Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 386 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 ... LastLast
Results 1,201 to 1,220 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #1201 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    turma neturma..de unde iau si eu un fifa la cutie mai ieftin? daca tot nu va place...nu-l vindeti?? :d
    Chiar dacă nu le place tot nu renunță, nu te-ai obișnuit? Thread-urile Fifa ar trebui sa se numească, "Mizeria anuala pe care dau bani mulți si apoi ma plâng un an întreg..."

    PS de fapt nu e bun numele, l-ar încurca lumea cu Bf sau CoD

  2. #1202 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu raman la counter-strike -butii de acolo erau mai comici

  3. #1203 SP
    Member Yanciu's Avatar
    Am inceput sa ma obisnuiesc cu deposedarile.Asta ma enerva cel mai mult.Am observat ca nu trebuie sa selectezi niciodata fundasul cand este fata in fata cu atacantul,lasi AI -ul sa il incetineasca si in timpul asta tu te retragi in spatele lui cu alt fundas sau cu un mijlocas.Trebuie fff multa rabdare cand nu ai mingea."ai , n-ai mingea tragi la poarta "

  4. #1204 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    da, nu mai merge treaba cu pressing-ul sufocant... merge doar cu cei care nu stiu sa foloseasca skill movbes,, si nu sunt stapani pe jocul de pase

  5. #1205 SP
    Member Dante's Avatar
    pana la urma la asta se rezuma, deposedari, cand cei care se plang acum vor invata sa se apere isi vor schimba parerea. portarii par insa cam slabi, prea multe goluri pe centrul portii sau printre craci efectiv . rushul spre posesorul mingiei cu butonul de sut poate fi inutil chiar si impotriva unui skill move de o stea, trebuie rabdare si tatonare

  6. #1206 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Am jucat cateva meciuri la sezoane, sunt prin divizia a 3 a, si pot sa spun ca jocul devine din ce in ce mai frustrant. Daca la inceput mi se parea imposibil sa joc impotriva lui Real, acum aproape ca nu reusesc sa inscriu deloc impotriva lui Chelsea. 4-2-3-1 de la Chelsea mi se pare cea mai frustranta asezare posibila. Pur si simplu jucatorii mei se impiedica atunci cand incerc sa depasesc apararea lor, Terry il prinde la viteza pe Reus, iar Diego Costa trece prin fundasii mei de parca sunt ultimele ciurucuri. Cel mai mult ma enerveaza ca astia care folosesc Chelsea sunt dominati tot meciul de mine, dar pe 2 faze de contraatac iau gol de la Diego Costa. Cata rabdare sa ai ca sa poti juca atat de sec ?

  7. #1207 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    pana la urma la asta se rezuma, deposedari, cand cei care se plang acum vor invata sa se apere isi vor schimba parerea. portarii par insa cam slabi, prea multe goluri pe centrul portii sau printre craci efectiv . rushul spre posesorul mingiei cu butonul de sut poate fi inutil chiar si impotriva unui skill move de o stea, trebuie rabdare si tatonare
    Nu e vorba de deposedare doar ca până in div.7 m-am dus "glont" iar acum abia reușesc sa ma mențin in div.7 . Gândește te ca in 2 sezoane div.7 am avut doar 4 victorii...Cum e posibil asa ceva ?

  8. #1208 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    in ut div 7 sunt si eu, 2-1-1 pana acum...insa infrangerea a fost contra unui super jucator..calm in aparare si fulgerator in atac...0-2 scurt

  9. #1209 SP
    Junior Member Nistor Răzvan's Avatar
    Am reusit sa ajung in liga 2, singura liga in care am stat mai mult a fost liga 3, in rest nu au fost mari probleme... Portarii incep sa devina putin cam enervanti sper sa reuseasca la urmatorul update sa ii imbunatateasca putin

  10. #1210 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    inseamna ca ai jucat ore bune si ai avut doar victorii

  11. #1211 SP
    Junior Member Nistor Răzvan's Avatar
    imageuploadedbytapatalk1412170116.280294.jpg acum sincer sa fiu nu stiu de ce am doua stats) nu stiu care e cel corect

  12. #1212 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Am urmărit nenumărați pro players care lauda FIFA 15. Si mie imi place la Nebunie. Nu vad ce atâta sentimente negative.

  13. #1213 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    cine dispune de timp..

  14. #1214 SP
    Junior Member Nistor Răzvan's Avatar
    Ea Sports s-a laudat foarte mult cu portarii, ca sunt mult mai buni si chestii de genul asta. Da apara foarte mult 1vs1 dar cand vine vorba de suturi de la distanta sunt praf si sa nu mai spun ca daca nu esti atent meci de meci faci penalty cu portarul

  15. #1215 SP
    Member bdevil's Avatar
    Voi mai primiti daily free gift-ul la logarea din web app ? Ca eu nu... de vreo 2 zile.

  16. #1216 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Gifturile de pe webapp au fost pana pe 29.09.2014.

  17. #1217 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Gifturile alea ar trebui sa fie zilnice...si asa sunt vai de ele
    Maine intru si eu in liga 15 ...

  18. #1218 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Au fost zilnice, dar pana pe 29.09.2014. Asa scria pe banner cand a aparut webapp-ul.

    http://www.fifplay.com/fut15-web-app/
    FIFA 15 Ultimate Team Web App is live now.
    Login to *** Web App and receive your daily gift until Sep 29th!

  19. #1219 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    stiu asta cand spun zilnic, pai zilnic )

  20. #1220 SP
    Member bdevil's Avatar
    Picau bine mai ales ca n-am avut timp sa ma joc. Acuma, nah ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 386 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts