Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 155 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 81 121 ... LastLast
Results 1,401 to 1,420 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1401 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Nu dati cu pietre, dar gwent ala mi se pare o porcarie si ma enerveaza la culme. Pierd ceva important daca ignor total acest aspect?
    Stai linistit... same here. Nu, nu cred ca pierzi mare lucru... probabil doar daca vrei trofeu pt. asa ceva.

  2. #1402 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dar i-ati dat o sansa ? Si mie mi s-a parut la fel, la inceput, dupa care am vazut un filmulet pe gametrailers despre reguli si de atunci m-a prins. Tot pierd intr-o veselie, dar macar stiu regulile si incerc sa strang carti mai bune.

  3. #1403 SP
    Admin MonkY's Avatar
    razvan: dupa ce joci MtG, Hearthstone si alte nebunii... Gwen ti se pare asa, o jucarie. Repet, poate mai tarziu devine mai interesant, s-or schimba regulile, habar n-am. Cele 4-5 meciuri pe care le-am incercat eu mi-au adus aminte de cateva jocuri de carti free pe care le gasesti pe tablete/smartphone-uri. Macar daca faceau niste animatii, ceva... uite, daca ar fi fost un fel de Heroes... pfoai, ar fi fost fenomenal. Asa, eu i-am zis pass (si nici nu joc vreodata pt. trophies). Nu-i nimic, compenseaza cu toate celelalte capitole.

  4. #1404 SP
    Member Kratos's Avatar
    Unii chiar nu au ce face! Ia la Kotaku: Sadly, Geralt Doesn't Have a p*nis

  5. #1405 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asa va plangeti de Gwent de parca asta e cel mai important aspect al jocului. Iar comparatiile cu Hearthstone si altele mi se pare hilare, alea sunt jocuri de carti stand-alone, asta e ditamai RPG-ul cu un mini-game cu carti. Asta e Gwent, un mini-game.

  6. #1406 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie imi place Gwentul , trebuie sa-ti faci o strategie ca sa-l joci ok, implicit sa mai cumperi carti atfel incat sa scoti din pachet cartile "nefolositoare"

    ultimul meu adversar batut a fost insasi baronul

  7. #1407 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Asa va plangeti de Gwent de parca asta e cel mai important aspect al jocului. Iar comparatiile cu Hearthstone si altele mi se pare hilare, alea sunt jocuri de carti stand-alone, asta e ditamai RPG-ul cu un mini-game cu carti. Asta e Gwent, un mini-game.
    io nu ma plang, am zis doar ca nu-mi place si eram curios daca pierd ceva ignorand acest aspect.

  8. #1408 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Gwent devine foarte interesant dupa ce intalnesti adversari care au carti puternice si iti trebuie un deck potrivit ca sa ii bati. De asemenea, jocul se bazeaza pe a-ti face din prima o strategie cum vei aborda partida in jurul celor 10 carti de inceput. Mie imi place mai mult decat Hearthstone.

  9. #1409 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    la fel am zis si eu @rasko, dar astazi am vrut sa vad despre ce e vorba si sa fac si eu questurile secundare si de la ora 10 nu ma pot opri pierzi questuri secundare destul de multe, iar ca un mic spoiler mai tarziu nu poti

  10. #1410 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bueeei, voi in jocul asta sunteti prea buni la suflet. Auzi... sa salvezi pe saracul om jucand carti. Pai stai sa vezi la mine, prima oara cand am salvat si eu pe cineva (am zis sa nu fiu badass tot jocul), au ras toti aia de mine si mi-au zis "Pai tu esti Witcher mai, sau milogul satului?". Si de-atunci le-arat eu lor... cand e optiune de "Kill" - that's the one! Nu mai rade nimeni. Si ma stie toti de frica. Si ma si iubeste femeile!

    Vorba lui RonanN1: Vreti carti? Va dau eu carti! Linistiti-va!

  11. #1411 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    S-apai cum sa joci carti pe viata omului?

  12. #1412 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos View Post
    Unii chiar nu au ce face! Ia la Kotaku: Sadly, Geralt Doesn't Have a p*nis
    uploadfromtaptalk1432908475336.jpg

  13. #1413 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ciri art Carlo Marcelo
    uploadfromtaptalk1432909340690.jpg

  14. #1414 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar

  15. #1415 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Și iata ca după câteva bug-uri în joc, adică intram prin podea, și iarba era undeva la mijlocul ecranului, a ieșit din joc și eroarea afișata este CE-34878-0....

  16. #1416 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ce am gasit mi-ar fi placut sa o am mai devreme Witcher 3 Interactive Map - Velen & Novigrad

  17. #1417 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    v1.03 si pe XO
    Attached Images Attached Images 20150529213747.jpg 20150529214730.jpg

  18. #1418 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Băieți, voi ce faceți cu toate cărțile alea din inventar? Dacă le vindeți spuneți-mi și mie cine da cel mai bun preț ca sunt sărac, nu am bani.

  19. #1419 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    v1.03 si pe XO
    Au bagat 4K?
    Quote Originally Posted by valentin2007 View Post
    Băieți, voi ce faceți cu toate cărțile alea din inventar? Dacă le vindeți spuneți-mi și mie cine da cel mai bun preț ca sunt sărac, nu am bani.
    Vinde-le dupa ce le citesti... mie parca un Herbalist mi-a dat cel mai bun pret... dar sa nu te astepti la minuni.

  20. #1420 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Sar'na

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 71 of 155 FirstFirst ... 21 61 69 70 71 72 73 81 121 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts