Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 156 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 119 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 3110

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1361 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Rasko, la unii se pare ca nici nu conteaza diferenta de nivel... pur si simplu nu mai primesc XP la anumite quest-uri. Eu vad ca am primit, dar oricum fac quest-uri de nivel mic... 10-50 XP nici nu se simt

  2. #1362 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Cum trec si eu de peretele asta ?
    Attached Images Attached Images witcher3_2015_05_28_20_25_43_462.png

  3. #1363 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Trefla, vezi ca ai undeva pe perete, sau pe jos... o "baterie". O introduci in lacasul ei si ar trebui sa poti trece prin portal. Cel putin la mine asa a fost

    L.E. Ah, cred ca eu vorbeam de un alt quest... Hmm...

  4. #1364 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Nope , nu e chestie ca la portal dala verde

    Vad io , macar am luat planul pentru witcher gear so i got that goin for me which is nice , ma apuca OCD cand vad ca las un dungeon nexplorat complet si nu apare "greyed out" pe harta.

    Purple Portal at Est Tayiar? (Cat School Gear quest) : witcher

  5. #1365 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Acel dungeon nu l poti deschide acum.Face parte dintr un secondary quest si ai nevoie de un item pt a-l deschide .

  6. #1366 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    In sfarsit o armura care arata cat de cat decent I'm sexy as fock now.

    E setul feline sau ceva de genul. -> The Witcher 3 Guide: How To Get Feline Armor Set And Feline Swords, Location And Diagram | GearNuke
    Attached Images Attached Images witcher3_2015_05_28_22_20_45_810.png witcher3_2015_05_28_22_20_50_448.png

  7. #1367 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    bun nu imi place enhanced cat armour asa ca o sa fac o colectie cu toate 3, pentru cei care nu vreti sa folositi guideuri pe internet cu fiecare locatie uitati de unde puteti cumpara harta pentru fiecare set de armuri ca sa explorati singuri :

    Bear School (COMPLETE):
    1 - Armourer, Oxenfurt
    2,3,4 - Blacksmith near Bridge to Kaer Trolde

    Cat School (COMPLETE):
    1, 2 - Vendor and blacksmith in Backbough
    3 - Crow's Perch Vendor
    4 - Lindenvale

    Griffin School (COMPLETE):
    1,2 - Midcopse, Armourer
    3 - Hierarch Square in Novigrad
    4 - Hattory (It's name of Vendor, basically that elf which gives you quest Of Swords and Dumplings - You need to finish that quest in order to get the map)
    si niste harti care sa va ajute, locatile de unde puteti cumpara carti si place of powers
    Attached Images Attached Images novigrad-imgur.jpg skellige-isles-imgur.jpg kaer-morhen-imgur.jpg velen-imgur.jpg white-orchard-imgur.jpg

  8. #1368 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    btw... voi ce faceti cu banii ? Eu am inceput sa strang o tona si nici vendorii numai au bani sa imi dea. Intreb asa ca nici nu prea ai ce cumpara cu ei pe langa cateva iteme de crafting.

    P.S : Am cheltuit cam 1k intrun bordel so nope , altceva.

  9. #1369 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eu cumpar portiuni de clerance, cred ca am luat deja vreo 5 tot experimentez tot feluri de builduri si cumpar tot ce insemana reteta sau harta de la vendori si daca mai am nevoie de un ingredient pentru o reteta prefer sa o cumpar nu sa o mai caut si vand tot ce inseamna relic deja am peste 15.000.

  10. #1370 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    O singura dilema am si inca nu i-am dat de cap, cine crafteaza rune adica din ceva lesser sa fac greater, e doar vendor? sau cum procedez ???

  11. #1371 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    poti doar prin diagrame, dar nu poti sa faci din lesser sa faci unul great ca la mutagen. BTW voi ati gasit ceva lesser muttagen red ca sa faceti unul great? eu am doar vreo 5 si o suta de albastre si verzi.

  12. #1372 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Poti farma cuiburi de ghoul si alghoul care de obicei au un drop ceva de genul un lesser red la 5-6, altfel nu prea am gasit cum, are cel mai mic drop rate din joc.

  13. #1373 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    mda am facut un quest chain de lvl 6 eu fiind lvl 13 si nu am primit exp . Cred ca o sa fac putina pauza pana fixeaza treaba asta. Stiu ca nu ar fi trebuit sa primesc foarte mult xp deoarece deja imi arata cu grii dar unii mai patesc asta si cu questurile de lvl aproapiate si nu as vrea sa ma risk.

  14. #1374 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dar despre ce patch vorbim? 1.03 ca eu pe asta il am si astazi a fost ok.

  15. #1375 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    1.03 tocmai am terminat questu cu femeia care te pune sa visezi si nu am primit nimic

  16. #1376 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ciudat eu am facut 2 leveluri astazi atat prin questuri cat si prin "?" sa speram ca apare cat mai repede atunci noul patch ca eu vreau sa avansez pe insule cu povestea intr-un final, asa ca in seara asta fac o pauza

  17. #1377 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    btw... voi ce faceti cu banii ?
    P.S : Am cheltuit cam 1k intrun bordel so nope , altceva.
    Sry de off, nu ma pot abtine: bai Trefla, tu nici in joc nu ai ce face cu banii, esti incredibil )

  18. #1378 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    @Trefla daca am aparut prea tarziu me sorry probabil ai trecut deja... dar ca sa deschizi usa aia foloseste witcher sense si pe undeva pe peretele din dreapta o sa vezi ceva unde introduce chestia aia pe care au gasit-o aia de sus (e quest-ul pe care ti l-a dat regele, nu? sa gasesti o vrajitoare parca si acolo e ascunzatoarea)

  19. #1379 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Ba @Trefla, ce e cârnațul ala ce ti-l pui pe ecran in colt? Te ajuta cumva la gameplay?

  20. #1380 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Dat ass
    Attached Images Attached Images 3.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 156 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 119 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts