Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 232 of 386 FirstFirst ... 132 182 222 230 231 232 233 234 242 282 332 ... LastLast
Results 4,621 to 4,640 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #4621 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Intru si eu.

  2. #4622 SP
    Member namename's Avatar
    pe ps4 nu face nimeni turneu ?... eventul 2 v 2

  3. #4623 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Intamplare de rasu' lumii: acum vreo 10 zile ajunsesem sa termin de adunat bani pentru un Robben, aveam vreo 700k pregatiti. Piata zicea la momentul ala ca face 550k. Intru de pe mobil, vad 480k in loc de 680k cat ceruse ala in realitate si bidez repede pe el... Am platit cu 130 mii mai mult decat era piata la acel moment

    Acum, dupa 10 zile, e 875k...

    L.E.

    Premium Gold Jumbo
    Ending 3h 48 min
    Packs remining: 10
    Asta inseamna 150k coins. Trage careva de astea?

  4. #4624 SP
    Member AlexG's Avatar
    O sa va anunt cand o sa dau drumu la inscrieri

  5. #4625 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    daca se joaca seara pe X1 intru si eu de fun..sper sa fiu ok cu timpul..mai putin saptamana 16-20 feb

  6. #4626 SP
    Junior Member dieselro's Avatar
    Quote Originally Posted by adiradu View Post
    Intamplare de rasu' lumii: acum vreo 10 zile ajunsesem sa termin de adunat bani pentru un Robben, aveam vreo 700k pregatiti. Piata zicea la momentul ala ca face 550k. Intru de pe mobil, vad 480k in loc de 680k cat ceruse ala in realitate si bidez repede pe el... Am platit cu 130 mii mai mult decat era piata la acel moment

    Acum, dupa 10 zile, e 875k...

    L.E.

    Premium Gold Jumbo
    Ending 3h 48 min
    Packs remining: 10
    Asta inseamna 150k coins. Trage careva de astea?
    Le-am tras eu pe toate. Schweinsterger, Rooney si in rest petarde...

  7. #4627 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Macar ai scos o parte din bani cu cei 2...
    Eu inca nu m-am hotarat.

  8. #4628 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by PayPerView View Post
    N ai inteles.Pierzi timpul jucand doar cu jucatori slabi la seasons normal.In ut dai de jucatori care joaca bine destul de des.
    Nu e nici o realizare ca ajungi in top 100 cu copii care nu stiu sa se apere.
    De 2 ani de cand joc la seasons normal nu am dat nici macar de un jucator despre care sa zic " da asta e chiar bun".
    E ca si cum esti jucator de divizia 1, da iti place sa stai in divizia 3 ca poti sa castigi mai usor.
    habar n-ai ce vorbesti
    in seasons mode se vede skill-ul fiindca in seasons mode oricine poate folosi jucatori care multi nu-i vor avea in ut mode si sunt echilibrate echipele
    in seasons mode dau numai de adversari care au vedete ca ronaldo cu bale,neymar cu messi sau robben cu ribery
    deci in seasons mode trebuie sa ma apar mai bine fiindca ma pot arde mult mai usor
    ut mode e mode-ul copiilor fiindca doar acolo cu echipa care sa ajunga la team ovr 90 pot sa aibe si ei sanse sa castige mai des,atat si nimic mai mult
    cand o sa existe un shooter care sa aibe un fel de ut mode unde unii au un ak normal si altii baga banii ca sa aibe dublu sau triplu damage la un ak special,tu numesti tampenia asta provocare.poate o fi dar skill cu siguranta nu e

  9. #4629 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Quote Originally Posted by jnku View Post
    Neymar. fa-ti echipa de brazilieni
    Nu imi plac atacantii Brazilieni.... si daca iki fac brazilieni.. mijlocul il am deja in BPL.. Ramires-Oscar-Fernandinho .... am vreo 700k

  10. #4630 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Baieti care e treaba cu jucatorul Erik Moran pe xbox cel mai ieftin e 300k?

  11. #4631 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Nu imi plac atacantii Brazilieni.... si daca iki fac brazilieni.. mijlocul il am deja in BPL.. Ramires-Oscar-Fernandinho .... am vreo 700k
    Si eu am aceeasi dilema de fapt am avut , il am pe Neymar .. si am bani de Hazard . pana acum nu m-am decis care era prioritar , si oscilam si eu ca si tine .. dar am decis sa ii cumpar pe amandoi ..

    vreau sa imi fac doua echipe tari de BPL si BBVA , si la pauza sa il bag pe Neymar in echipa de BPL .. sa am atacul : Hazard - Aguero - Neymar .

    imi plac cel mai mult astia 3 in FIFA 15 . joc 4-3-2-1 deci o sa ii am ca LF si RF deci ca si atacanti si pe Neymar si pe Aguero ..

    Astept Upgradeurile la jucatori ca sa stiu clar ce imi iau .. si dcaa mai cresc ai mei .. am Godin SIF si Isco SIF .. momentan sunt 1.100.000 amandoi

    si de banii de pe ei sa imi iau DiMaria Toure + Hazard ca Aguero deja il am

  12. #4632 SP
    Junior Member FlorinFi's Avatar
    Intru si eu daca mai aveti loc

  13. #4633 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am luat 4 pachete Jumbo.

    Mi-au picat Bale si Modric!
    Attached Images Attached Images screen-shot-2015-02-02-18.58.12.png

  14. #4634 SP
    Member AlexG's Avatar
    Saptamana asta voi face un campionat sau o cupa pentru cei care detin x1 cel tarziu miercuri seara voi da drumu la inscrieri

  15. #4635 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Il mai are cienva pe Bale? Merita sa-l tin?

  16. #4636 SP
    Junior Member FlorinFi's Avatar
    Felicitari pentru initiativa! Eu as opta daca ne strangem mai multi pentru un campionat, dar sa vedem si alte pareri

  17. #4637 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Are cineva acum chef de 2-3 meciuri pe Xbx One?

  18. #4638 SP
    Member AlexG's Avatar
    Quote Originally Posted by robert123 View Post
    Are cineva acum chef de 2-3 meciuri pe Xbx One?
    Da eu da buzz )

  19. #4639 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    am trait s ao vad si pe asta..site-urile de coins nu mai au...coins...incearca sa imprumute lol

  20. #4640 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    au bagat verificare human sau bot pe Webapp sau pe Iphone , si cred ca le a taiat craca

    pe tel imi apare ceva matematic 84-12 = si tre sa dau raspunsul .

    o chestie ft desteapta , si poate - in sfarsit - vom avea o piata normala

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts