Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Piesa cu cea mai mare valoare din colectia ta

  1. #1 SP
    Senior Member ilie11's Avatar

    Piesa cu cea mai mare valoare din colectia ta

    Salutare
    M-am gandit ca din moment ce multi dintre noi sunt colectionari sa scrie fiecare aici ce piesa(a se citi joc/consola) cu valoare are in colectia personala,indiferent daca valoarea este sentimentala(te-ai atasat mult din varii motive de jocul/consola respectiva) sau are o valoare financiara/raritate mai mare decat normala.
    Din moment ce eu dechid thread-ul se cuvine sa postez primul:
    Controller Playstation 2 Resident Evil Edition are cea mai mare valoare pt mine
    Attached Images Attached Images fotografie0187.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    sa inteleg ca nu vrea nimeni sa se laude...?

  3. #3 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu nu pot sa numesc doar o singura piesa, e ca si cum le-as insela pe celelalte.

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu inca ma gandesc... n-am stat niciodata sa le "valorific", mai ales sentimental... Ar trebui sa caut prin toate colectiile, si vorba lui OEE, parca le-as insela pe celelalte...

  5. #5 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Intr-adevar,la o examinare rapida a colectie de jocuri si console pe care o detin care nu e foarte mare sau valoroasa mi-e greu sa decid 'asta e cel mai tare' si pentru asta am deschis acest thread,ca sa vad ce pareri au altii.Sau cine stie,poate cineva are vreo comoara ascunsa

  6. #6 SP
    Member Smara's Avatar
    Fara sa ma gandesc as zice seria Gears of War !!! Si dupa ce m-as gandi si m-as tot gandi.....as pune tot seria Gears of War !

  7. #7 SP
    Member ramonski's Avatar
    Cheers!

    Prin 1994 am primit in dar de la tata ( lup de mare ) prima mea consola Nintendo.
    Nu inceteaza sa trezeasca nostalgii puternice
    Attached Images Attached Images img_6760.jpg img_6758.jpg img_6757.jpg img_6756.jpg img_6759.jpg

  8. #8 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    ramonski ce ai tu acolo chiar are valoare

  9. #9 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Haideti, laudati-va si voi cu ceva din colectia voastra!!!
    Ma surprinde faptul ca sunt cativa colectionari pe aici si nici unul nu zice nimic referitor la o piesa cu 'valoare' din colectia sa

  10. #10 SP
    Junior Member Frenchie's Avatar
    Haideti valorosilor sa va vedem valoarea pe sistem!N-aveti valoare daca nu puneti poze.

  11. #11 SP
    Junior Member Hawkeye1103's Avatar
    Cu ce ma pot lauda eu ... este un sega game gear modat de mine, recaped... a fost consola mea din copilarie si e intr-o stare relativ buna.

    Stiu ca teoretic ii scade valoarea daca umblu in el... dar nu m-am putut abtine sa-i trec lcd-ul backlight pe led si sa-i pun o placa de sunet relativ moderna (cea originala a decedat)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 14 Last Post: 10-06-2014, 22:33
  2. PS4 va avea cea mai mare lansare din istorie? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 09-10-2013, 20:52
  3. Replies: 11 Last Post: 27-08-2013, 17:42
  4. Replies: 11 Last Post: 15-08-2013, 20:25
  5. Cea mai dorita consola din Japonia: PS Vita! By MonkY in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 27-01-2013, 10:37

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts