Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 283 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast
Results 401 to 420 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #401 SP
    Member eastbason's Avatar
    Am sunat eu...ghici ce..." nu mai sunt ptodusele pe stoc "

  2. #402 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Mda, urât. Eu am mailul comenzii la 19:52 și la 19:53 mailul cu confirmarea plății.... Degeaba

  3. #403 SP
    Member eastbason's Avatar
    Daca mai asteapta cineva Far cry 4....va pot spune ca il asteptam degeaba. Nu mai ajunge niciodata

  4. #404 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Mie tocmai mi-au anulat comanda... nu tu un mail, nu tu un telefon. Sun la ei sa ma cert si le fac si reclamatie.

    Unde e Rvss sa mai apere sistemul de rahat din RO?

  5. #405 SP
    Member eastbason's Avatar
    Epic! exact cum ne asteptam..

  6. #406 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Si mai apare si in stoc produsul la pret FULL.

  7. #407 SP
    Member eastbason's Avatar
    Momentan mie mi.au zis ca fac tot posibilul sa imi onoreze comanda. Nu cred....

  8. #408 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Mda...

    The Bureau Xcom Declassified Xbox 360
    JOCXBOXCOMDECLA
    19,96 lei
    Comandat: 1
    Livrat: 1

    Alien Isolation - Nostromo Edition Xbox 360
    JOCXBOALIENISOL
    27,98 lei
    Comandat: 1

    Far Cry 4 Kyrat Edition PC
    JOCPCFC4KYRAT
    67,98 lei
    Comandat: 1

  9. #409 SP
    Member eastbason's Avatar
    Deci...macar nu sunt singur in toata mizeria asta...

  10. #410 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Am sunat la ei pus pe cearta. Mi s-a zis ca exista doar un numar de produse la reducere, restul sunt la pret full.

    I-am "amenintat" cu ANPC, mi s-a raspuns cu o nesimtire extraordinara "nu stiu, incercati sa faceti reclamatie". Nu mai cumpar NIMIC de la Altex, firma de trei lei cu operatori nesimtiti, care nu stiu sa-si ceara scuze cand gresesc... stiu doar sa fie impertinenti.

    Ca fapt divers, am facut comanda la 2x Watch Dogs la pret full... si am si primit mail!
    Attached Images Attached Images anpc.png

  11. #411 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Ce site TRIST.

    Mail primit la ora 17.00

    "Îți mulțumim pentru comanda plasată în cadrul campaniei Noaptea Devoratorilor de Prețuri! Viața nu este despre reduceri la electrocasnice, electronice sau jocuri, ci despre cum să ne facem viața mai frumoasă cu ele. De asemenea, viața este despre a fi înțelegători și mai buni unii cu alții. Astfel apreciem anticipat înțelegerea pe care ne-o vei acorda în ceea ce privește livrarea comenzilor. Am fost copleșiți de numărul foarte mare, prin umare există posibilitatea ca unele comenzi să fie livrate partial, cum este cazul si comenzii tale. Pentru produsele ...... nu putem confirma livrarea, din cauza epuizarii stocului. Îți mulțumim încă o dată pentru că înțelegi că nimeni nu e perfect, dar în același timp te asigurăm că ne dăm toată silința in a imbunatati calitatea serviciilor! Al tău magazin preferat, cu cel mai mic preț din România".

    Nu as fi fost suparat daca as fi stat la coada si nu as mai fi prins produsul/produsele.
    Dar cand vad ca au fost persoane care au putut rezerva in 2 magazine acelasi produs, iar eu sunt uitat parca asa ma apuca un "Hate Rage" de imi vine sa le Rezerv in Magazin toate jocurile ca mai apoi sa le spun ca nu pot confirma cumpararea ca nu mai am bani.

  12. #412 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Și ca le mulțumești pentru înțelegere.

    ---------- Post added 18-03-2015 at 17:35 ----------

    Eu cel puțin nu am primit un astfel de mail, insa tot nu trag speranțe ca va veni asa cum am comandat

  13. #413 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Si eu care imi faceam sperante la un Far Cry 4. Nici o problema, luna asta ii plimb cu comenzile, una o iau, una nu.

    Îți mulțumim pentru comanda plasată în cadrul campaniei Noaptea Devoratorilor de Prețuri! Viața nu este despre reduceri la electrocasnice, electronice sau jocuri, ci despre cum să ne facem viața mai frumoasă cu ele. De asemenea, viața este despre a fi înțelegători și mai buni unii cu alții. Astfel apreciem anticipat înțelegerea pe care ne-o vei acorda în ceea ce privește livrarea comenzilor. Am fost copleșiți de numărul foarte mare, prin umare există posibilitatea ca unele comenzi să fie livrate partial, cum este cazul si comenzii tale. Pentru produsul Alien Isolation - Nostromo Edition Xbox 360, Far Cry 4 Kyrat Edition PC Nu putem confirma livrarea, din cauza epuizarii stocului. Îți mulțumim încă o dată pentru că înțelegi că nimeni nu e perfect, dar în același timp te asigurăm că ne dăm toată silința in a imbunatati calitatea serviciilor! Al tău magazin preferat, cu cel mai mic preț din România.

  14. #414 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Am completat & trimis reclamatie la ANPC. Chiar sunt curios daca imi trimit comanda cu Watch Dogs la pretul de 780 LEI, ca sa am ce sa refuz.

    Ii rog pe cei care au luat "teapa" sa faca reclamatie, altfel NU se invata minte NICIODATA. Am ajuns bataia de joc a unui magazin.

  15. #415 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Mizeria asta am primit-o toti )
    Mie mi-au anulat comanda la Collectors, am sunat la ei, si am vorbit cu o tipa care nicio treaba nu avea. A zis sa fac sesizare online, sau plangere la ANPC, daca nu-s multumit de serviciile lor

  16. #416 SP
    Junior Member catalin0009's Avatar
    mie mi-au suspendat contul vreo 2 luni cand i-am avertizat ca fac plangere la anpc
    probabil pt ca am avut tupeul sa-mi cer banii inapoi...pt un produs pe care bineinteles ca nu l-am primit

  17. #417 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Sesizare nu merita sa faci la ei, te trateaza cu un dispret maxim (sa nu mai zic ca raspund dupa nu stiu cate zile). Mai bine la ANPC.

  18. #418 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Eu am renuntat sa mai plasez comenzi online la Altex, rezervarea in magazin este sfanta...nu imi poate spune ca nu au produsul daca eu il vad pe raft.

  19. #419 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Eu zic sa comandati fiecare pagubit cate un frigider dar sa refuzati produsul cand il livreaza .

  20. #420 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Dar ce ai cu saracii curieri? Nu au ei destule probleme?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 283 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts