Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 272 of 386 FirstFirst ... 172 222 262 270 271 272 273 274 282 322 372 ... LastLast
Results 5,421 to 5,440 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #5421 SP
    Member jnku's Avatar
    Eu am prins TOTT Toure in pachet de 7,5k, SIF Muller, Robben de 2 ori etc. toate in 7.5 k, e vorba de noroc, nu are legatura cu ce pachete tragi.

    ---------- Post added 25-02-2015 at 00:41 ----------

    Nu vad scripting, ai tras de 2 ori in portar si la faza cu PACE, ar insemna ca fundasii sa nu prinda niciodata atacantii, ceea ce nu e prea real.

  2. #5422 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Auba SIF + Hazard + Aurier SIF = 7,5k
    Auba SIF = 7,5k
    Sergio Ramos = 25k
    Hazard = 100k
    Nu cred ca e vorba de noroc , trebuie sa iti atingi target ul ca sa iti pice ceva in pachet .

  3. #5423 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    pai exact asta am zis si eu , e vorba de noroc cu cu Rare players , nu are treaba tipul de pachet tras , cu cati sunt mai multi Rare Players in Pachet , cu atata sunt sansele mai mari .
    adica faza aia cu packetele de 7500 sunt cele mai tari nu are acoperire asta ziceam .
    faza cea mai buna e : cu cati mai multi Rare players in packet - cu atat mai multe sanse de ceva bun

  4. #5424 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    uploadfromtaptalk1424845549274.png in pachetele de 25k.... sper sa scot cva banuti cu ei... nu le stiu pretul pt ca nu am deschis consola ieri..

  5. #5425 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quick sell

  6. #5426 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Discard price la toti din pacate!

    Khazri e bun doar daca vrei sa faci un link cu Yassine Chikhaoui , IF Striker. am incercat eu o echipa de integrare a lui Yassine Chikhaoui IF cu niste Ivorieni si mi-a iesit un rahatzel ..nu stapanesc bine skillurile.
    Am ajuns la concluzia ca ma descurc mai bine cu jucatorii cu control bun.

    In sfarsit l-am cumparat pe Neymar si am fost dezamagit ca n-am facut mai nimic cu el in schimb cu jucatori ca UCHE sau Rodrigo, Vela ...merg foarte bine.

  7. #5427 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    ia auzi cu UCHE cine tot zicea de Uche aici sa aud ? cred ca v-am disperat cu Uche si Vargas , dar bomboana de pe tort e : Musa cel mai tare atacant OP .

    Daca vrei sa faci ceva fa echipa de Nigeria : Uche - Martins - Musa cel mai OP atac in 4-3-2-1 .

    vezi ca la Neymar daca nu il joci LF , il ai degeaba jucam ca prostu Neymar LM in 4-1-2-1-2 sau 4-3-1-2 si degeaba era praf ca mijlocas si ca LW , in schimb .. la LF e altceva .

    ---------- Post added 25-02-2015 at 10:20 ----------

    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Nu-i meci decisiv dar sigur o sa il vedem in urmatorul TOTW .
    ce ziceai de Suarez ca nu o sa fie MOTM ? ia verifica MOTM de acum de dimineata

  8. #5428 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    tot la sugestia ta l-am incercat pe Uche, si mi se potriveste, la fel de bine ca si rodrigo pe atacul din spania. pe Benzema nu l-am testat...
    App...Griezman LW mi-a facut niste faze frumoase.

    Neymar LF zici? hai ca incerc.

    Musa o fi el nigerian dar e de liga Rusa si e mai complicat de integrat...

  9. #5429 SP
    Member stormhold7's Avatar
    @Cgx: L-ai incercat pe Jarvis in BPL? Eu l-am luat acum pentru acel turneu single-player (numai jucatori englezi) si mi-a placut foarte mult de el. L-am pastrat in echipa. Chiar am dat cu el, aseara, un super gol din voleu de la marginea careului. Daca nu l-ai incercat ti-l recomand

  10. #5430 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Eu l am incercat pe busques dar mi se pare slabut....mai bun este ramires.....

  11. #5431 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    joci 4-3-2-1 Griezmann (Neymar) LF - Musa ST - Uche (St) RF . ai chemistry 10-7-7 sau Neymar (LF) - UCHE ( ST ) - Griezmann (LF) (RF) 10-10-7 chemistry

    echipa de rezerve a mea era : Pedro LF - Rodrigo - Santos

    sau il bagi la pauza pe MUSA - e rezerva perfecta

    ---------- Post added 25-02-2015 at 11:05 ----------

    Quote Originally Posted by bogdan-1984 View Post
    Eu l am incercat pe busques dar mi se pare slabut....mai bun este ramires.....
    tu il compari pe busques cu pace 57 cu Ramires cu 88 ) singurul ok cu pace mic e Khedira din ce am probat eu .
    Dar Ramires Matuidi Toure sunt cred ca cei mai buni inchizatori din joc .. nu ii mai compara cu altceva

    ---------- Post added 25-02-2015 at 11:05 ----------

    Quote Originally Posted by stormhold7 View Post
    @Cgx: L-ai incercat pe Jarvis in BPL? Eu l-am luat acum pentru acel turneu single-player (numai jucatori englezi) si mi-a placut foarte mult de el. L-am pastrat in echipa. Chiar am dat cu el, aseara, un super gol din voleu de la marginea careului. Daca nu l-ai incercat ti-l recomand
    o sa il incerc , merci frumos

  12. #5432 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    tu il compari pe busques cu pace 57 cu Ramires cu 88 ) singurul ok cu pace mic e Khedira din ce am probat eu .
    Dar Ramires Matuidi Toure sunt cred ca cei mai buni inchizatori din joc .. nu ii mai compara cu altceva
    Cei de care vorbesti tu nu sunt din BBVA. Omul a zis ca vrea BBVA. Depinde si de stilul de joc, la mine Khedira e praf iar Busquets IF e exact ce imi trebuia.

  13. #5433 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Incercati-l pe Enzo Perez ca si CDM cei care aveti echipe din Spania Varianta cu UP, de la Valencia

  14. #5434 SP
    Member jnku's Avatar
    Subscriu, e foarte bun Perez, are 81 Pace si un sut bun de tot

  15. #5435 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    in BBVA singurul inchizator bun si complet e Modric , restul sunt buldozere lente si triste

    langa Modric poti juca cu Iniesta sau Xavi Shadow . m-am jucat si cu perez dar nu m-a impresionat e mediu asa si pe aparare si pe creatie .. dar comparat cu modric .. sa fim seriosi ca nu se compara


    asta e parerea mea

  16. #5436 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Modric cu doar 71 la DEF? Perez e mai bun, are 76 la DEF.


    Modric - 76 PAC, Perez - 81 PAC, deci care e mai lent?


    Pe Modric mai bine il joci CAM in centru, parerea mea.

  17. #5437 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    ce e peste 70 la def e ok , e mijlocas defensiv , nu fundas central . ramires are si el 79 si cred ca e cel mai bun din joc .

    problema e ca poti sa ajungi jucatorul care fuge sa deposedezi cu ceilalti poti sa ai 200 defending .. daca sunt lenti si imobili cum alergi dupa neymar sau aguero cu ei ? vaslesti dupa ei ? )

    nu te uita la pac , perez e inalt si modric micutz .

    un jucator inalt cu 90 alearga in fifa 15 cat unul cu 80 dar mai mic .

    poti sa ii iei in aceeasi echipa sa faci proba .

    de fapt la pac se pune DOAR sprint speed , modric 74 perez 77 . dar cum ziceam mai sus - in realitate fiind mai mic - modric fuge de vreo 87 in comparatie cu perez .

    nu am facut eu jocul - eu doar iti spun ce observ .

  18. #5438 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Dupa Aguero si Neymar alergi mai degraba cu fundasii laterali si cei centrali.

  19. #5439 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    ba da tie iti place s ate contrazici aiurea - vrei un dialog sau nu ai cu cine sa te certi ? eu vorbesc ca intalnesti in multe faze ale jocului confruntari cu jucatori foarte rapizi si mobili .

    iar tancurile mari si imobile sunt efectiv degeaba .. ai vazut aseara ce i a facut aguero lu pique ? praf l a facut la toate fazele . ca e mare si lent .. busques si khedira sunt de teapa lui . mari si lenti , cu un atacant sau mijlocas rapid ii faci praf .

    complet in BBVA - Modric - nici nu ai alta optiune , are fuga pt ca e mic plus agilitate , are si sut bun si defending ..ce mai un mijlocas complet doar are 87

  20. #5440 SP
    Member jnku's Avatar
    Tu zici ca vrei dialog dar expui opinii pe care le vrei universal valabile Mie mi se pare viabil Perez chiar si in comparatie cu Modric.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts