Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 275 of 386 FirstFirst ... 175 225 265 273 274 275 276 277 285 325 375 ... LastLast
Results 5,481 to 5,500 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #5481 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nici eu nu am prins nimic din 250k, stai linistit. Sansele sa nimeresti ceva cu adevarat bun sunt mici oricum, dar odata ce iti faci o echipa buna, tot ce faci in plus din meciuri sau trading poti investi in pack-uri ca poate ai bafta si nimeresti un jucator de care in mod normal nu ai bani. Asa l-am prins eu pe Bale si tot asa sper si la un Ronaldo, sau cineva valoros din TOTW.

  2. #5482 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Am tras si eu cateva pack uri de dimineata . In primul pack mi-a picat Armero (l-am vandut cu 71k) , un gold pack free , un card shadow .

  3. #5483 SP
    Member AlexG's Avatar
    Eu il mai vreau pe Robben si dupa aia trag numai pachete din banii care ii fac ...poate pica un Messi

  4. #5484 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Si ai rabdare sa strangi pt robben?

    ---------- Post added 26-02-2015 at 17:38 ----------

    Nu era mai corect sa ii faca si lui Lewa un IF? Au preferat sa ii faca tot lui Griezmann... Asta avea deja 2 .

  5. #5485 SP
    Member jnku's Avatar
    Nu iesi chiar asa in pierdere cu packs, iti raman foarte multe consumabile pe care le poti vinde.

  6. #5486 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    acum eu as fi nesimtit dupa ce mi-a cazut saptamana asta sa zic ca e nasol la packs

    ideea e ce zicea adiboss mai sus : NU JUCATI ECHIPA , la pachete se joaca doar banii facuti in plus din turnee si trading

    voua pe PS4 va merge oribil de greu ( pt trading zic ) Transfer Marketul de 2 zile ? sau e de la routerul meu ?

  7. #5487 SP
    Member AlexG's Avatar
    Quote Originally Posted by Tomcraft View Post
    Si ai rabdare sa strangi pt robben?

    ---------- Post added 26-02-2015 at 17:38 ----------

    Nu era mai corect sa ii faca si lui Lewa un IF? Au preferat sa ii faca tot lui Griezmann... Asta avea deja 2 .
    Nu am rabdare apelez la card

  8. #5488 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexG View Post
    Nu am rabdare apelez la card
    Dai niste detalii?

  9. #5489 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Adica baga bani in joc, isi cumpara coins.

  10. #5490 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Adica baga bani in joc, isi cumpara coins
    Aia m-am prins.
    Ma interesau detaliile. Inca mai merge? Dupa numarul de tranzactii de pe market parea ca nu.

  11. #5491 SP
    Member jnku's Avatar
    Mai merge, doar ca sunt prea scumpe...

  12. #5492 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    deci se intampla si la altii

    25/02/2015 22:48:07 All day I search something and get a few pages in and the "couldn't find any more transfer results" or whatever the message is pops up and send me back to previous pages. Can't get anywhere near 59th minute for anything.

    It makes me sad. I'm honking probably server overload with new TOTW and Orange Suarez people bogging it down. But wondering if anyone else is having the issue.


    Your search of the Transfer Market found no results

    se pare ca e o chestie generala la Transfer Market pe PS4 . merge ft greu si apar probleme mari la ceea ce afiseaza .

    repet pt cei care fac trading - le merge prost TM de 2 zile incoace pe PS4 ?

  13. #5493 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Merge foarte bine .

    Jnku 0,46 eurocenti 100k nu mi se pare scump .

  14. #5494 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Unde urmaresti chestiile astea?

  15. #5495 SP
    Member jnku's Avatar
    Unde e 0,46/100.000? Eu imi luam de pe ufifa si fifaultimateteamcoins. Dar daca stii o sursa unde inca e 0,46 per 100k zi-mi si mie.

  16. #5496 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Ce bun e Hagi!!!

  17. #5497 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Scuze , pe ps4 costa 0,46 .

    Pe xbox costa 1,13 .

  18. #5498 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Cate coins trebuie sa ai la pastrare si cat de usor trebuie sa-i faci ca sa-ti poti permite sa vinzi suta de mii cu 0.46....

    Asta da business...

  19. #5499 SP
    Member jnku's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    Ce bun e Hagi!!!
    Da, e bun de tot. Culmea e ca da bine si cu capul

  20. #5500 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by robert123 View Post
    Ti-am explicat când ai făcut campionatul,dacă tu faci UT din start sunt persoane care nu pot juca.Și am mai spus dacă va e frica de messi și Ronaldo jucam cu echipe de 2-3-4*.. Ne înțelegem noi.
    asa mentalitate imi place
    dupa mine as vrea sa jucam toti cu aceeasi echipa si echipa no name cu care nu joaca mai nimeni,adica inafara zonei de "comfort" a tuturor
    editia 1 o echipa de 2 stele cu care probabil n-ai jucat in viata ta
    la editiile urmatoare chiar daca se merge pe echipa mai buna sa zicem de 4 stele(dau ca exemplu ca stiu doar de echipe de la 4 stele in sus) la un moment dat,pai nu mergi pe cska sau shaktior care sunt cele mai tari echipe de 4 stele ci mergi pe cea mai no name dintre echipele de 4 stele
    asa se vede skillul fiecaruia si cat de bine se adapteaza la orice situatie fiindca se modifica viteza de joc si sansele de a inscrie(cu echipe mai bune iti poti crea mai des ocazii de 1vs1 cu portarul ca ai rachete).unii vor juca tot ce stiu ei dar avand echipa slaba cu jucatori vai de mama lor cu siguranta nu le vor iesi des ce isi propun
    singurul lucru care ramane neschimbat e felul de a te apara
    sper sa se faca asa ceva

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts