Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 220 of 386 FirstFirst ... 120 170 210 218 219 220 221 222 230 270 320 ... LastLast
Results 4,381 to 4,400 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #4381 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Doare rau adevarul

  2. #4382 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Pe mine nu ma doare nimic, poate pe tine te doare ceva. Mai bine ocupa-te de market crash-uri si market up-uri, ia-l pe Aguero/Hazard/etc. cu X coins si vinde-l cu X + jdemii de coins.


    Tu esti cel caruia i-a inchis EA contul de UT pentru smecherii cu coins-urile?


  3. #4383 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Teoretic se poate și înaintate de cele zece meciuri.
    punctul ce îl primești după cele zece meciuri e pt loyality.
    Jucătorilor cumpărați se activează după 10 meciuri., celor din packuri, automat.
    Deci teoretic dacă toți jucători din squad îi ai din packuri atunci nu ai nevoie de 10 meciuri

  4. #4384 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Daca toti jucatorii sunt din aceeasi liga si sunt pusi pe pozitiile lor, managerul e pus degeaba, deoarece toti jucatorii au cate 10 la chemistry.
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Daca sunt de la aceeași echipa , da .
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Din aceeasi liga, nu neaparat de la aceeasi echipa.


    Ia uitati oameni buni ce sustinea nea Cristian2191. Ca poti sa ai 10 chem individual la toti jucatorii numai daca sunt de la aceeasi echipa.

    ---------- Post added 24-01-2015 at 21:08 ----------


    Quote Originally Posted by flaviusdani View Post
    Teoretic se poate și înaintate de cele zece meciuri.
    punctul ce îl primești după cele zece meciuri e pt loyality.
    Jucătorilor cumpărați se activează după 10 meciuri., celor din packuri, automat.
    Deci teoretic dacă toți jucători din squad îi ai din packuri atunci nu ai nevoie de 10 meciuri

    Inainte de cele 10 meciuri se poate doar intr-un singur caz: toate liniile sa fie verzi sau cum ai zis tu cu pack-urile.

  5. #4385 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Cred ca am un bug in seasons, de cand am jocul. In main menu la seasons imi apare palmaresul ( cum se vede si in poza ) , dar daca dau la leaderboard sa compar cu prietenii imi apare ca si cum nu as fi jucat nici un meci. Mai are cineva problema asta?
    Attached Images Attached Images 2015-01-24-21.07.47.jpg

  6. #4386 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Tu esti cel caruia i-a inchis EA contul de UT pentru smecherii cu coins-urile?

    Da , 5 conturi mi-au inchis .


    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Ia uitati oameni buni ce sustinea nea Cristian2191. Ca poti sa ai 10 chem individual la toti jucatorii numai daca sunt de la aceeasi echipa.

    ---------- Post added 24-01-2015 at 21:08 ----------


    Si nu e asa ? N-am incercat dar din cate stiu , asa este .

  7. #4387 SP
    Member AlexG's Avatar
    Stie careva cat la% ia comision EA ?

  8. #4388 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Straniu 9 chem la Costa...acum nu stiu daca Schurrle are 10 meciuri deja in echipa, iar Costa nu... ambii au un link verde si doua galbene..schurrle are 10 chem, costa 9

    ---------- Post added 24-01-2015 at 21:53 ----------

    Quote Originally Posted by AlexG View Post
    Stie careva cat la% ia comision EA ?
    5% din suma finala

  9. #4389 SP
    Senior Member nina's Avatar
    a prins cryze seven un ronaldo toty si nu imi da 50k
    sincer eu daca as prinde un toty ronaldo l-as vinde,mi-as lua nif ronaldo,,messi,bale....la liga 22 de jucatori si restul de coins as da la amarati

  10. #4390 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Si nu e asa ? N-am incercat dar din cate stiu , asa este .

    Pai nu e numai asa, este si altcumva.

  11. #4391 SP
    Member AlexG's Avatar
    ce trebie sa fac ca sa am mai mult la % la antrenor ce cartonase sa iau ?

  12. #4392 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nina..cine e ala?

  13. #4393 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexG View Post
    ce trebie sa fac ca sa am mai mult la % la antrenor ce cartonase sa iau ?


    La contracte? Cumperi la greu Manageri gold pana aduni 50%. Un manager gold shiny are 3%, iar unul gold simplu are 1%.

  14. #4394 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    nina..cine e ala?
    habar n-am gt: cryze seveen ut name shawdy parca
    pusese un clip pe activity feed

    scoate 12 mil coins,nu inseamna 50 k mare lucru,nu?
    vreau sa imi fac seria a inapoi dupa ce am spart toate monezile ce aveam pe toty pack si apoi 7,5k packs
    dati-mi 50k

  15. #4395 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Sa va spun ce am patit aseara Am prins in Divizia 2 pe unul, avea numele NYNO FC, avea o echipa slabuta cu Adrian Ramos in atac si cu inca un Columbian. S-a terminat meciul 6-1 pentru el. Toate suturile lui pe poarte au fost goluri. Deci eu am ramas socat, nici acum nu imi vine sa cred. Nu am luat de cand ma joc eu acest joc 6 goluri. Si nu pot sa spun ca sunt foarte slab, din toti cei care m-au bagat la prieteni de pe CG m-a batut doar 1 singur baiat. Deci de cand ma joc FIFA 15 nu am putut sa zic " da frate, uite asta stie cu adevarat fifa chiar e PRO " Dar dupa meciul de aseara am putut sa spun asta

    @: Trecand peste asta Mi-am vandut echipa din Bundesliga, nu m-am putut abtine ii cumparasem cu extrem de putin si i-am vandut cu de 3 ori pretul lor . As vrea sa imi fac alta echipa pe care o aveam in plan de mult timp, super OP Stie cineva cand o sa mai scada preturile ?

  16. #4396 SP
    Member jnku's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Sa va spun ce am patit aseara Am prins in Divizia 2 pe unul, avea numele NYNO FC, avea o echipa slabuta cu Adrian Ramos in atac si cu inca un Columbian. S-a terminat meciul 6-1 pentru el. Toate suturile lui pe poarte au fost goluri. Deci eu am ramas socat, nici acum nu imi vine sa cred. Nu am luat de cand ma joc eu acest joc 6 goluri. Si nu pot sa spun ca sunt foarte slab, din toti cei care m-au bagat la prieteni de pe CG m-a batut doar 1 singur baiat. Deci de cand ma joc FIFA 15 nu am putut sa zic " da frate, uite asta stie cu adevarat fifa chiar e PRO " Dar dupa meciul de aseara am putut sa spun asta

    mai patesti )

    ---------- Post added 25-01-2015 at 00:10 ----------

    ati jucat careva cu Defoe?

  17. #4397 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    Cred ca am un bug in seasons, de cand am jocul. In main menu la seasons imi apare palmaresul ( cum se vede si in poza ) , dar daca dau la leaderboard sa compar cu prietenii imi apare ca si cum nu as fi jucat nici un meci. Mai are cineva problema asta?
    Same here. Nici nu ma arata in lista la "leaderboards", iar cand au compare(L3) imi arata zero la mine peste tot.

  18. #4398 SP
    Member AlexG's Avatar
    Cum dracu bat lovitura libera ca numai eu nu dau gol care imi zice si mie

  19. #4399 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Tocmai am jucat cu unul in div 2.. M-a rupt..ca joc ma refer...stia omul...italian, insa facea ce vroia el pe teren..stia sa tina de minge..dadea pasa doar cand trebuia..ziceai ca imi ghiceste gandurile..juca atat de relax..fara skill moves etc, folosea, dar rar...insa cum manevra jucatorii..pff..juca cu Cuadrado RB su cu alexis RM...a dat cred ca vreo 6 bare .. Am scapat doar cu 3-2...insa m-a uimit si umilit in acelasi timp.. Best ever...

  20. #4400 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexG View Post
    Cum dracu bat lovitura libera ca numai eu nu dau gol care imi zice si mie


    Dar sa nu te astepti sa iti iasa toate loviturile.. Mie imi ies 70% din ele..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts