8. #2208 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    Incercare 8, inca nu am batut fantomele alea de la questul Bloody Baron. NPC-urile chiar imi pun probleme, in schimb bosii, Griffinul, Warewolf (side quest) au fost floare la ureche

  9. #2209 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Pune scutul pe tine, apoi foloseste Yrden. Incearca sa le ataci cand sunt prinse in acea capcana. Foloseste si Dimeritium Bombs, sunt foarte utile in aceasta situatie.

  10. #2210 SP
    Member clovnusor's Avatar
    L-am terminat si eu ieri. Tot nu gasesc unde maica-sa pot sa vad cate ore mi-a mancat. Pe net scrie ca in character menu dar nu imi afiseaza nicaieri.
    Oricum, 10/10, would play again.

  11. #2211 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Exact. Intrii acolo unde scrie si pe net si vezi ca in dreapta jos o sa-ti scrie pe ce sa apesi ca sa vezi STATS. Iar acolo o sa vezi, stanga jos a ecranului, cate ore ai jucat. Dar tine cont ca nu este ceva real. Poate doar app 85%.

  12. #2212 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Next The Witcher 3 Update Will Improve PS4 Performance; Expansion Will Have Great Plot With Excellent Twists

    Hahahahaha, cum mă? Mai spune o dată, poate te cred
    PS4 performance has been impoving with each patch and the upcoming one should be addressing this topic as well.

  13. #2213 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Poate ei testeaza pe un PS4 mai special... ce stii tu?

  14. #2214 SP
    Member geo971986's Avatar
    Omu a zis corect, ei nu fac "improving"..fac "impoving". Banuiesc ca e un termen abstract doar de ei stiut care reflecta exact rezultatul patchurilor de pana acum!

  15. #2215 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Exact. Intrii acolo unde scrie si pe net si vezi ca in dreapta jos o sa-ti scrie pe ce sa apesi ca sa vezi STATS. Iar acolo o sa vezi, stanga jos a ecranului, cate ore ai jucat. Dar tine cont ca nu este ceva real. Poate doar app 85%.
    Am gasit dar timerul ala e dus rau. Cica 11 ore, cand eu il joc de o luna cel putin, zilnic.

  16. #2216 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu te lua dupa el, mie nu mi-a socotit primele 10-15 ore, apoi am observat ca dupa un anumit update a inceput sa functioneze corect, am in jur de 120h dupa ce arata acolo.

  17. #2217 SP
    Member flames95's Avatar

  18. #2218 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Se mai intampla:


    ---------- Post added 02-09-2015 at 01:05 ----------

    ...voi ati avut problema asta?


    ...am toate quest-urile completed, chiar n-as vrea s-o "stric" pe asta :/

  19. #2219 SP
    Member flames95's Avatar
    Eu am acel bug !

  20. #2220 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    As vrea sa incerc si eu Witcher 3 insa din ce citesc pe aici nu prea imi inspira incredere.
    Pe X1 e mai ok, sau…
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1441199182020.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 155 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts