Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 79 of 102 FirstFirst ... 29 69 77 78 79 80 81 89 ... LastLast
Results 1,561 to 1,580 of 2021

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #1561 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Sony-ul ala nu intra la reducerea de 20%, din cate am vazut (si eu sunt cu ochii pe el). la promotia aia cu extra 20% par sa fie majoritatea samsunguri si phillips.

  2. #1562 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    L-am pus eu in cos si intra la reducere. Raman 4800 lei de plata. Vezi ca trebuie sa fii logat in contul tau, altfel nu merge.

  3. #1563 SP
    Junior Member evabrain's Avatar
    Well honestly speaking i tried PULSE ... but for the above I have for some time and it sounds very good.

  4. #1564 SP
    Junior Member dell333's Avatar
    PS4 Slim 1TB + Fifa 18 + Extra controller + bonus mouse logitech silent(~150 lei) la 1684 lei. Mai iei o mica reducere si cu un cod afiliere si e ok, daca e cineva care oricum vrea sa cumpere fifa 18.

  5. #1565 SP
    Member BatsBike's Avatar
    oferta este de remarcat dar slimul se cam 'overheat' cam repede, nu .. ?! .. iar fifa se cam joaca cu orele, so ..

  6. #1566 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Quote Originally Posted by BatsBike View Post
    oferta este de remarcat dar slimul se cam 'overheat' cam repede, nu .. ?! .. iar fifa se cam joaca cu orele, so ..
    Da de unde-ti iei tu informatiile @BatsBike ? Slimul foloseste procesor cu litografie pe 14nm ceea ce-l face mai economic dpdv al curentului utilizat si pierderilor disipate (deci caldura e mai mica). Despre ce vorbim ? Oferta aia intradevar , la banii aia ... pare pret intreg (adica nu prea oferta) . Consola e vreo 1000 + controler 200 + joc 200 + subscription pe 1 an (tot 200) si tot nu ajungi la 1680lei .
    KUDOS

  7. #1567 SP
    Junior Member dell333's Avatar
    Eu nu am vazut Slim de 1TB mai ieftin de 1300 (la emag e 1400), iar fifa momentan (tinand cont ca il cumperi oricum, dupa cum am si zis) e 279. Deja "pret intreg" e 1679 doar pentru astea doua. In ultima vreme am urmarit preturile, iar consola la 1000 as cumpara pe loc, daca imi zici din ce magazin. Tocmai pentru asta e si thread-ul asta, sa gasim cea mai buna oferta.

  8. #1568 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Salut ... Pt cei cu relatii :
    Xbox One S 500GB with Forza Horizon 3 & Forza 7 (Xbox One) | Grainger Games

    Mi s-ar parea o oferta destul de ok

  9. #1569 SP
    Member shaqkers's Avatar
    Quote Originally Posted by Snick View Post
    Salut ... Pt cei cu relatii :
    Xbox One S 500GB with Forza Horizon 3 & Forza 7 (Xbox One) | Grainger Games

    Mi s-ar parea o oferta destul de ok
    De ce cu relatii?
    Trimit si in Romania si transportul este gratuit pentru produsul asta.Eu am luat de la ei de cateva ori fara probleme.

  10. #1570 SP
    Junior Member dell333's Avatar
    Quote Originally Posted by shaqkers View Post
    De ce cu relatii?
    Trimit si in Romania si transportul este gratuit pentru produsul asta.Eu am luat de la ei de cateva ori fara probleme.
    @shaqkers ti-am trimis un mesaj privat cu intrebari legate de GraingerGames, ca am vazut multe review-uri negative. Preturile sunt, intr-adevar foarte bune, insa la estimare livrare e trecut unknown. In caz ca mai sunt si altii interesati sa cumpere de acolo, poti raspunde si aici. Multumesc!

  11. #1571 SP
    Member shaqkers's Avatar
    Daca nu sunt offtopic detaliez:am avut 3 comenzi lansate si onorate.Problema a fost ca nu am primit un numar de colet la nici o comanda.Au sosit intre 30-40 de zile intacte si bine ambalate.le-am ridicat de la firma de curierat gls.

  12. #1572 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Am avut vreo 5 comenzi la ei .. 3 livrare .. 2 nu ... trimit banii inapoi ... sunt destul de ok baietii ...

  13. #1573 SP
    Member BatsBike's Avatar
    Quote Originally Posted by ingerulol View Post
    Da de unde-ti iei tu informatiile @BatsBike ? Slimul foloseste procesor cu litografie pe 14nm ceea ce-l face mai economic dpdv al curentului utilizat si pierderilor disipate (deci caldura e mai mica). Despre ce vorbim ? Oferta aia intradevar , la banii aia ... pare pret intreg (adica nu prea oferta) . Consola e vreo 1000 + controler 200 + joc 200 + subscription pe 1 an (tot 200) si tot nu ajungi la 1680lei .
    KUDOS
    mda .. just 'goagle' & youtube, materiale muuulte despre problema ps 4 slim overheat very much & very fast .. consola 1000 de lei, fifa 18 200 de lei .. unde, unde .. ?!? ..
    anyway, sorry de offtopic ..

  14. #1574 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Quote Originally Posted by BatsBike View Post
    oferta este de remarcat dar slimul se cam 'overheat' cam repede, nu .. ?! .. iar fifa se cam joaca cu orele, so ..
    Posteaza "material" cum ca slim ul se "overheat" dezinformezi... ..
    Totusi daca e adevarat sunt curios si eu dar cunosc f mult lume care are slim si nu a avut nicio problema.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  15. #1575 SP
    Member renatoman's Avatar
    nu baga in seama, am slim de la inceputul anului si nu se incalzeste..pana la el am avut ps4 normal prima varianta si nu se compara la zgomot sau incalzire.

  16. #1576 SP
    Junior Member Valerio's Avatar
    https://mediagalaxy.ro/playstation-vr

    PS VR + Joc VR Worlds + PS camera 1799 RON

  17. #1577 SP
    Member Alex_P's Avatar
    https://m.evomag.ro/Gaming-Console/S...e-3598949.html


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #1578 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex_P View Post
    Mi se pare cea mai buna oferta de pana acum. Ma contrazice cineva ?

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  19. #1579 SP
    Junior Member dell333's Avatar
    In plus, pentru cei care aveti ING si vreti sa platiti online, puteti activa din ING bazar promotia pentru evomag si mai primiti 3% inapoi ~ 50 de lei. Singura problema e stocul, eu am comandat-o joi si mi-au spus ca urmeaza sa o livreze joi, vineri saptamana asta, in functie de furnizor. Din ce am citit pe net, sunt sanse sa nu-mi livreze, tinand cont ca la ei aproape toate consolele sunt in stoc furnizor. In cel mai rau caz primesc banii inapoi.

  20. #1580 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    O fi, dar ramane de vazut daca o si livreaza, acolo scrie stoc furnizor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 79 of 102 FirstFirst ... 29 69 77 78 79 80 81 89 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts