Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 24 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 161 to 180 of 479

Thread: Star Wars Battlefront

  1. #161 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Super veste, il descarc si eu. Am renuntat la PS+ de cateva luni, nu prea ii vad rostul (pana la cumpararea fifa 16, evident ).

  2. #162 SP
    Member snpz's Avatar
    Cum e jocul ? Primele impresii anyone ? Eu scap la 10 de la munca si e si meciul .. Sper sa mai apuc in seara asta sa-l testez

  3. #163 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Mie imi place la nebunie.

  4. #164 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    cel mai misto motion capture pe care l-am vazut in vreun joc

    e cinematic rau.
    daca s-ar tine de treaba sa adauge harti si misiuni la el, e best buy.

    in rest, in vreo doua ore jucate a fost destul de fun.

  5. #165 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Bun, walker assault e nasol (lumea nu stie ce sa faca... ) , drop zone e misto .
    Vehiculele se controleaza destul de nasol.

    eu in actiune, pe primu loc normal

    Attached Images Attached Images 1.jpg

  6. #166 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Cat timp tine Beta-ul ?
    Pana pe 12.

  7. #167 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Pentru mine nu o sa fie day one buy.

    Ma asteptam la mai mult ,.

  8. #168 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Uite aici, asa cresti pe twitch, cu star wars si restul. f..cking bici
    Twitch

  9. #169 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Pentru mine nu o sa fie day one buy.

    Ma asteptam la mai mult ,.
    Pai mai mult o sa fie cand se lanseaza

    Dupa modul walker dureaza mult sa intre in menu? Ce-i cu loading-ul ala?


  10. #170 SP
    Member cipvas's Avatar
    Personal nu pot spune decat BRAVO DICE.

  11. #171 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Inainte de a juca BETA, vazusem pe internet cateva video-uri de la cei care au jucat early beta, si mi se parea oribil.

    Acum vad ca m-am inselat. Este mult mai rau de atat.

    Vreo 4 meciuri am rezistat (3-4 k/d fiecare, in caz ca se gandeste cineva ca habar n-am de fps-uri si fac 4-30 pe meci; altfel e irelevant scorul) apoi l-am sters.

    Mentionez ca inainte de un reveal propriu-zis aveam asteptari destul de mari de la DICE.

    Rezumat:

    -mindless running;
    -mindless trigger-happy;
    -se vede ca e facut pentru cei mai slabi de inger (0 respawn time / spawn right into "action"/ lipsa totala de cover / etc);
    -gandirea hartilor e varza - cea de la Walker Assault parca e o farfurie, lipsita de orice element care sa adauge un nivel in plus pacing-ului, sau sa mai schimbe atmosfera;
    -au incercat si au reusit sa-l faca disponibil cel mai mult pentru o audienta lipsita de un interes special in FPS, bazandu-si vanzarile exclusiv pe numele francizei;
    -grafic vorbind, arata prost sau cel mult mediocru --> AT-urile (cred ca asa se numesc??) din Walker Assault parca sunt din carton.

    As mai putea continua sa semnalez alte defecte (de care nu duce lipsa, in nicio privinta), dar cred ca am pus deja prea mult timp in jocul/subiectul SWBF.

    Celor carora le place - nu va pot ura decat multa distractie... mie unuia mi se pare un gunoi ireparabil.

  12. #172 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Tipul asta tocmai a facut 103 kills intr-o runda.

    Twitch

  13. #173 SP
    Member Popae36's Avatar
    Si eu am zis Sa i dau o șansa dar la fel am fost dezamăgit,
    M-a așteptam la ceva mai bun in privința Gameplay si hărți..
    Asta e,cui i place sa se joace!

  14. #174 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am jucat și eu, nu îmi place, voiam să las câteva cuvinte, nu are rost. Pt. mine jocul ăsta nu e Star Wars. Kotor rămâne baza, aștept IP-ul nou.

  15. #175 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ma asteptam sa nu-mi placa, dar dupa ce am jucat cateva meciuri am ramas la o parere pozitiva.
    Nu sunt mare fan SW, nu am jucat decat Republic Commando (si il consider unul din cele mai bune FPS-uri ever), dar asta pare un simplu mindless shooting game, ceea ce nu e neaparat rau. Pe harta aia mare din pacate ti-e greu sa-ti dai seama ce trebuie sa faci la inceput, iar uneori poate fi un haos teribil, spawn point-urile fiind total aiurea si cateodata fix in centrul bataliei. But nonetheless, imi place, e un fel de Battlefield mai casual, mai mult eye-candy decat tactic. Grafic mi se pare foarte bun, fiind obisnuit sa-mi petrec majoritatea timpului in Destiny, este un mare pas in fata pentru mine

    Ce pot sa spun, au facut o treaba nu exceptionala, dar bunicica.

  16. #176 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Ar trebui sa fie DLC la BF4.

  17. #177 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Sincer dupa ce m-am mai jucat putin mi-a trecut hype-ul, DAR nu pot sa zic ca e un joc prost. Nu stiu ce tot vorbiti ca nu sunt harti. Vor fi 12 harti la lansare si mai incolo ramane de vazut. Nu mi se pare ca e mindless shooting ca pana la urma ai de indeplinit niste obiective si daca le stii si ai habar ce ar trebui facut e destul de interesant si fun. Jocl nu incearca sa fie mai mult decat e. Daca nu ati vazut nici un gameplay inainte de beta si v-ati asteptat la altceva, asta e, se mai intampla, da nu poti sa vi si sa spui ca nu e nimic de capul lui. Mindless shooting e mai mult destiny decat asta. Ma refer strict la mp.

  18. #178 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nu pot spune decât superb, au reușit să captureze esența jocurilor anterioare.

  19. #179 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    E ok-ish, nu m-a dat pe spate in orice caz Arata si se misca decent, iar la gameplay mi se pare mai simplist asa, facut mai mult sa fie accesibil oricaror fani SW. Nu cred ca am sa-l iau la lansare, o sa astept sa vad review-uri si cati prieteni si-l cumpara. Imi plac sunetele cel putin "piu piu piu"

  20. #180 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Jocul asta avea nevoie grav de o campanie single player , ar fi fost un must buy pentru majoritatea.
    Gameplay-ul are nenvoie de mai multe ajustari pe partea de arme. Poti sa omori linistit un inamic din capatul hartii trangand din hip-fire mode , uneori ai impresia ca e mai precis din hip fire si necesita mai putin "leading".
    Perfect pentru casual gameplay , skill-gap mai mic decat la COD.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 24 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 19-04-2015, 17:05
  2. Replies: 17 Last Post: 12-02-2015, 18:45
  3. Replies: 2 Last Post: 01-08-2013, 14:39
  4. Replies: 0 Last Post: 16-10-2009, 06:48
  5. Star Wars Battlefront: Elite Squadron By trickz in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 28-05-2009, 09:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts