Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 16 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 308

Thread: Metal Gear Rising: Revengeance

  1. #61 SP
    Member drik's Avatar
    Yeap de acord... Daca nu a putut sa il tina afara din MGS2 ma indoiesc ca o va face acum... Cel putin un cameo va fi. Ma intreb cum o va face totusi, stiam ca Snake si Raide nu s-au mai intalnit din MGS2 pana in 4. Wow cum suna zici ca un trekkie...

    Ar fi fost excelent daca faceau toata povestea sa mearga paralel cu povestea din MGS4, sa-l urmaresti pe Snake si sa il ajuti fara sa stie pana in momentul cu Vamp... Oh well, presupun ca ar fi aiurea pentru posesorii de Xbox in stilul asta, deci slabe sanse...

  2. #62 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    So what, oricum pe PS3 o sa apara cu siguranta exclusivitati fiindca Kojima lucreaza doar pt platformele PS (daca nu ma insel)... ar fi foarte fain dar poate umpic scurt... dar un ninja cibernetic e super oricum am privi situatia si sunt sigur ca o sa fie un story super ce o sa ne duca prin toata viata lui.

  3. #63 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Personal imi placea mult mai mult cum arata in MGS4... acum seamana cu o jucarie chinezeasca...
    Nu-mi placea Raiden in MGS4 ca avea "codul de bare" pe frunte

  4. #64 SP
    Member MSlv's Avatar
    hitman era mai jmeker cu el pe ceafa

  5. #65 SP
    Member Razielim's Avatar
    Sunt foarte curios cum Kojima va reusi sa mentina atmosfera Metal Gear avand in vedere ca va fi un joc action (Lightning Bolt Action), nu ca nu mi-ar place jocurile action, gen Devil May Cry, Ninja Gaiden.
    Nu reusesc sa imi imaginez gameplayul alaturi de story-ul cu care ne-am obisnuit.

  6. #66 SP
    Junior Member el_rika's Avatar
    Quote Originally Posted by drik View Post
    Yeap de acord... Daca nu a putut sa il tina afara din MGS2 ma indoiesc ca o va face acum... Cel putin un cameo va fi. Ma intreb cum o va face totusi, stiam ca Snake si Raide nu s-au mai intalnit din MGS2 pana in 4. Wow cum suna zici ca un trekkie...

    Ar fi fost excelent daca faceau toata povestea sa mearga paralel cu povestea din MGS4, sa-l urmaresti pe Snake si sa il ajuti fara sa stie pana in momentul cu Vamp... Oh well, presupun ca ar fi aiurea pentru posesorii de Xbox in stilul asta, deci slabe sanse...
    Intre MGS2 si MGS4, Raiden impreuna cu Snake o elibereaza pe Sunny din ghearele Patriotilor, deci este foarte posibil ca o parte a jocului sa contina aceste evenimente. Cine stie, poate Raiden s-a mai confruntat si cu Vamp undeva anterior evenimentelor din Guns of the Patriots...
    Cert este ca inca exista muuulte de povestit. E3 2010 va fi foarte interesant

  7. #67 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  8. #68 SP
    Member drik's Avatar
    Quote Originally Posted by el_rika View Post
    Intre MGS2 si MGS4, Raiden impreuna cu Snake o elibereaza pe Sunny din ghearele Patriotilor, deci este foarte posibil ca o parte a jocului sa contina aceste evenimente. Cine stie, poate Raiden s-a mai confruntat si cu Vamp undeva anterior evenimentelor din Guns of the Patriots...
    Cert este ca inca exista muuulte de povestit. E3 2010 va fi foarte interesant
    Hmmm I see... need to get my facts right...

    Avand in vedere cantitatea de poveste intoarsa de Kojima cu lopata in ultimii ani sunt absolut sigur ca mai exista multe de povestit.

  9. #69 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  10. #70 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Metal Gear Solid: Rising, coperta pe Xbox Live
    Attached Images Attached Images dsc0023ck.jpg

  11. #71 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Se pare că ăsta este cover-ul, am pus poza de pe Xbox Live pe thread-ul dedicat jocului pentru Xbox..

  12. #72 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Rog un moderator sa faca merge intre cele doua threaduri (http://www.consolegames.ro/forum/f15...id-rising-ps3/ si http://www.consolegames.ro/forum/f9-...ng-xbox-360-a/) si sa fie mutat pe Console Club. Multumesc!

  13. #73 SP
    Member goguxxx's Avatar
    500x_miyamotocashmoney_01.jpg

    Asta e Miyamoto , dar nici Kojima nu-i departe ...

  14. #74 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by goguxxx View Post
    Attachment 63677

    Asta e Miyamoto , dar nici Kojima nu-i departe ...
    ce joc facut din cei 2 oameni de mai sus ti s-a parut facut la misto ,doar ca sa scoata bani ?

  15. #75 SP
    Banned iBoGo's Avatar
    Dupa cum arata aici,cred ca va fi multiplatform.
    Attached Images Attached Images multiplat.png

  16. #76 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nu ca nu s-ar sti de chestia asta din primul post...

  17. #77 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  18. #78 SP
    Banned iBoGo's Avatar
    Am citit toate paginile si mi s-a parut ca informatia nu este concreta,de aceea am postat.

  19. #79 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by iBoGo View Post
    Am citit toate paginile si mi s-a parut ca informatia nu este concreta,de aceea am postat.
    Se stia de la inceputuri ca va fi multi-platform, chiar de cind a fost anuntat oficial.

  20. #80 SP
    Banned iBoGo's Avatar
    Poti sa faci quote,unde scrie acest lucru,te rog.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 16 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-12-2011, 11:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts