Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 63 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast
Results 301 to 320 of 1249

Thread: Battlefield 1

  1. #301 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Asta este, joc si eu cum pot, pare rau ca nu fac rush pe spawn.

    Servers are on.

  2. #302 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Jucat , dezinstalat. Prastie comparat cu BF4. Au ales setting ww1 prin urmare gameplay sufera. Totul e slow, greoi, gameplay vehicule frustrant(mai putin avioanele)vizual urat. Da, e beta, produsul final o sa fie mai rafinat dar feel-ul jocului e acelasi. Nu am cumparat hardline si battlefront, si se pare ca o sa sar si peste asta. Hai cu Battlefield bad company 3 sau sequel 2142!

  3. #303 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu nu reusesc sa ma conectez la servere. Era mai bine ieri.

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  4. #304 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Sa inteleg ca elpresador o avut dreptate atunci? si ca ce zice el acolo se poate spune si in 2016?! )



    NO ONE MOVES!

  5. #305 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    inseamna ca si numele de COD iti transmite acelasi lucru
    Nu vreau sa intru in polemici, insa diferentele de gameplay intre cele 2 francize sunt destul de mari. Let's just say that one of those 2 appeals to me more than the other

  6. #306 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Sa inteleg ca elpresador o avut dreptate atunci? si ca ce zice el acolo se poate spune si in 2016?! )


    NO ONE MOVES!
    Nu, este el prea slab , chiar daca campezi in bf1/3/4 iti arata pozitia de unde te-a luat si te duci peste el si-l spargi.

    Problema in bf1 este ca jocul arata bine dar n-are feeling.. Dupa 2-3 runde te-ai plictisit.. aici e problema.
    Iar vehiculele , cele ce dau diversitate seriei de bf, sunt cam degeaba si oricum ne le prea prinzi.

  7. #307 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Poiuyt are dreptate mare. E un SWB cu grafica de Battlefield. Arată bine vizual, și cam atât. Cum dracu să joci, când toți campează pe burtă sau în mașinăria aia cu 4 turele? Dezinstalat după 4 runde de nervi )

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  8. #308 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Poate si harta asta din beta e prost aleasa.

    Si swb era battlefield cu tema Star Wars

  9. #309 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Pfff, nu mă așteptam să citesc atât de multe dezamăgiri în threadul ăsta legate de un beta. Mai aveți? Păstrați și pentru varianta full a jocului

    Oh well, more fun for me & the rest of the team.
    Attached Images Attached Images battlefielda-1-open-beta_20160830191804.png battlefielda-1-open-beta_20160830193816.png battlefielda-1-open-beta_20160830200124.png battlefielda-1-open-beta_20160830202025.png battlefielda-1-open-beta_20160830203432.png battlefielda-1-open-beta_20160830220505.png battlefielda-1-open-beta_20160830224656.png battlefielda-1-open-beta_20160831004737.png

  10. #310 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Meniurile se mișcă ca o ****, absolut jenant. Fix this.

    Jocul in sine e ****ing awesome, cea mai buna experiența mp de la Battlefront încoace.

  11. #311 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Mie imi place, arata bine, se misca bine. Dupa prima runda, deja m-am obisnuit cu gameplay-ul. Acum sunt super hyped pentru campanie, sigur o sa iasa ceva bun. Spor la joaca, celor care va place jocul, see you in Sinai!

  12. #312 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post

    Jocul in sine e ****ing awesome, cea mai buna experiența mp de la Battlefront încoace.
    yep !
    de la Battlefront

    ---------- Post added 31-08-2016 at 16:02 ----------

    Quote Originally Posted by Graft View Post

    Oh well, more fun for me & the rest of the team.
    nu e vorba de scoruri.. da , scoruri se fac fara sa ai neaparat mare skill (mai ales cu tancul cu 2 tunuri pe lateral), insa devine boring dupa 2-3 runde..

  13. #313 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

    Battlefield 1

    Tu ești noob așa că nu contează.

    PS: mult mai bun ca bf4.

  14. #314 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    yep , asa-i

    am intrat si eu ieri la voi in party , plm , erati prea prinsi sa ne salutam macar , asta inseamna ca va place , ceea ce e ok

    ---------- Post added 31-08-2016 at 16:05 ----------

    Quote Originally Posted by OEE View Post

    PS: mult mai bun ca bf4.
    mult mai slab, fara discutii
    in plus nu prea are treaba cu BF4 , mai mult cu SW.

    in BF4 poti sa dai suport unui squad si cu un elicopter/ avion si cu un lav/tanc/ antiaeriana si cu soldatul , in timp ce in BF1 te bazezi pe tanc in procent mai micut si foarte mult pe soldati , mai ales daca campeaza un anumit punct si bazandu-te pe soldat.. pai faci armele alea sa traga cum trebuie (cam cum trageau in alpha) , nu prastie ca si acum.

  15. #315 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    @poiuyt e WW1 multe din chestiunile specificate de catre tine nu existau atunci razboiul fiind foarte mult bazat pe infanterie. Armele din nou sunt ww1, normal ca nu sunt laser ca cele din epoca contemporana cu care esti obisnuit in BF4, ce rost ar fi avut sa fie un BF4 situat in WW1? Imprumuta putin din crosshairs si designul meniului, grafica seamana cu cea din SW BF pentru ca este folosita aceeasi tehnica (fotgrablabla intelegi ideea) dar faptul ca tie iti transmite un feeling de battlefront in detrimentul lui BF4 cred ca e o chestiune a ta personala.
    PS e mult mai slab pentru ca tu esti prea ancorat in ideea de razboi contemporan desi jocul este o gura de aer proaspat pe care demult o asteptau multi de la un titlu battlefield.

  16. #316 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Jocul e foarte bun, nimic de comentat, harta nu e pe gustul meu dar nu asta conteaza. Sper sa fie la fel de fun precum a fost BC2 si BF3, nimic mai mult (si is convins ca va fi)

  17. #317 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    apropo de scor , ca sa nu existe discutii..
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  18. #318 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Photoshop

  19. #319 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    bai , luati minigunul de la punctul F , se spawneaza la un timp si este ca o super putere

    a fost amuzant aici cu el , puteti urmarii clipul, iar la punctul B este aruncatorul de flacari , cam tot asa :


  20. #320 SP
    Member xenocid's Avatar
    Pai e arma sau e scut?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 63 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts