+ Reply to Thread
Page 18 of 18 FirstFirst ... 8 16 17 18
Results 341 to 354 of 354

Thread: Destiny 2

1. #341 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Quote Originally Posted by Harkonnen View Post
    @omuldinmultime in clan cu voi e cel de pe forumul de destiny 1 care a zis ca el nu joaca cu n00bi ca pierde timpul sa-i invete?
    Îmi pare rău, nu hrănesc trolli. Numai bine!

2. #342 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Ceea ce incerc eu e sa aflu daca sunteti hardcore playeri sau acceptati orice tip de oameni numai fun sa fie. Din ce inteleg hardcore playeri

3. #343 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Quote Originally Posted by Harkonnen View Post
    Ceea ce incerc eu e sa aflu daca sunteti hardcore playeri sau acceptati orice tip de oameni numai fun sa fie. Din ce inteleg hardcore playeri
    Mă scuzi că te-am înțeles greșit.
    Nu cred că mai putem să ne considerăm hardcore. Probabil pe mulți îi știi de pe acest forum, coexistăm într-un mediu foarte prietenos și ne ajutăm cît putem, facem toate activitățile din joc, majoritatea iubim crucible-ul, nu cred că poți cere mai mult de la un clan format majoritar din oameni care lucrează până dupa-masă/seara. Numai bine!

4. #344 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Merci de info. Din pacate nu iubesc deloc Crucible asa ca o sa caut ceva axat pe PVE

5. #345 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Raidul asta e PESTE ORICE alt raid din D1. Si nu numai asta, dar e efectiv una din cele mai misto experiente ever, nu cred ca m-am bucurat niciodata asa tare de ceva pe cat m-am bucurat cand am trecut de fiecare din primele 3 faze in raidul asta. Sa-mi dea lacrimile si nu altceva.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

6. #346 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Bine ca mi-ai spus, o sa tin o pereche extra de boxeri langa mine , just in case .

7. #347 SP
    495
    patrunouacinci 495's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Raidul asta e PESTE ORICE alt raid din D1. Si nu numai asta, dar e efectiv una din cele mai misto experiente ever, nu cred ca m-am bucurat niciodata asa tare de ceva pe cat m-am bucurat cand am trecut de fiecare din primele 3 faze in raidul asta. Sa-mi dea lacrimile si nu altceva.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
    eu sunt la polul opus...

o mizerie de raid cu mecanici tampite si fara sens.

abia ultimul boss e ceva clasic, "boss fight", pana acolo e absolut incredibil de prost facut!

zona de inceput e mare dar nu e folosita decat pt chesturile ascunse si pt ACELASI fight de 3 ori, zonele urmatoare sunt extrem de mici pt un joc care a "renuntat" la consolele vechi. cum arata batalia de la oryx cu podul si cum arata batalia cu piscinele sau cu bestiile? patetic!

sa nu mai zic de loot, am intrat 301 la raid si tot 301 sunt. chesturi goale dupa encounters, dau doar 500 glimer, primeste doar unul din 6 rewards, gizas!

absolut toti cu care am vorbit prin party-uri sunt dezamagiti de raid!

ps: nu neg satisfactia pe care o ai cand reusesti sa treci de o etapa din raid, nu ai cum sa nu te bucuri cand dupa n ore in sfarsit avansezi.

8. #348 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    301? Cat e power-ul maxim la stadiul asta de joc? ma gandesc ca o sa adauge dificultate hard/heroic si la raid si mai creste. Cred ca ai maxim ce se poate obtine acum

9. #349 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai parcă în Raid creșteai mai mult cu lotul de acolo.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

10. #350 SP
    495
    patrunouacinci 495's Avatar
    Nope! Sunt 304 acum, cu platina terminata si tot ce era de facut prin joc.

Noul osiris e schimbat mult prea mult, faza de la inceput de meci cand arata ce arme, armuri si DANS are fiecare devine obositoare dupa 2-3 ori.
    De raid am zis mai sus ce cred, boss-ul final fiind singura chestie interesanta. Mecanicile de acolo te obliga sa ai o echipa foarte buna, comunicatie excelenta si DPS! La noi au fost doi de 300+ si restul de patru sub 285 toti.

11. #351 SP
    Vast Khufu's Avatar
    Cei care nu ati luat inca Merciless de la Xur, faceti-va o favoare si luati-o. Time's almost up!

12. #352 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Trials e o tampenie acum, toti stau pe c**ie cu Mida (pentru ca cine credea ca e o idee buna sa dai una din cele mai bune arme pvp din D1 la toata lumea, invalidand close-range fighting si flanking) in spatele hartii si isi miros basinile unul altuia. Pvp-ul din D2 parea bun in beta dar acum ca l-am jucat mai mult imi dau seama ca nu mai e deloc asa satisfacator ca in D1, aproape totul se rezuma la team-shooting, daca intri solo in Crucible poti sa-ti iei adio.

Sa nu mai spun de lag care e omniprezent, mai ales in Trials unde moare inamicul dupa ce te omoara sau se teleporteaza pe harta.

13. #353 SP
    Member Encman's Avatar
    Dupa foarte multe review-uri grabite si relativ superficiale, asta e mai cu picioarele pe pamant. Asa cu bune si cu rele, cum este el. Pentru cine este interesat, AJ review, ~45 min. Sper sa nu-mi sara in cap fanii

14. #354 SP
    Member dark18's Avatar

+ Reply to Thread
Page 18 of 18 FirstFirst ... 8 16 17 18