Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 234 of 386 FirstFirst ... 134 184 224 232 233 234 235 236 244 284 334 ... LastLast
Results 4,661 to 4,680 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #4661 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Cred ca Panti ar merita un upgrade..dar nu-l baga astia in seama.. sunt convins ca va primi upgrade Kane de la Spurs...

  2. #4662 SP
    Member namename's Avatar
    Mie mi se pare ca selectia jucatorilor la echipele nationale e foarte slaba. Asa e la toti ? si de ce?.. la brazilia lipsesc dani alves ramires lucas bernard taison marcelo.

  3. #4663 SP
    Member AlexG's Avatar
    Quote Originally Posted by namename View Post
    Mie mi se pare ca selectia jucatorilor la echipele nationale e foarte slaba. Asa e la toti ? si de ce?.. la brazilia lipsesc dani alves ramires lucas bernard taison marcelo.
    Numai pe marcelo nu l-am avut deci trebuie sa fie

  4. #4664 SP
    Junior Member miculprint13's Avatar
    in primul rand nu am inteles nimic din prescurtarile folosite de voi pe aici. am priceput ce inseamna totw si toty, dar if, fin si alte chestii din astea nu au sens.
    eu nu inteleg trei chestii:
    1. De ce mama dracu nu se schimba clubul jucatorului cand acesta se transfera si avem un doumbia de la cska ce costa 3000 max, si un doumbia de la roma ce costa 300.000 cel putin? Mi se pare o mizerie de joc sa pastrezi trei echipe in istoric pentru un jucator daca acela se transfera in cel putin trei perioade de mercato.
    2. De ce nu primesc update toti jucatorii din joc. Adica o sa fie un doumbia la cska fara update de skill, un doumbia la roma fara update de skill, un doumbia la cska cu update de skill si un doumbia la roma cu update de skill. adica patru jucatori fiecare diferiti. o mare mizerie.
    3. De ce nu sunt inscrisi fiecare din doumbia-ii existenti in joc in totw daca ala face un meci spectaculos. Cum sunt selectati cei care apar? Sunt pusi altii noi in vanzare de catre joc? Si daca da, cand il cumperi il pastrezi in varianta black totw player tot timpul vietii?

    Concluzia, daca imi poate raspunde cineva mai vechi in fifa la cele trei intrebari m-as simtit mult mai lamurit, fiindca incepe sa-mi dispara intereseul fata de un joc setat sa te faca sa cheltui bani in achizitionare de coins din surse externe.

  5. #4665 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    de ce esti atat de isteric?...e doar un joc facut dupa niste reguli, reguli pe care le fac cei care fac jocul... daca esti atat de morocanos, tradu ce ai scris aici si da-le mai departe celor de la EA Sports...

    ---------- Post added 03-02-2015 at 15:48 ----------

    ps: daca intrebi frumos, ti se va raspunde la fel de frumos

  6. #4666 SP
    Junior Member miculprint13's Avatar
    nu e nimeni isteric. eu v-am intrebat frumos, ca tot la fel de bine m-ati lamurit si cu alte ocazii. nu era o remarca acida la adresa voastra.

  7. #4667 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pai atata l-ai pomenit...pe you know who...

    regulile legate de transferuri in intersezon, si update-uri sunt asa de cand s-a inventat UT-ul...nu stie nimeni de ce...probabil asa considera cei de la EA ca e mai bine..in plus e inca o sursa de venit pt ei...lumea vrea acei jucatori, preturile cresc, la fel si vanzarile de fifa point...e simplus: marketing

  8. #4668 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Treaba e simpla, chiar foarte simpla! Iti voi da un exemplu care te va lamuri pe deplin de ce exista atatia Doumbia sau mai stiu eu cine.

    Se lanseaza FIFA, Marco Reus este la Borussia, platesti 300k il integrezi intr-o echipa cu 10 chemistry.
    Jap pleaca la CSK Moskova ...iti apare cu CSK, iti distruge echipa de Bundesliga...pt ce? pt un transfer la CSK?

    ti-ar conveni?

  9. #4669 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    bravo

  10. #4670 SP
    Junior Member miculprint13's Avatar
    ok. sunt de acord cu tine. dar mi se pare complet tampit sa explodeze preturile si acelasi jucator sa fie de 10 ori mai scump. ma bucur ca macar o chestie am lamurit.
    am insistat cu doumbia fiindca asa mi-a venit mai la indemana, dar putea sa fie un ibarbo, un bony, etc.

  11. #4671 SP
    Junior Member dieselro's Avatar
    Explodeaza pretul pentru ca momentan nu au iesit suficienti din pack-uri. O sa se potoleasca...

  12. #4672 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    bony are acelasi pret, pt ca e in aceiasi liga. Lui ibarbo i s-a schimbat pozitia, insa va reveni la un pret decent..la fel ca si doumbia

  13. #4673 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    OMG , nu pot sa creeeed .
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1422974579157.png

  14. #4674 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    ideea e ca odata cu profitul tau creste si pretul pietei...asa am patit eu..si m-am lasat..tu poate esti mai ambitios...eu nu mai am rabdare si timp

  15. #4675 SP
    Junior Member dieselro's Avatar
    Eu sunt si mai Rrom. Il am pus la 3.5 mil )

  16. #4676 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    incercarea moarte n-are, totul e sa ai rabdare!

    na poezie )

  17. #4677 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si eu l-am pus pe Bale la 2 mil cu gandul ca il dau si de banii de pe el iau unul la mana a doua + Ramos

  18. #4678 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Nu inteleg de unde aveti atatia coins. Eu am o echipa din BPL care valoreaza 115k la momentul actual si inca 105k pe cont.

  19. #4679 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Oare o sa mai scada preturile la jucatori in graba?

  20. #4680 SP
    Junior Member dieselro's Avatar
    uite asa se fac banii...

    Doumbia de la TSKA vandut cu 130k. Am poza, o atasez mai incolo
    Attached Images Attached Images capture.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts