Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 325 of 386 FirstFirst ... 225 275 315 323 324 325 326 327 335 375 ... LastLast
Results 6,481 to 6,500 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #6481 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    n-ati fost atenti la anunt

    *F*UT Birthday Cup – play at least one match in the *F*U*T Birthday Cup for a chance to win rare tradable In-Forms from previous Team of Weeks! (Winners will be chosen at later date.)
    Asa ca vor decide ei cand se vor da jucatorii cadou, peste o saptamana, o luna, un an...cine stie! Probabil vor anunta.

    ---------- Post added 25-03-2015 at 13:57 ----------

    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    adi, sa-mi zici si mie cum se misca Benteke...il folosesti? daca il ti rezerva mai bine il vinzi si mai tragi 2 pack-uri
    Deocamdata am avut un singur meci si un gol marcat cu el, nu mi-am facut inca o impresie. Il voi juca in locul lui Aguero, daca nu se va misca bine il voi vinde..

  2. #6482 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    asta citisem si eu de dimineata ca acesti castigatori vor fi anuntati : AT A LATER DATE . cand ? sa ne spuna EA cum e sa comercializezi ceva - sa dai si lista si dupa care sa spui : va spunem noi ce si cum

    extrem de profesional
    apropo - unde scrie ca doar 6.000 de IF vor fi dati ? poate mai multi poate mai putini ?

    in alta ordine de idei astia pana nu il fac pe messi 1.000.000 nu se lasa eu mai stau o saptamana cu achizitiile desi am bani de ronaldo chiar si de messi care e mai ieftin ca sa nu imi para rau , si sa mai scada cu 2-3 milioane celebrarea astea UT pe 6 zile o sa mai scada de 3 ori preturile la toti jucatorii .

    sunt curios de cate ori pe saptamana modifica price range ul ? pana cand ? pana la ce punct ?

  3. #6483 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Ma gandesc sa imi fac echipa asta

    OP USA FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead

  4. #6484 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Se pare ca e pe bune treaba.
    Attached Images Attached Images 12.jpg

  5. #6485 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    iaca aici scrie ca sunt 6000, 1000/zi
    Attached Images Attached Images fifififuutua.jpg

  6. #6486 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    sunt curios de cate ori pe saptamana modifica price range ul ? pana cand ? pana la ce punct ?
    Price range-ul se va modifica asa cum cere piata. Fie ca ne place, fie ca nu, in momentul in care un jucator listat la minim nu se cumpara si sta pe liste fara sa-l ceara nimeni va fi necesara o scadere a nivelului minim la care poate fi listat.
    Valabil si reversul, cand un jucator se va vinde la nivelul maxim si doar acolo, range-ul va fi ridicat. Tot din pacate, asta din urma e doar ipotetic...

  7. #6487 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    pai sunt ordinari

    ei ce fac - baga pachete - preturile scad la minim - ei pac reduc . cand cresc - baga alte pachete - iar le scad .

    deci e o scadere continua practic ce iei azi peste o saptamana este la jumatate . asa se intampla daca intervii in mijlocul jocului pe o piata .

    vreau sa vad si eu momentul in care o sa creasca generalizat maj jucatorilor . pana atunci stai cu banii in cont ca practic ieri messi era 5.200.000 acum e 4.300.000 . pierdeai aproap 1.000.000 in 24 de ore . halucinant .

  8. #6488 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Ma gandesc sa imi fac echipa asta

    OP USA FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead
    merge de fun, dar nu pt altceva

  9. #6489 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Preturile jucatorilor vor tot scadea. Ca sa creasca e nevoie de infuzie directionata de coins pe piata, cum era pe vremea chinezilor. Botii astora , in principiu colectau de la multi si vindeau la putini. Pe cale naturala, monedele astea virtuale se vor acumula mult mai incet la noi, deci preturile nici vorba sa mai creasca. Iar FIFA points cred ca se cumpara prea putine ca sa conteze in piata.

    Pe de alta parte, e clara politica asta cu pachete de cacao, coafate cu marketing si ce mai zic ei ca-i asta, care nu fac decat sa absoarba coins de pe piata.

  10. #6490 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu se lasa pana nu scot toata masa monetara de pe piata )
    oricat de ieftini ar fi jucatorii, nu ai cu ce sa-i cumperi...!

    Au ucis tabara "paguboasa" coins sellers & coins buyers! Iar o data cu asta au ucis si libertatea pietei, automat si trading-ul.

    Ei chiar au convingerea ca noi vom cumpara vreodata Fifa points?

  11. #6491 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    noi romanii nu cumparam, sau sunt cativa care cumpara, insa cei de afara o fac...chiar sunt multi care cumpara

  12. #6492 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Ei chiar au convingerea ca noi vom cumpara vreodata Fifa points?
    Totul depinde de pret. Daca vor vinde la nivelul la care vindeau chinezii, se vor cumpara si FIFA points.
    Probabil dupa ce se aseaza piata, asta va fi urmatoarea etapa, sa faca push agresiv la useri cu FIFA points.

  13. #6493 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cand o costa 10$ 10.000 de fifa points atunci voi cumpara si eu, pana atunci costa de 10x mai mult...adica 99$ 10k points.

  14. #6494 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nu merita clar...niciodata!

  15. #6495 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Practic sunt mai scumpe decat jocul

  16. #6496 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    da..si sa te apuci sa tragi pachete de 7.5 k e sinucidere curata... Dupa cum spuneam, doar cele de 50-100k merita

  17. #6497 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    da..si sa te apuci sa tragi pachete de 7.5 k e sinucidere curata... Dupa cum spuneam, doar cele de 50-100k merita
    tu daca ai avea 100k ai trage pachet sau ti l-ai lua pe Toure?

  18. #6498 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pachete, 2

    ---------- Post added 25-03-2015 at 16:46 ----------

    eu la cele de 50k am avut mereu noroc..si la cele de 100k..

    ---------- Post added 25-03-2015 at 16:46 ----------

    si anul trecut si anul asta, am avut noroc cu pachetele de 100k ca mi-au picat jucatori pe care i-am vandut ca sa-l cumpar pe hagi

  19. #6499 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    aproape m-am convins

    am 100k si nu stiam ce sa fac cu ei...

  20. #6500 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    )))) buna asta ziceam de mine ca am noroc..acum nu stiu daca si tu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 325 of 386 FirstFirst ... 225 275 315 323 324 325 326 327 335 375 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts