Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 53

Thread: The Witness

  1. #21 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    La 15 lire era ok, mai ales ca se duce undeva spre 70 de ore pt 100%

  2. #22 SP
    Member Victor420's Avatar
    In opinia mea, jocul asta si Firewatch au cel mai interesant stil visual de anul acesta. Eu zic ca merita banii, o sa rup butonu' de screenshot

  3. #23 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Scump. Nu mă mir că nu au spus prețul până acum.

  4. #24 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Victor420 View Post
    In opinia mea, jocul asta si Firewatch au cel mai interesant stil visual de anul acesta. Eu zic ca merita banii, o sa rup butonu' de screenshot
    Mai e si No Man's Sky cu un design artistic extrem de interesant.

    Cat despre pret, nu stiu de ce va plangeti atat de mult. Ofera 15-20h pe putin de gameplay si pana la 100h pentru cei ce cauta platina. Eu unul nu il mai vad drept un indie si atat, cred ca a evoluat indeajuns incat sa il numim altfel.

  5. #25 SP
    Member Victor420's Avatar
    De acord cu No Man's Sky daca iasa anul acesta. Faza la jocul ala e ca totul e generat aleator. Nu stii peste ce dai si e imposibil ca totul sa arate frumos. Witness si Firewatch sunt in schimb experiente lineare, si o sa se vada atentia la detalii.

    Puzzle-urile o sa se bazeze pe recunoasterea de modele (pattern recognition), cam ca si cele din testele alea vechi de IQ.


  6. #26 SP
    Member Ramon's Avatar
    Daca 30 lire vi se pare scump, ce parere aveti de 260 lei cat cere Altex?

  7. #27 SP
    Member Victor420's Avatar
    Eu cred ca e doar un placeholder. Lansarea din 26 e digitala, urmand pe viitor sa faca lansarea pe disc in magazine.

  8. #28 SP
    Member Ramon's Avatar
    Pe metacritic are momentan scorul 86. IGN i-a dat nota 10, Masterpiece. Eu unul mi-l fac cadou de ziua mea, adica maine.

  9. #29 SP
    Member Mishy's Avatar
    Pare interesant jocul. In review-ul de la IGN zice ca e nevoie cam de 40-50 de ore pentru al termina. Pentru un joc puzzle pare cam mult, nu ar deveni plictisitor facand cam acelasi lucru atata timp?

  10. #30 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Damn! Acum am vazut, nota 10 la IGN si 9 de la Gamespot

    Cred ca nu voi mai avea rabdare pana la varianta fizica.

  11. #31 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nota 9.4 si de la Gametrailers. Eu sunt convins 100%, dar vreau varianta retail

    Attached Images Attached Images 1.jpg

  12. #32 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai nu mai aștepta, mai dureaza cel puțin un an. Ah, să nu uiți nici de Divinity, mi se pare peste Diablo 3.

  13. #33 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Whaaaat? Cum adica? Au zis ei ca peste un an apare fizic? Nu am gasit info niciunde

  14. #34 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Bleah, eu vreau varianta fizică...

  15. #35 SP
    Member Ramon's Avatar
    M-am jucat azi o jumatate de ora remote play pe PS Vita. Jocul este foarte placut pana acum, este fix ceea ce ma asteptam, mai ales dupa review-urile vazute.

    Pentru cei cu PS Vita, jocul se joaca f bine prin remote play. Nu sacadeaza, culorile se vad bine, mini-game-urile se vad suficient de mari pe ecran.

  16. #36 SP
    Member Popae36's Avatar
    Am jucat si eu azi cateva ore pe pc,jocul este foarte addictive si captivant,felicitari creatorului.

  17. #37 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Este absoluuuuuuuuut FE-NO-ME-NAL! Genial in toata puterea cuvantului, ma frig creierii and I LOVE IT. Puneti mana pe el, fratilor, nu mai stati. Neuronii va vor multumi (de fapt o sa va cam injure, dar cui ii pasa?)

  18. #38 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    L-ai jucat pe PC?

  19. #39 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Yep, avand in vedere problemele pe care le am cu consola, nu imi mai vine sa bag bani in ea deocamdata.

  20. #40 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    E misto jocul, il am si eu de 2 zile si toata insula aia e un puzzle imens, nu zic mai multe ca ar fi spoilere, dar jocul e unic si gandit cu cap la tot pasul. Iar puzzle-urile sunt mult mai complexe decat ati vazut din trailere. Eu zic ca nu trebuie ratat un joc ca asta, ca il jucati acum sau mai incolo, nu conteaza, numai sa-l jucati.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. The Witness se va lansa... By tudyniuz in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 15-05-2014, 08:24
  2. Replies: 0 Last Post: 21-02-2013, 09:17
  3. Media Library - The Witness (PS4) By OEE in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 21-02-2013, 08:46
  4. Replies: 0 Last Post: 03-09-2012, 07:41

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts