Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 155 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... LastLast
Results 221 to 240 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #221 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    They got me at "breast physics".

  2. #222 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  3. #223 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar

  4. #224 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Am ramas uimit de fiecare data cand am auzit ceva de la CD Projekt Red de la anuntul jocului. Cred ca e singurul studio de jocuri care m-a surprins extrem de placut intotdeauna.

    1. Gameplay-ul de la E3 - Iisuse Sfinte, m-au marcat alea 5 minute. Cu greu am rezistat sa nu ma uit la tot gameplay-ul de 30-35 de minute, fiindca nu voiam spoilere.
    2. Jocul e gata, insa mai stau cateva luni doar ca sa rezolve bug-urile - As vrea eu sa aud asta de la EA, Activision si altii. Asta arata dorinta lor reala ca produsul finit sa fie excelent.
    3. Fara continut exclusiv - detest din ficati add-on-urile exclusive pentru platforma X, in timp ce Y nu o primeste. Din experienta mea, e vorba de regula de ceva care din punct de vedere calitativ, lasa sever de dorit. Chiar si asa, cei ce primesc continutul respectiv sunt un fel de " AHAAAAA, eu am mai primit doua costume si aia cu Xbox-uri nu!" Pe langa asta, CD Projekt Red isi doreste ca toata lumea sa primeasca acelasi lucru. Nu am nicio problema cu jocurile exclusive, insa faza cu DLC-urile "only on X" ma dezgusta, oarecum.
    4. Fara multiplayer - axat pe Gerald si pe povestea lui. Desi aproape toate RPG-urile au si multiplayer, ei au refuzat. Mi se pare demn de laudat ca nu au adaugat si asta. Ar fi fost un factor de contributie major la hype-ul generat de joc.
    5. DLC-uri gratuite, 16 la numar - ce ar mai fi de spus?

    Pre-order, clar.

  5. #225 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    si pe PS Store US jocul are reducere 10% la preorder $53.99

  6. #226 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    They got me at "breast physics".

  7. #227 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Clipurile de pe Yotube & co. sunt pistol cu apă, luați de aici (sau mirror aici) calitate (3GB download!).

  8. #228 SP
    Member Sherwood's Avatar
    calitate pt pc(recomandate)....consolele doar un pic mai jos.

  9. #229 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Clipurile de pe Yotube & co. sunt pistol cu apă, luați de aici (sau mirror aici) calitate (3GB download!).
    Acelasi filmulet de +/- 15 min sau cu totul altul?
    Nu de alta dar as vrea sa vad mai mult combat si mai putin plimbat cu calul.

  10. #230 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Clipurile de pe Yotube & co. sunt pistol cu apă, luați de aici (sau mirror aici) calitate (3GB download!).

    m-am uitat si pe youtube 1080p(fara sa-l dai in fullscreen) si pe filmulet(fullscreen) , nu vad diferente prea mari , in plus vad ca jocul ruleaza pe xone si uneori texturile (in fullscreen) nu sunt chiar de top pe hartile deschise , asta nu ma ingrijoreaza doarece pe PS4 o sa fie o rezolutie mai mare de 900p (xone) , insa ce mi se pare mie ciudat este personajul Gerald

    pai alearga mai repede decat calul si mi se pare ca se misca nenatural

    mai sunt si ceva pop-in pe ici colo cand merge cu calul, practic filmuletul de 3Gb scoate "defectele" mai clar la iveala, desi chiar si aia este o inregistrare si sunt sigur ce o sa arate mult mai bine originalul pe TV.

    eh , nu mai este mult.

  11. #231 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    m-am uitat si pe youtube 1080p(fara sa-l dai in fullscreen) si pe filmulet(fullscreen) , nu vad diferente prea mari , in plus vad ca jocul ruleaza pe xone si uneori texturile (in fullscreen) nu sunt chiar de top pe hartile deschise , asta nu ma ingrijoreaza doarece pe PS4 o sa fie o rezolutie mai mare de 900p (xone) , insa ce mi se pare mie ciudat este personajul Gerald

    pai alearga mai repede decat calul si mi se pare ca se misca nenatural

    mai sunt si ceva pop-in pe ici colo cand merge cu calul, practic filmuletul de 3Gb scoate "defectele" mai clar la iveala, desi chiar si aia este o inregistrare si sunt sigur ce o sa arate mult mai bine originalul pe TV.

    eh , nu mai este mult.
    Am înțeles că toate filmele sunt din varianta de PC dar jucată cu controller. Calitatea high pentru setările video.

  12. #232 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    a , atunci o sa fie mai trist

  13. #233 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu nu vreau sa vad nici combat, nici traveling. Vreau sa vad naked boobs.

  14. #234 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

  15. #235 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Vreau sa vad naked boobs.

  16. #236 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    insa ce mi se pare mie ciudat este personajul Gerald pai alearga mai repede decat calul
    Ti-aduci aminte in primul Witcher ca pentru a deveni Witcher trebuiau sa treaca niste etape foarte complicate de reformare a corpului prin consumarea a diversi agenti mutageni? Adica esti mutant, a freak of nature cum se mai zice, normal ca atunci cand mai bei si o putiune din aia esti V10 ca sa poti daca esti pe jos si nu ai cal sa prinzi nenorocirea pe care o vanezi

  17. #237 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    atunci calul este total nepotrivit in joc

    mai are si "stamina" pe alergare

  18. #238 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    poate si calul alearga mai repede. ca in red dead

  19. #239 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Da dar gandeste-te, chiar daca tu poti alerga mai repede decat calul uneori, pe distante lungi ce faci? Nu e mai rentabil sa ai o bestie care sa te care in spate?

  20. #240 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Pana acum nu am prea intrat pe acest thread. Dar astazi am zis sa vad mai in detaliu ce se intampla. Am urmarit cam toate videourile de aici; si am ramas speechless. Deci wow, nu cred ca am asteptat vreodata un joc, atat de tare, cum astept sa apara acesta

    Din pacate insa, nu am jucat niciun joc din serie. Dar cred ca o sa incep sa l joc pe primul, pana apare acesta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 155 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts