Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 185 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 175 ... LastLast
Results 1,481 to 1,500 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1481 SP
    Member nomak2008's Avatar

  2. #1482 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Eu unul nu-ti pot vedea echipa. primesc o eroare la incarcare.
    Attached Images Attached Images erraor.png

  3. #1483 SP
    Member ramusg's Avatar
    Deci, in divizia 2 si 1 la UT sunt numai asistati, nu gasesti unul care sa dribleze, majoritatea nu stiu, am primit goluri din trei L1 Triunghi la rand( e numai un ex.) nu a cazut mingea pana nu a ajuns in poarta, CAT DE ASISTAT POATE FI ACEST JOC? si pt cine l-au asistat asa? Pt cei care nu au nici o inclinatie spre jocurile video cu complexitate macar medie? Adica pt inapoiati mintal?

  4. #1484 SP
    Member nomak2008's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Eu unul nu-ti pot vedea echipa. primesc o eroare la incarcare.
    nu stiu de ce a dat eroare ... mai incercam odata
    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...sLbmFnKIpc:ps3

  5. #1485 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Da fail destul de des aplicatia web, insa cu cateva F5-uri se rezolva la mine.

  6. #1486 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    cum joaca Nani pentru tine ? vreau sa imi fac un squad din BPL si ma gandesc sa-l incerc

  7. #1487 SP
    Member nomak2008's Avatar
    sincer .... nu recomand....mult mai bun jesus navas .... nu se vede 88 drib la nani.... ce face navas aia face nani....si dupa cum se vede nu prea am cu cine sa il joc ...a trebuit sa il trec pe chicharito cm

  8. #1488 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Deci, in divizia 2 si 1 la UT sunt numai asistati, nu gasesti unul care sa dribleze, majoritatea nu stiu, am primit goluri din trei L1 Triunghi la rand( e numai un ex.) nu a cazut mingea pana nu a ajuns in poarta, CAT DE ASISTAT POATE FI ACEST JOC? si pt cine l-au asistat asa? Pt cei care nu au nici o inclinatie spre jocurile video cu complexitate macar medie? Adica pt inapoiati mintal?
    Sunt multe aberatii in joc, a se vedea cum un jucator care are cat de cat viteza nu mai poate fi ajuns de fundasul lateral daca pleaca pe extrema cu mingea la picior. Incepand de pe la 40 de metri de poarta si pana la linia de fund, parca fundasului lateral i se leaga sireturile intre ele , incepe sa alerge impiedicat. Asta ca sa fie mai usor de dat centrari etc.

  9. #1489 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Quote Originally Posted by nomak2008 View Post
    sincer .... nu recomand....mult mai bun jesus navas .... nu se vede 88 drib la nani.... ce face navas aia face nani....si dupa cum se vede nu prea am cu cine sa il joc ...a trebuit sa il trec pe chicharito cm
    Chicharito nu are ce cauta pe post de CM, are 44 la defending.

    ---------- Post added 04-01-2014 at 17:09 ----------

    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Deci, in divizia 2 si 1 la UT sunt numai asistati, nu gasesti unul care sa dribleze, majoritatea nu stiu, am primit goluri din trei L1 Triunghi la rand( e numai un ex.) nu a cazut mingea pana nu a ajuns in poarta, CAT DE ASISTAT POATE FI ACEST JOC? si pt cine l-au asistat asa? Pt cei care nu au nici o inclinatie spre jocurile video cu complexitate macar medie? Adica pt inapoiati mintal?
    Eu cred ca unii folosesc niste glitch-uri sau ceva de genul. Tu daca ai incerca ce fac altii nu-ti iese.

  10. #1490 SP
    Member nomak2008's Avatar
    De ce ar veni Chicarito in spate ? Am 4 fundasi + CDM acolo. Joc 4-3-3 trebuie sa vina in spatele varfurilor.La mine joaca foarte bine si nici nu coboara sa ajute defensiva

  11. #1491 SP
    Member sollo's Avatar
    Quote Originally Posted by gl79lui View Post
    [/COLOR]

    in ce div ai ajuns? ma bate gandul sa ma las si eu pagubas,nu trec de div 2 deloc, am cred ca vreo 5 incercari...
    am ajuns in 1, am rezsistat 1 sezon, dupa am retrogradat in 2, in 2 am stat un sezon, si acum am 2 infrangeri dar nu mai joc...pierdere de timp, eu am ratat titlul in liga 1, dupa ce am primit gol in minutul 89-90, cred ca de acolo am si cazut psihic...

    edit: mai am pentru bungabunga 70 k

  12. #1492 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    am ajuns in 1, am rezsistat 1 sezon, dupa am retrogradat in 2, in 2 am stat un sezon, si acum am 2 infrangeri dar nu mai joc...pierdere de timp, eu am ratat titlul in liga 1, dupa ce am primit gol in minutul 89-90, cred ca de acolo am si cazut psihic...

    edit: mai am pentru bungabunga 70 k
    Mi.am vandut echipa de BBVa azi si mi,am facut de BPL, mai incerc cu echipa asta vreo sapt , si daca iar ajung in div 2 si nu trec de ea ma las si eu, impart jucatori si coins la baieti ! Nu pot sa cred cat e de enervant jocul asta...din div 2 am reusit marea performanta sa ma zbat sa raman in div 5....

  13. #1493 SP
    Member nomak2008's Avatar
    Thx lui Sollo ... om de cuvant...la FIFA UT 15 inapoiez un jucator

  14. #1494 SP
    Junior Member FreakDani's Avatar
    Multumesc userului sollo pentru cei 70k acordati !

    Va primi o recompensa in Fifa 15 de la mine

  15. #1495 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by gl79lui View Post
    Nu pot sa cred cat e de enervant jocul asta...din div 2 am reusit marea performanta sa ma zbat sa raman in div 5....
    Nu stiu daca asta este exact o chestie pentru care sa blamezi jocul sau echipa Una e sa retrogradezi din 1 in 2 si alta e sa pici din 2 in 5 si sa ai probleme sa te mentii si acolo.

  16. #1496 SP
    Member nomak2008's Avatar
    imi mai lipsesc 15K pana la Ozil wager match careva?

  17. #1497 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Bag ceva in echipele scumpe. Am echipa din Barclays cu IF Bale si IF De Gea si 85 overall, ca sa pierd contra unei echipe cu Ibrahimovici si playeri random, ca peste 2 meciuri cand jucam cu echipa silver, sa-l intalnesc si sa-i dau 6-2 aceluiasi adversar. Cred ca incep sa vand si bag bani doar in silver si bronze...

  18. #1498 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Nu te grabi sa tragi concluzii, sunt familii in care fratele mai mic mai joaca un meci cu echipa fratelui mai mare, fiul cu echipa tatalui (sau viceversa ) etc etc. De asemenea, chiar daca realmente ai jucat contra aceluiasi om, sunt o groaza de factori care pot influenta rezultatul. Cred ca abia dupa ceva de genul "cel mai bun din 5 meciuri (minim)" ai putea cat de cat sa zici ca ai termen de comparatie.

  19. #1499 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Am jucat destul de mult cu echipa silver ca sa trag o concluzie, aceea ca ar merita pastrata. Maine postez squadul despre care vorbesc. Pastrez doar 3 squaduri. Gold BPL, Silver BPL, Romania. Nimic mai mult.

  20. #1500 SP
    Member bungabunga's Avatar
    A, nici pe departe nu-s eu ala care sa spuna ca o echipa de silver nu mertia pastrata si jucata, vezi mesajul postat acum vreo 10 zile cu echipa Romaniei de silver pe care am facut-o.

    Avand insa in vedere ca in putinul timp de cand joc pe consola mi s-a intamplat de destule ori sa castig meciuri pe care trebuia clar sa le pierd, sa pierd meciuri pe care nici nu-mi venea sa cred ca le-am pierdut si sa fac si destule egaluri dubioase cu gol in min 94 (dat sau primit), zic ca nu aveai de ce sa tragi vreo concluzie dupa un singur meci jucat contra aluia cu echipa de gold. Poate pur si simplu ai prins tu un meci slab si ala un meci f bun, iar nivelul lui real era cel care s-a vazut in meciul contra achipei tale de silver.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 185 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 175 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts