Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 386 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... LastLast
Results 201 to 220 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #201 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Unfortunately the raw footage didn't have any audio, so I magically edited some authentic stadium/crowd effects. Obviously the game will have proper sound when it's released.
    Cheers for watching!

  2. #202 SP
    Member Sepy's Avatar
    Totusi arata mai bine ca si Fifa 14 pe ps4
    Precomanda ? de unde e mai bine sa il comand ?
    Sa il am in mana la sfarsitul lui septembrie

  3. #203 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Altex/Media Galaxy

  4. #204 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu am comandat de pe altex, acum nu stiu cum sunt comenzile din Romania si in cat timp ajung..pana acum faceam precomanda in Spania, ca in Romania nu erau alte editii decat cele standard

  5. #205 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ceea ce mi se pare schimbat si interesant sunt sprinturile...ruperile de ritm...daca a ti vazut primul gol al lui City..exact asta a facut..cred ca Jesus Navas a fost ..a accelerat si s a dus pana in poarta cu ea

  6. #206 SP
    Junior Member Tuki7's Avatar
    Pentru posesorii de PS3 ce o sa ofere acest FIFA 15 merita luat sau o sa fie un upgrade si nimic mai mult ..? Ma refer strict la PS3

  7. #207 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Puţin îmbunătăţit, dacă va fi la acelaşi preţ, eu zic că nu merită.

  8. #208 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    270 si 360 parca...eu lam facut precomanda la ultimate edition

  9. #209 SP
    Member bdevil's Avatar
    Eu am facut precomanda la cel normal. Asta dupa ce m-am ars cu FIFA14 Ultimate Edition in anul precedent si mi-am luat o mare tzeapa cu toate pachetele si oricum a trebuit sa castig coins si sa-mi fac o echipa de doamne ajuta. Asa ca prefer sa joc si cumpar pack-uri decat sa dau banii aiurea.

  10. #210 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    e relativa treaba, eu de ex am avut noroc de un robben...de un aguero..

  11. #211 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Dupa aprecierile unui youtuber de incredere, Capguntom, se pare ca headingul nu va mai fi op, pt ca, chipurile, crossingul e crap. In plus, driblingul va fi metoda cea mai eficienta.

  12. #212 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    da, si se pare ca portarii sunt cu adevarat prosti, iar daca nu se va schimba acest aspect pana la lansare, va fi cea mai mare mizerie de fifa din ultimii ani...mi-a cam taiat entuziasmul vestea asta... in afara de animatiile noi, care par realiste, tot ce tine de portari, reactii, gandire etc, sunt extrem de stupide

  13. #213 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ce sa se mai schimbe pana la lansare? absolut nimic! poate la 2-3 luni dupa

  14. #214 SP
    Member akzation's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    da, si se pare ca portarii sunt cu adevarat prosti, iar daca nu se va schimba acest aspect pana la lansare, va fi cea mai mare mizerie de fifa din ultimii ani...mi-a cam taiat entuziasmul vestea asta... in afara de animatiile noi, care par realiste, tot ce tine de portari, reactii, gandire etc, sunt extrem de stupide
    Asta nici macar nu ma mai surprinde , imi amintesc cand s-au laudat la FIFA 12 cu noul "Player Impact Engine" si cate buguri au fost .. Abia la FIFA 13/14 a aratat ceva mai bine . Deci ma astept ca ce am vazut in trailerul "Next-Gen Goalkeepers" sa vad abia in FIFA 16.

  15. #215 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    ce sa se mai schimbe pana la lansare? absolut nimic! poate la 2-3 luni dupa
    Vorba ta.

  16. #216 SP
    Member Sepy's Avatar
    Ma sperie faptul ca o sa incep Manager Mode si o sa ma disper ca nu pot termina 10-15 meciuri fara gol primit / sezon .
    Iar inca o ciudatenie a jocului (Fifa 14 ) : luam gol in primele 2 minute a partidei , meciuri la rand

  17. #217 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    "Customize - The new Edit Pro menu option - Style - allows fans to customize penalty and free kick animations, as well as choose their running and finishing celebrations. Celebration animation examples are also now visible in the menu." am luat acest quote de la EA de pe site ,sectiunea News & Media . Ma intreb daca vor adauga acest feature la Career Mode->My Player de-asemenea sau doar la modul Pro Clubs . Pareri ?

  18. #218 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by Sepy View Post
    Ma sperie faptul ca o sa incep Manager Mode si o sa ma disper ca nu pot termina 10-15 meciuri fara gol primit / sezon .
    Iar inca o ciudatenie a jocului (Fifa 14 ) : luam gol in primele 2 minute a partidei , meciuri la rand
    Nu erai tu concentrat foarte bine la inceputul meciului, probabil asta este explicatia.

  19. #219 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Buna ziua , eu am facut precomanda la Altex acum sper sa imi ajuunga acasa in ziua lansarii cum m-au obisnuit in ultimele editii de FIFA desi la precomanda de la Diablo am asteptat 24 h .

  20. #220 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    ar fi interesant sa ajunga in ziuua lansari, eu dupa cum spuneam nu am cumparat nici o editie din Romania, asta ar fi prima

    ---------- Post added 21-08-2014 at 12:41 ----------

    in alti ani erau si editii limitate de Fifa. Anul trecut mi-am luat editia cu Messi, si carcasa metalica...erau si packete cu tricou, sau minge...si cu editii ale cluburilor din Spania... Anul asta nu mai vad pe nicaieri asa ceva..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 386 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts