Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 3 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 308

Thread: Metal Gear Rising: Revengeance

  1. #41 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Ai dreptate, pe wiki scrie ca toate 3 glandele salivare sunt pe mandibula... in cazul asta are gura uscata rau de tot saracul
    In orice caz, sunt ceva mai impacat cu design-ul lui acum. Sa vedem ce o iesi.

    Va fi tot stealth game ca MGS? Ca din cauza asta + cut-scene-uri de juma de ora nu m-am atins de el pana acum. Nu ma atrage genul.

  2. #42 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Aici e ora de anatomie sau thread despre un joc? Raiden arata asa si in MGS4, nu stiu de ce este tratat ca o noutate.

  3. #43 SP
    Member andreips3's Avatar
    Tinand cont ca singurul detaliu care il avem despre joc este protagonistul, consider ca discutia este valida. Nu?
    Oricum estetic, mi se pare un personaj reusit. Are farmecul lui desi ca e cam "fatalau" cateodata. Parca e facut sa franga inimi de gamerite. lol

  4. #44 SP
    Banned StevieG's Avatar
    e emo

  5. #45 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Quote Originally Posted by StevieG View Post
    e emo
    eu zic ca tu esti emo

  6. #46 SP
    Member drik's Avatar
    @mandibula: Raziel nu avea mandibula si tot reusea sa vorbeasca, sunt jocuri ar trebui tratate ca atare.. daca e sa ne luam chiar de orice kestie am lipsi orice de fun...

    Sincer pe deoparte poate e dezamagirea ca`i action dar de ce nu? Nu zic niciodata nu unui action bun.. mai ales ca am ramas cu un What if de cand am jucat cele 2 VR Missions cu Cyborg Ninja din primul MGS. Si acum mi se pare unul dintre cele mai tari personaje din gaming. Kojima sau nu sper sa fie reusit. Daca nu... avem Castlevania de la Kojima... sort of...

  7. #47 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Mie-mi place ideea, chiar daca este o abordare diferita fata de ce am vazut pana acum. Inca de cand l-am vazut prima data pe Raiden mi-am dorit ca acesta sa fie personajul unui joc. Chiar daca nu va mai fi axat pe stealth, fiind un joc cu mult mai multa actiune, cred ca va fi un joc bun

  8. #48 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Mie-mi place ideea, chiar daca este o abordare diferita fata de ce am vazut pana acum. Inca de cand l-am vazut prima data pe Raiden mi-am dorit ca acesta sa fie personajul unui joc. Chiar daca nu va mai fi axat pe stealth, fiind un joc cu mult mai multa actiune, cred ca va fi un joc bun
    A fost, vezi MGS2.

  9. #49 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    A fost, vezi MGS2.
    Stiam ca a fost in MGS2, dar eu am jucat doar MGS4

  10. #50 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Stiam ca a fost in MGS2, dar eu am jucat doar MGS4
    Pai sa le joci ! vezi ca sunt si pe pc, 1 si 2 !

  11. #51 SP
    Junior Member altair's Avatar
    Cred ca va fi ceva demential!!Il astept pe xbox :d

  12. #52 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    cei de la shopto spun ca se va lansa in martie anul viitor : ShopTo.Net - Metal Gear Solid: Rising - Sony Playstation 3 (PS3) e adevarat?

  13. #53 SP
    Member drik's Avatar
    Daca se lucreaza in ritmul in care se lauda Kojima ca se lucreaza, tot este posibil... oricum nimeni nu stie de cat timp a inceput lucrul la el... Konami stiu sa isi tina secretele... Sa ne asteptam totusi la niste intarzieri...

    Pentru lucrurile de genul "se zicea ca xbox nu putea" samd, din cate stiu engineul grafic folosit este de la zero reconceput, deci probabil realizat incat sa fie optimizat multiplatform... Daca tin minte am citit undeva ca spuneau ca e mai usor decat sa incerce sa adapteze engineul folosit la MGS4...

    Despre joc in sine am una buna si una rea, strict personal, nu discut alte gusturi... Nasol ca nu o sa fie stealthul pe care l`am adorat tot timpul asta si foarte tare ca in sfarsit vad actionul cu Cyborg Ninja pe care mi`l imaginam dupa ce am jucat misiunile VR cu acesta din primul... ma rog.. merge si Raiden in loc de Grayfox...

  14. #54 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Daca as fi fost cum eram acum vreo 4-5 ani, adica fanboy declarat Sony, as fi spus ca intr-adevar este o tradare din partea domnului Kojima acest MGS de 360. Acum nu ma mai intereseaza, poate sa apara pe orice consola, pentru ca le detin pe toate. Numai misto sa fie.

  15. #55 SP
    Member L0G1X's Avatar

  16. #56 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Daca nu o sa mai fie stealth si nu o sa trebuiasca sa distruga un Metal Gear nu o sa mai fie Metal Gear , dar sa speram ca va ramane. Stealth posibil sa fie ca la sfarsitul trailer-ului apare " Sneak in " !

  17. #57 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  18. #58 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Personal imi placea mult mai mult cum arata in MGS4... acum seamana cu o jucarie chinezeasca...

  19. #59 SP
    Member drik's Avatar
    Noul costum pare un pic mai finisat... Gen prototip... Sa fie hint ca se intampla cu ceva vreme inainte de MGS4? Imediat dupa MGS2? Dam-dam-daaaaaaam *suspans* Nu stiu sigur unde este pus in timeline... Trebuia sa-i spuna Metal Gear Raiden... ma streseaza ideea de MGS fara Snake...

  20. #60 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Eu cred totusi ca Snake o sa apara ca personaj secundar... Kojima nu o sa renunte la intruchiparea lui virtuala.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-12-2011, 11:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts