Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 386 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 160 ... LastLast
Results 1,181 to 1,200 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #1181 SP
    Member larry92's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Ai incercat pe cont europe?
    pai am cont US... are cv?

    EDIT: si daca imi fac alt cont ... pierd echipa UT ?

  2. #1182 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Si eu tot pe us am contul principal, unde nu merg codurile. Treb bagate pe un cont de uk. Vei avea valide si pe cel de US toate pack-urile, dar mai putin cele 15 UT gold packs. Acestea sunt valabile doar daca joci UT pe ala de UK...

  3. #1183 SP
    Member Yanciu's Avatar
    Eu am PSN Plus pe contul de US.Asta este contul meu vechi de cand am luat PS3 si numai pe asta am jucat.Fifa UT edition este zona 2.Se poate sa beneficiez de cele 40 gold packs pe contul US??Sau trebuie sa joc UT pe contul de UK pentru ele??Imi convine pe US ca sunt la level 53 si am o gramada de coin boost

  4. #1184 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Am tot incercat aseara sa schimb intre profile, desi pe ambele folosesc acelasi cont de origin, n-am reusit sa gasesc pe contul de US Gold packurile

  5. #1185 SP
    Member Yanciu's Avatar
    .
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Am tot incercat aseara sa schimb intre profile, desi pe ambele folosesc acelasi cont de origin, n-am reusit sa gasesc pe contul de US Gold packurile
    Mi se pare ca se da un singur pack pe saptamana.Nu stiu sigur.

  6. #1186 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by Yanciu View Post
    .

    Mi se pare ca se da un singur pack pe saptamana.Nu stiu sigur.
    Pai se da unul pe saptamana, dar sunt valabile doar pe contul de UK, desi este acelasi cont de Origin folosit atat pe US cat si UK.

  7. #1187 SP
    Junior Member Becks's Avatar
    Pentru cei care au probleme cu coduri si restrictii.

    Am cumparat varianta UK si nu-mi mergeau codurile pe contul US. Am apelat la EA prin e-mail si apoi prin chat si mi-au dat alte coduri care au mers pe US store. Pur si simplu le-am zis ca primesc o eroare si nu-mi merg codurile. M-au rugat sa le fac o poza cu carcasa, discul si codurile si aia a fost.

  8. #1188 SP
    Member florent's Avatar
    Da-i Game Speed - Slow si nu mai folosi butonul Run decat atunci cand ai vreo cursa pe flancuri

  9. #1189 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    probabil daca aveti jocul cumparat de la altex codurile si packurile se dau numai pe contul de uk ,eu unu il joc pe contul de ro si pentru cateva pachete gold nu are rost sa schimb contul
    A inceput sa imi placa dar sunt si unele faze de te dispera rau

  10. #1190 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    eu nu mai primesc xp si fcc points de ieri chiar daca joc club,ut sau seasons mode
    poate sa imi dea cineva coins boost cel 1000 x 5 meciuri,e in jur de lvl 30,costa 800 fcc dar fiind gift iti va lua 50% si 400 fcc nu chiar mult
    eu am incercat sa iti dau inca de acum cateva zile, insa nu ma lasa sa dau gift la coins boost..nu situ de ce..la altceva nu am incercat..

    ---------- Post added 01-10-2014 at 10:10 ----------

    Quote Originally Posted by Yanciu View Post
    Spuneti-mi si mie va rog cum va descurcati cu deposedatul?incerc orice varianta si efectiv uneori vad cum se da la o parte fundasul meu din fata atacantului.Simt de multe ori parca ar fi 2 magneti cu polaritate inversa si se resping
    contain, schimba des jucatori pe butonul de switch player, jockey... apasa standing tackle doar cand ai adversarul in fata la o distanta corecta, sau push and pull, iar sliding tackle foloseste pt deposedarile laterale..insa e f riscant.

  11. #1191 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    eu am incercat sa iti dau inca de acum cateva zile, insa nu ma lasa sa dau gift la coins boost..nu situ de ce..la altceva nu am incercat......
    .
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1166705
    Nu poti face gift cu coins boosturile. Vezi postul #1122

  12. #1192 SP
    Senior Member nina's Avatar
    pacat
    am incercat si eu azi sa dau coins gift si intr-adevar
    asta e o sa joc 55 de meciuri cu boost 1k pe meci pe contul de lvl 78 si apoi transfer coinsul

  13. #1193 SP
    Junior Member mrch's Avatar
    Sunt pe fast acum, nu stiam cum influenteaza acest lucru gameplay-ul. Ala cu Sprint-ul, stiu, e o problema mai veche de care incerc sa scap..
    Merci!

  14. #1194 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Gata , m-am convins .
    FIFA 15 e cel mai prost FIFA făcut vreodată . x(

  15. #1195 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In fiecare an aud chestia asta, dar continuati sa-l cumparati

  16. #1196 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    banuiam eu din demo cam asta am observat...nu stiu cum este varianta finala fata de demo, insa cu demo nu m-am inteles

    Dant3, n-ai ce face, ori renunti de tot, ori mergi cu valul.

  17. #1197 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai bine spus cu turma

  18. #1198 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cum vrei tu, tot aia e. as ramane sa joc fifa14, doar ca in curand serverele or sa fie aproape goale.
    iar fifa16 va si si mai diferit de fifa14...si daca nu joci 15 sa te obisnuiesc cu mizeria..iar nu e bine

    turma neturma..de unde iau si eu un fifa la cutie mai ieftin? daca tot nu va place...nu-l vindeti?? :d

  19. #1199 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Cum poti transfera coinsuri? Faci un "transfer" fictiv?

  20. #1200 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    da, cumperi sau vinzi la suprapret niste jucatori din congo

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 386 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 160 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts