Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 200 of 386 FirstFirst ... 100 150 190 198 199 200 201 202 210 250 300 ... LastLast
Results 3,981 to 4,000 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #3981 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    La atacanti am observat ca are o foarte mare importa ball controll-ul...pt ca trebuie sa preia mingea fara sa topaie prea mult..ca sa nu le-o fure fundasii

  2. #3982 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Corect, spre exemplu David Silva cu 4 stele la skill (desi sunt alti dribbleri mai buni cu 5 stars skill ) este capabil sa tina mingea la picior si sa dribleze cu usurinta chiar intre 2 sau 3 adversari. Preia pasele foarte bine, paseaza la ranu-i foarte bine si tine de balon.

    As incerca sa-l fac pe De Bruyne din CAM in ST pt ca are Ball control bun , doar ca IF-ul costa 100k ...parca nu m-as arunca. la 50k il luam

  3. #3983 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    si totusi..cum poate sa arate Neuer TOtY... nu-mi mai trece

  4. #3984 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Eu am o problema in UT si sunt curios daca e si la voi. Il pun pe Griezzman sa bata cornerele de pe partea dreapta, fiind stangaci si tot Kroos le bate. Chiar nu inteleg de ce.

    La voi cum e ?

  5. #3985 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    poate nu tine minte... mergi in My Squads, intri pe Player Role si il setezi acolo pe Griezman la Right Corners. Nu in joc, nu inainte de meci.
    asa patesc eu cu Custom tactics, uita de la meci la meci setarile. trece pe default. dar daca fac setarile din My Squads e ok, le tine minte.

  6. #3986 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Asa faceam si eu dar tot nu merge.. Ce ramane de facut este sa schimb tot timpul din joc sa bat cu Griezmann.. Anayways

    Am terminat si eu echipa pe care mi-o doream de ceva timp: https://www.easports.com/fifa/ultima...RoSeUnLJcz:ps3

  7. #3987 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ai 9 jucatori doar de la Real...de ce nu joci Seasons ? ))
    De asta nu prea imi place mie sa contruiesc o echipa puternica de Bundesliga...pt ca trebuie sa ma axez pe doua cluburi BVB si Bayern...

  8. #3988 SP
    Senior Member nina's Avatar
    iar pariez pe sergio ramos
    l-am cumparat cu 93k cu 2 ore inainte de toty defenders packs,l-am vandut cu 109k(6k i-am pierdut prin ea tax) dupa 1 ora ca prostul crezand ca o sa ii scada pretul inapoi
    ceea ce nu stiam e nu mai aparea nif ramos 2 zile daca ii aparea versiunea toty
    din fericire am reusit sa prind cu 103k ramos dupa ce l-am vandut cu 109k,am scos vreo 400-500 coins profit
    bine ca n-am pierdut nimic
    acum l-am vandut cu 127k(7k i-am pierdut prin ea tax) si acum astept sa apara toty midfielders ca atunci va aparea iar nif ramos in packs
    sper sa scada pretul lui macar pe la 110k ca sa scot 10k profit

  9. #3989 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Cand e upgrade la jucatori?

  10. #3990 SP
    Member Striker09's Avatar
    Pe 30

  11. #3991 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Pe 30 pun doar transferurile, upgrade players cred ca pe la jumatea lui februarie

  12. #3992 SP
    Senior Member nina's Avatar
    interesant totw18
    sif isco cm arata foarte foarte bine

  13. #3993 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Din punctul meu de vedere fifa 15 online este cel mai mare gunoi din serie, si iti lasa impresia ca e un joc donat pt. scoli ajutatoare, sa se bucure si copiii cu handicap mintal! O imputiciune de arcade unde userul are maxim 30% control asupra gameplay-ului ca de americanii sunt retardati! Cu mare regrete o spun este ultimul fifa pe care-l mai achizitionez revin la pes! F**k E.A F**k Ignite! In stilul asta industria gamingului va devenii o gluma proasta,si asa in ultimii ani au facut numai gunoaie cam toti!

  14. #3994 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    E foarte confuzanta faza cu prețurile. Când sunt f jos, când cresc din nou. Cred ca odată ce intră americanii în scenă cresc și prețurile. Până acum câteva ore au fost mai mici.

  15. #3995 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    poate nu tine minte... mergi in My Squads, intri pe Player Role si il setezi acolo pe Griezman la Right Corners. Nu in joc, nu inainte de meci.
    asa patesc eu cu Custom tactics, uita de la meci la meci setarile. trece pe default. dar daca fac setarile din My Squads e ok, le tine minte.
    Tie iti retine setarile de la custom tactics ? Stiam ca le retine doar pentru sesiunea respectiva, daca ai inchis jocul trebuie sa faci setarile din nou . Eu ma refer la cele custim tactics adica Build Up, Change Creation etc.

    La "Team Of The Year Cup" e aceeasi eroare prin care primesti tot pachet ori de cate ori ai juca ? Am castigat aseara offline, dar au fost numai nimicuri in pachet. Apropo de asta, care vi se pare cea mai tare echipa offline ? Pe mine ma innebuneste Galata , nu am probleme cu Barca, Real, dar cu Galatasaray abia castig .

  16. #3996 SP
    Member jnku's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Asa faceam si eu dar tot nu merge.. Ce ramane de facut este sa schimb tot timpul din joc sa bat cu Griezmann.. Anayways

    Am terminat si eu echipa pe care mi-o doream de ceva timp: https://www.easports.com/fifa/ultima...RoSeUnLJcz:ps3
    Nu ti-e greu fara pace la mijloc?

  17. #3997 SP
    Senior Member nina's Avatar
    incepe sa scada pretul la sergio ramos
    acum 1 ora pe x1 inca se tinea ramos la 127k
    acum pe masura ce se apropie toty midfielders il poti cumpara cu 120k
    deja il poti cumpara cu 112k sau buy now 116k

  18. #3998 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by jnku View Post
    Nu ti-e greu fara pace la mijloc?
    te referi la CDM sau la CAM ?

  19. #3999 SP
    Member jnku's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    te referi la CDM sau la CAM ?
    CDM si CAM, dar mai ales la CDM.

  20. #4000 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Pai la CDM ii am facuti sa ramana retrasi in defensiva, urca foarte putin in atac, deci practic joc cu 6 fundasi iar CAM-urile vin si in atac si in aparare.

    Edit: Am picat in TOTY Cup cu unu de il avea pe Thiago Silva TOTY, a luat rosu cu el faultandu-l pe Griezmann

    Asta era echipa lui:
    Attached Images Attached Images b7vqzb1imaakyx6.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts