Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 102 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 ... LastLast
Results 541 to 560 of 2021

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #541 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Sau este " editia " care a testat-o publicul ... ???

  2. #542 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by momi View Post
    PlayStation TV | ALTEX

    CRED CA E UN PRET BUN ....am editat

    Au vazut ca l-a scos Emag-ul la 299 ron, hop si Altex la 289 ron.

  3. #543 SP
    Member dragosbc's Avatar
    La alt ex a fost 199

  4. #544 SP
    Member cimaron's Avatar
    As dori un Ps4.. chestia e ca am gasit tipu asta...
    CONSOLA Playstation 4(PS4) ! Sigilat ! PROMO ! Bucuresti Sectorul 1 • OLX.ro, fostul Mercador
    Il cunoaste cineva, este de incredere? Vad ca are si un site.. Magazin nintendo wii, xbox 360, playstation 3, console video, jocuri, camere foto digitale, camere video, trepiede, genti foto ASTEPT OK-UL vostru pt ca merg pe mana voastra

  5. #545 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    S-a mai discutat in trecut. Opinia generala este ca mediagames nu sunt de incredere.

  6. #546 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu inteleg de ce nu ti-ai luat de la Altex la 1499 RON, sigilat, cu garantie, factura, etc... Cat despre MediaGames s-a tot discutat si mai toti au spus ca au fost pacaliti, one way or another. Inclusiv eu mi-am luat-o... dar a fost acum multi ani, de cand am zis ca n-o sa se mai intample.

  7. #547 SP
    Member cimaron's Avatar
    Inca nu am facut achizitia...si chiar sunt bucuros ca am intrebat aici prima data. Chiar va multumesc...parea cam dubios tipu. Nu am inteles cum ofera el garantie si etc....dar vad ca are mii de vizualizari. Sa inteleg ca are o firma ceva sau e doar un bisnitar...ad`hoc?

  8. #548 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pai, voi cat credeati ca tine? O zi... si gata! De-asta urmaresc threadul asta ca pe vremurile vechi, cand stateam cu ochii pe butelie, sa n-o ia vecinu'
    Not fair bro...x1 a stat la 1499 lei mai bine de o luna.

  9. #549 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    A fost un flash sale si cel putin pt mine, a fost bine venit

    Vedeti ca in Auchan-uri inca sunt preturi bune la console si unele tablete (si mai sunt cateva lucruri pe care nu le-am retinut).

  10. #550 SP
    Admin MonkY's Avatar

  11. #551 SP
    Junior Member petitpiure's Avatar
    a revenit cu un pret bunicel....
    PlayStation TV | ALTEX

  12. #552 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu speram la un pret bun pentru DualShock 4

  13. #553 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Well at least , mi-am luat marfa pt PS3 ( **** , wrong thread )

    Îți mulțumim.


    Comanda ta a fost inregistrata. Vezi mai jos detaliile.
    Numar comanda: 170046206
    Data: 17 martie 2015 21:22:30 EET
    Metoda de plata: Online cu card bancar Produsele tale
    Natural Doctrine PS3 1 buc. 37,98 lei Dead Island Escape PS3 1 buc. 29,98 lei Motorcycle Club PS3 1 buc. 35,98 lei Subtotal 103,94 lei Transport si manipulare 0,00 lei Total final 103,94 lei

  14. #554 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    O oferta la un Dualshock 4, urmaream si eu. Nu ca ar conta pentru restul, dar macar sa am un comment pe acest thread ca sa il vad si eu mai bine in caz de mai apar oferte bune.

  15. #555 SP
    Member bdevil's Avatar
    Si eu ma uitam de Dualshock 4, oricum a scazut pretul fata de pretul lui din zilele de ieri, cateva zeci de lei insa.

  16. #556 SP
    Junior Member kent4nzw0w's Avatar
    @Cimaron, daca vorbiti de mediagames, chioscul ala din magazinul Unirea, eu de-acolo mi-am luat Xbox One si n-am avut nicio problema cu el. Si omul are preturi bune si la jocuri, nu numai la console. eram reticent la inceput cand era Flanco chiar la 2 pasi, desi acolo era mai scump cu 3 milioane, dar am zis ca ce se poate intampla din moment ce are taraba in mijlocul Unirii, nu e chiar un vanzator ambulant si nu oricine poate sa-si deschida magazin acolo. Recunosc ca e cam dubioasa garantia aia de la el, mi-a dat 2 ani, pe principiul "daca se intampla ceva iti repar eu consola aici sau ti-o inlocuiesc ". stiu si ca site-ul ala are multe greseli gramaticale, pare un scam ieftin, dar du-te in Unirea si vorbeste cu el direct.

    de curiozitate, de ce zice lumea ca mediagames nu sunt de incredere, cum v-au pacalit?

  17. #557 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu respectau garantia, stiu ca multi useri cu X360 (care suferea din pacate de RROD) au fost pacaliti de domnul si au ramas cu xbox stricat, multe plangeri atat pe ConsoleGames cat si pe internet in general.

  18. #558 SP
    Admin MonkY's Avatar
    kent4nzw0w: au fost multe discutii pe tema lor. La o cautare rapida, cred ca ei ar trebui sa fie: http://www.consolegames.ro/forum/f10...17-nu-playcom/ (nu bag mana in foc - eu am zis ca nu mai cumpar de-acolo). Garantii din burta... factura si bon fiscal sunt "optionale"... and so on. N-am habar daca si-au imbunatatit modul de lucru in ultima vreme... dar atata timp cat vad ca pe OLX au anunt cu "garantie optionala pentru inca 100 RON", eu cred ca nu. E exact ca in clipul cu reclama la Dacia:



    Dar please, hai sa ne intoarcem la oferte console si accesorii cu preturi bune. Despre ei puteti discuta pe threadul dedicat. De fapt, cred ca o sa mut acolo posturile, daca poate cineva demonstra ca mediagames = playcom. Thanks!

  19. #559 SP
    Junior Member kent4nzw0w's Avatar
    ah okay, fair enough. eu n-am avut niciodata problema cu consola, dar recunosc ca e cam fishy cum ofera el garantie. zicea ca le aduce din Germania sau ceva, mie oricum mi-a expirat garantia deci cred ca ma numar printre norocosi. am economisit atunci cand a aparut vreo 500RON though

  20. #560 SP
    Member DiablQ's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 102 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts