Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 24 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 121 to 140 of 465

Thread: Mafia 3

  1. #121 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Saracu' de tine, vezi sa nu plangi de la atata rusine

  2. #122 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    clovnusor se simte rusinat,noi ne simtem bucurosi.

    haide bre, nu e cazul sa devii "separatist" , toti ne jucam pe console , suntem ai casei toti , de ce trebuie sa te simti rusinat !?

    in plus cand iti pui un nick name " clovnusor" , nu prea poate lumea sa te ia in serios , iar ca o a doua chestie foarte multi avem 30-30+ ca varsta..nu stiu de ce te simti "Batran"

  3. #123 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Care-i treaba cu negrii mafioti American Gangster fix pe tema asta se bazeaza. Un negru mafiot care face bani din heroina pe urma razboiului din Vietnam. Poate au vreo legatura...

  4. #124 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    clovnusor se simte rusinat,noi ne simtem bucurosi.

    haide bre, nu e cazul sa devii "separatist" , toti ne jucam pe console , suntem ai casei toti , de ce trebuie sa te simti rusinat !?

    in plus cand iti pui un nick name " clovnusor" , nu prea poate lumea sa te ia in serios , iar ca o a doua chestie foarte multi avem 30-30+ ca varsta..nu stiu de ce te simti "Batran"
    Era o vorba tipule. Pseudonimul mi l-am pus la oha, tocmai pt ca nu ma intereseaza daca ma ia lumea in serios. Ma simt batran tocmai pt ca eu nu pun atata suflet in lansarile astea ca unii de pe aici, care se inflameaza la orice anunt, patch, etc.
    Sincer sunt de acord cu tine, nu vreau sa fiu separatist si asta ziceam, ca eu sunt multumit de directia pe care au ales-o 2k.
    Zero, f.buna contributia ta la topic.

  5. #125 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Asta vroiam sa spun si eu cu American Gangster, numai nasul aveti in cap

  6. #126 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    vrem rafinament, vrem calitate , vrem o buna dispozitie prin atmosfera ce se poate schimba de la un scandal sau o crima rapida.. asta-nseamna sa fi mafiot.

    dar merge si ghetoul in lipsa de altceva , iar dupa cum pare jocul o sa fie fun , un pic de hitman, un pic de gta , un pic de sleeping dogs, un pic de splinter cell + o grafica decenta si gata poate mai adauga si un pic de parkour din AC

  7. #127 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O atmosferă mai bună găsesc în

  8. #128 SP
    Member kukenstein's Avatar
    S-a indepartat prea mult de celelalte si din pacate nimeni altcineva nu iese la rampa sa ofere un joc de acest gen. Doar rahaturi cu zombie, call of duty si battlefield, 555 de Assassin's Creed...

  9. #129 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Au f**** toata seria


  10. #130 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    am gasit legatura cu negrii si mafia , yuhuuu !

    la minutul 6:50



  11. #131 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

  12. #132 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Mie mi se pare aiurea sa tragi intr-o masina si sa explodeze de la un singur cartus...

  13. #133 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    E ca la holywood

  14. #134 SP
    Member Melo's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    insa negrii nu sunt mafioti.
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    exact, negrii sunt pt GTA , nu pt mafia...
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    Ori nu vrei negrii in Mafia, ori esti rasist ca nu vrei negrii in Mafia.

    Am si eu un pitic pe creier. Pluralul nearticulat al cuvantului "negru" este "negri". "Negrii" se foloseste doar daca este articulat ca aici:

    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Care-i treaba cu negrii mafioti


    Si ca sa fiu in tema, trailer-ul mi-a placut, dar video-urile cu gameplay nu prea m-au dus cu gandul la "Mafia".

  15. #135 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Ia uitati-va voi cei care ,,blamati" conceptul de negri mafioti la Boardwalk Empire si spuneti-mi cum vi se pare mafiotul Chalky White...mie mi s-a parut ca e mafiot adevarat. Pana la urma se petrece actiunea in New Orleans...plus ca intr-unul din trailere caracterul de culoare are un monolog vis-a-vis de ce inseamna familie si pentru cine ar muri...da sounds really ghetto gangsta to me.

  16. #136 SP
    Member Melo's Avatar
    Pana la urma urmei "The Wire" este fix despre mafiotii "gangsta" si este unul dintre cele mai bune seriale realizate. Dar din ce am vazut in gameplay, prea multe bubuieli si cascadorii gen "Fast & Furious" pentru un joc cu mafioti.

  17. #137 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar

    Uite alt negru mafiot, mafiot ca lumea...

  18. #138 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  19. #139 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Imi place ce aud. La un moment dat a spus ceva cum ca povestea va fi influentata de alegerile jucatorului. Interesant. Din partea cu free-roam n-am inteles mare lucru, parca a ezitat intrebare...

  20. #140 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu cred ca o sa fie interesant jocul. Oricum, cand ne gandim la seria Mafia, ne gandim la atmosfera pe care o ofera si mai putin la grafica. Iar anul 1968 in New Orleans, dupa razboiul din Vietnam, suna promitator.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 24 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia II By killlemalll3 in forum Console Club
    Replies: 1158 Last Post: 23-05-2020, 03:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts