Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 210 of 386 FirstFirst ... 110 160 200 208 209 210 211 212 220 260 310 ... LastLast
Results 4,181 to 4,200 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #4181 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Cele 2 de 100k pt ca din cele 75.000 de pachete nu am apucat din cauza ca era serverul la pamant . In primul cel mai bun a fost Howedes iar al2lea am avut norocul fie Hazard

  2. #4182 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Eu de Kroos m-am scapat ..1180k. Acum nu stiu ce sa fac cu Neuer...am bagat aseara um meci tarziu in noapte..dar nu mi s-a parut fabulos. A scos ceva..dar nu imposibilele.. in continiare cred ca nu merita sa dai bani multi pe portari... Ronaldo e la 3 mil acum.. daca il dau si pe Neuer...poate am o sansa

  3. #4183 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    Eu de Kroos m-am scapat ..1180k. Acum nu stiu ce sa fac cu Neuer...am bagat aseara um meci tarziu in noapte..dar nu mi s-a parut fabulos. A scos ceva..dar nu imposibilele.. in continiare cred ca nu merita sa dai bani multi pe portari... Ronaldo e la 3 mil acum.. daca il dau si pe Neuer...poate am o sansa
    Sunt de aceeasi parere in legatura cu portarii, desi pe Neuer nu l.am incercat decat imprumutat din catalog catsva meciuri, deci nu pot sa.mi fac o idee . Mi se par toti la fel cei cu 80+ la ovr , la oponent omul meciului si la mine rar scoate cate ceva Handanovic (Serie A) si Leno(Bundesliga).
    Apropo, felicitari pentru jucatori .

  4. #4184 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    adibose .. doar atacantii ii ai ok . uite iti dau echipa mea de BBVA .
    ms pt sugestii, doar ca mijlocul tau are CHEM 6...si eu nu i-as juca asa niciodata. mai bine shcimb formatia..macar un 9 sa prinda la chem
    Griezman e om de atac, pe defensiva este zero..iar tu il joci CM.
    Este interesant UCHE...cred ca il voi incerca si eu. Singura buba cu el este ca e un jucator incomplet , in afara de viteza de lucru sprinturi...nu prea le are... Multi joaca cu varfuri de genul asta pt ca scapa cu ei si trec si dribbling in viteza de aparatori sau printre ei..si jap baga mingea pana in poarta

  5. #4185 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Uche are 81 finishing si 84 shot power.

  6. #4186 SP
    Member jnku's Avatar
    Quote Originally Posted by The Antagonist View Post
    L-am tras pe Vidic IF intr-un pachet. Credeti ca o sa creasca pretul la el? Acum nici nu se merita.
    la el nu cred ca o sa creasca asa de mult, are doar 53 pace.

  7. #4187 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Ma oftic ca desi scot 2,4 mil coins..tot nu ajung de CR7... Am dat bid de 900k pt hagi

    ---------- Post added 18-01-2015 at 14:13 ----------

    L-am pus la vanzare si pe neuer. Cu 1250k...mi-e teama ca scade pt ca sunt f multi pe lista si in plus..e un portar obisnuit..nu am vazut nimic in plus fata de cech sau courtois... E clar...la anumite suturi nici superman nu face fata la fifa15

    ---------- Post added 18-01-2015 at 14:30 ----------

    inca ceva..idiotul de joc, cand am dat sa trag pack de 100k, mi-a deschis pack silver, insa mi-a lat 100k

  8. #4188 SP
    Junior Member cofetaru's Avatar
    asa am patit si eu dar mi-a luat 10 k....mi-au cazut numai petarde...cel mai bun pepe....m-am lecuit de pack-uri

  9. #4189 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Mda..dau in bara cu poarta goala de la 12-13m ,ultima faza a meciu , eram condus cu 2-1 .



    Gata , am reusit sa fac squad-ul BBVA : https://www.easports.com/fifa/ultima...6eImAnLJWb:ps3

  10. #4190 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    Ma oftic ca desi scot 2,4 mil coins..tot nu ajung de CR7... Am dat bid de 900k pt hagi

    ---------- Post added 18-01-2015 at 14:13 ----------

    L-am pus la vanzare si pe neuer. Cu 1250k...mi-e teama ca scade pt ca sunt f multi pe lista si in plus..e un portar obisnuit..nu am vazut nimic in plus fata de cech sau courtois... E clar...la anumite suturi nici superman nu face fata la fifa15

    ---------- Post added 18-01-2015 at 14:30 ----------

    inca ceva..idiotul de joc, cand am dat sa trag pack de 100k, mi-a deschis pack silver, insa mi-a lat 100k
    Apropo de șuturi. Am observat Ca intră din ce în ce mai des jegurile alea de șuturi din afara careului care plutește până in poartă. Am luat in ultimele săptămâni zeci de goluri din astea.

  11. #4191 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    sunt multe mizerii...ibarbo ii da gol lui Neuer TOTY din afara careului cu o basina de sut...si etc..am luat 1252k pe Neuer, deja se da si sub 1200k, cred ca am procedat corect..mai bine era daca il dadeam ieri seara, mai luam 200k... azi am tras si cele doua din store de 100k, dar nimic, doar pachetul ala silver )

  12. #4192 SP
    Member micul_'s Avatar

  13. #4193 SP
    Junior Member Sebastiano's Avatar
    Pe PSN vi se intampla ca in 7/10 meciuri sa va loviti de un lag infect? Nu pot urca mai sus de divizia 3 in conditiile in care joc 4-2-2-2 cu sirigu-thiago-chielini evra-alves vidal-ramires pogba-oscar costa-tevez. Am umblat in router unde se putea, am deschis porturile, schimbat dns etc si se observa doar o foarte mica imbunatatire.

  14. #4194 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar

    Fifa 15 (next gen)

    Anul ăsta FIFA a egalat PES... La nivelul serverelor penibile cel puțin.

    Personal am avut un ghinion ieșit din comun lately. Suspicios as spune chiar. Ma uitam cum se schimbau jucătorii total ridicol. Cum ieșeau apărătorii din dispozitiv ca sa facă loc atacantului. Efectiv eu nu aveam input în situațiile astea, doar AI-ul a decis în fazele respective. O altă chestiune ar fi ca apărarea joacă foarte sus, iar atacul foarte jos. E aglomerare dementa care nu se petrecea până acum.

    S-a făcut vreun update stupid din nou?

  15. #4195 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Si mie mi se intampla sa imi fuga cate un fundas de pe linie. Mereu trebuie sa trag de ei inapoi. Atacantii nu se demarca... Nu stiu ce are.. E de la lag.
    E delay. Intarziere in comenzi. Jucatorii se misca greoi rau. Asta dupa problema cu PSN. Inainte de Craciun imi mergea perfect la UT. Acum merge la fel ca la seasons.

  16. #4196 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Anul ăsta FIFA a egalat PES... La nivelul serverelor penibile cel puțin.

    Personal am avut un ghinion ieșit din comun lately. Suspicios as spune chiar. Ma uitam cum se schimbau jucătorii total ridicol. Cum ieșeau apărătorii din dispozitiv ca sa facă loc atacantului. Efectiv eu nu aveam input în situațiile astea, doar AI-ul a decis în fazele respective. O altă chestiune ar fi ca apărarea joacă foarte sus, iar atacul foarte jos. E aglomerare dementa care nu se petrecea până acum.

    S-a făcut vreun update stupid din nou?
    Mi se intampla si mie acelasi lucru si cred ca nu numai ! Nu stiu daca mi se intampla doar mie, dar am observat ca la un moment dat, in anumite meciuri joc "normal" , castig, pierd, dar totul se petrece normal , in schimb sunt meciuri in care inscriu goluri din faze SF, fara prea multe ratari, insa sunt si anumite meciuri in care ii "creez" eu ocazii adversarului, parca toate planetele s-au adunat pentru ca fundasii mei sa fuga-n fata fara rost, fundasii sa nu mai paseze intre ei cum o faceau pana atunci, sa nu mai gasesc om pentru pasa (desi joc mereu pe aceeasi tactica) si multe alte mizerii. E clar ca jocul asta nu va fi niciodata perfect, insa unele chestii ce se petrec in el mi se par chiar penibile, dar cred ca sunt facute "cu cap" de anumite persoane pentru a rotunji frumos conturile EA.
    Nu inteleg nici chestia cu achizitionare de coinsuri de pe anumite site-uri, am auzit de foarte multi care au primit ban, dar cei care fac reclame pe youtube de 500.000-1.000.000 de vizualizari de ce nu sunt avertizati ? Sunt sub contract cu EA ? Chiar nu inteleg...

  17. #4197 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    eu sunt unul .

    care am facut 1.300.000 jucand doar pe offline , fara profit din transferuri nimic .

    si am luat ban desi am sunat de 2 ori la ei si am facut nenumarate mailuri - nu mi-au ridicat banul - cica Farming COINS - pai jucam - asta inseamna ca toti farming coins ca luam bani din meciuri .

    si jegurile alea cu boti rup tot , fac reclama peste tot si nu iau nici macar ban , dar baneaza oamenii normali .

    a trebuit sa o iau de la capat pe userul de PSN RO .. macar sunt pe RO mutat acum fatza de UK .

    sunt niste jeguri EA pt chestia asta .

  18. #4198 SP
    Member micul_'s Avatar
    Da si o groaza de meciuri in care nu primesc nici un coins Si lag ingrozitor

  19. #4199 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Quote Originally Posted by Tomcraft View Post
    Si mie mi se intampla sa imi fuga cate un fundas de pe linie. Mereu trebuie sa trag de ei inapoi. Atacantii nu se demarca... Nu stiu ce are.. E de la lag.
    E delay. Intarziere in comenzi. Jucatorii se misca greoi rau. Asta dupa problema cu PSN. Inainte de Craciun imi mergea perfect la UT. Acum merge la fel ca la seasons.
    Exact la fel și la mine. După ce a fost faza de Crăciun s-a ales praful. E destul de jenant. Chiar unul dintre motivele pentru care am cumpărat Fifa era acela ca meciurile online se desfășurau în condiții impecabile.

  20. #4200 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    corect spus "se desfasurau"

    ---------- Post added 19-01-2015 at 09:47 ----------

    daca scap de cei de pe tl, o sa fac cam 2,2 mil..merita sa fac echipa asta? sau sa mai astept sa fac vreo 3 mil sa il cumpar doar pe ronaldo ?

    Spanish realistic FIFA 15 Ultimate Team Squad by reddy | Futhead

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts