Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 386 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 113 163 ... LastLast
Results 1,241 to 1,260 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #1241 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Nu te-ai gandit ca poate n-ai fi ajuns niciodata in divizia a-2-a daca jocul nu era cum este?
    Crede-ma ca as fi ajuns in liga a 2-a. Nu sunt genul de jucator care sa profite de tot ce e slab in jocul asta.

  2. #1242 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    sa nu dai foarte repede next, ca am patit si eu...cand mergea aplicatia pe web...

    ---------- Post added 02-10-2014 at 11:51 ----------

    @tdkftw - ai perfecta dreptate..daca nu traiam asa ceva, nu te credeam... jucator cu 85 curve, si 87 finishing dau niste suturi mizere...rateaza cu poarta goala, etc.. bara se opune la cele mai clare ocazii de gol... daca nu traiam pe pielea mea, poate nu te credeam si spuneam ca exagerezi...eu dadeam mereu vina pe ghinion...insa nu cred ca e doar ghinionul de vina...

  3. #1243 SP
    Member micul_'s Avatar
    Mda...doua meciuri în care nu primesc nimic. Pierdere de minim 3000 coinsi.

  4. #1244 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Va merg serverele? Nu imi gaseste niciun player online...

  5. #1245 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Din cate am vazut, PSN-ul e picat si nu merge fifa decat offline...

  6. #1246 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar

  7. #1247 SP
    Member tdkftw's Avatar
    https://www.easports.com/fifa/ultima...y36QTnLpwg:ps3

    Asta am reusit pana acum, sper sa reusesc sa il iau si eu pe di maria cat de curand si un fundas stanga

  8. #1248 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    costa ceva o echipa ca a ta, care seamana mult cu ceea ce imi place si mie in BPL(as vrea un lukaku si un Lloris in plus)..dar ai facut coins destui din atatea meciuri...

  9. #1249 SP
    Member tdkftw's Avatar
    L-am avut pe lukaku, remy si sturridge sunt peste el. Kompany, walker, willian, cahill sunt picati la pachete) am avut si putin noroc

  10. #1250 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Vreau sa-mi fac si eu o echipa din Bundesliga asemanatoare cu a ta, ce parere ai de defensiva (Subotic, Schmelzer) ?

  11. #1251 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pentru mine subotic e excelent...la fel si naldo... sunt inalti, nu sunt nici foarte lenti... alternative mai bune ar fi doar Hummels si Boateng... Schmelzer nu e extraordinar...nu il recomand, insa in lipsa de fonduri am apelat la el... Nu ti-as recomanda linia de mijloc insa...poate intre maxim si kagawa... Mai degraba ar merge Mkhitaryan, are H/H...si un Gundogan sau KP Boateng care e foarte puternic

    ---------- Post added 02-10-2014 at 14:49 ----------

    si inca ceva... Kalou e un mare ratangiu cu stangul, desi are 3* , nu prea nimereste poarte, indiferent ca e cu poarta goala sau nu. Vreau sa il incerc pe RAmos sau Aubameyang, caruia trebuie sa ii i-au un position changer...insa era aseara undeva la 3k rm-rw... in conditiile in care sez trecut se vindea cu 150 coins

  12. #1252 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Asa este la inceput, specula pe orice
    Disera il bag si eu la treaba, inca nu-s hotarat ce echipe sa-mi fac, dar una sigur o fac de bundesliga.

  13. #1253 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    cati coins ai?

  14. #1254 SP
    Member larry92's Avatar
    preturile vor scadea in timp ... l-am luat pe Turan cu 3,5k ... si pe 27 septembrie nu gaseam sub 9k , nu e cine stie ce jucator... dar pana ajung la un LM mai bun ...

  15. #1255 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu visez la un 4-3-3 cu reus-lewa-auba gundogan-schewein-kpb , alaba-hummels-boaten-piszcek... dar mai am de mancat pana sa am coins necesari...

  16. #1256 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    in fiecare an au fost preturile mari...

  17. #1257 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Eu nu inteleg cum fac unii trading cu foarte multi coins in perioada asta, adica de dimineata pana seara se schimba pretul la multi dintre jucatori .
    @reddyBo la asa ceva visez si eu, dar... pana atunci vreau sa-mi fac o echipa de genul : Adler > Jansen Subotic Sokratis Großkreutz > Gustavo (singurul CDM) K.P. Boateng Gundogan(sau ceva mai ieftin acum la inceput) > Traore Immobile Shaqiri
    Daca vine cineva cu o parere, nu ma supar

  18. #1258 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu zic ca e prea lent immobile, in fifa15 se pue accent pe viteza...o sa te convingi...

  19. #1259 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    cati coins ai?

    135k nu i-as da pe toti pe jucatori, mai am nevoie si de contracte. Am bagat 15k in antrenori pt a ajunge cat de cat spre 50% staff modifier la contracte. si inca mai vanez pana la 50%
    dar sa zicem ca 100k i-as cheltui pe 2 echipe a 12 jucatori.

  20. #1260 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Eu ma oftic ca nu am timp sa joc... si nici aplicatia nu pe tel nu imi merge pt trade..... sunt plin de nerviiii..... de vineri pana azi am jucat de cat 8 meciuri (

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 386 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 113 163 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts