Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 38 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast
Results 441 to 460 of 746

Thread: Destiny 2

  1. #441 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu cred că mai vedem D3 in ritmul ăsta...
    E obligație contractuală cu Activision, deja au mâncat Bungie banii

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  2. #442 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Asta pentru ca a trebuit sa schimbe actorii, nu au avut ei de ales. Dar ce sa le fac, daca au ales prost din start...
    Tot dialogul din Destiny (atat 1 cat si 2) e un *****. Vocile ar fi ultima problema.

  3. #443 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Asta pentru ca a trebuit sa schimbe actorii, nu au avut ei de ales. Dar ce sa le fac, daca au ales prost din start...
    Tot dialogul din Destiny (atat 1 cat si 2) e un *****. Vocile ar fi ultima problema.
    Și asta ar fi cam ultima problema a jocului. Dacă o dăm la general,și Patrick Steward dacă făcea vocea pt ghost, tot prost ieșea. E un robot, nu e povestitor. De luat exemplu de voice acting : Robert Carlyle Castlevania : Lords of shadow. Iti vine sa arunci cu bani ca la lăutari, îți dau lacrimile cum povestește Hahaha

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  4. #444 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai tocmai, ca e de fapt un povestitor un joc, ca-ti tot comenteaza questurile.

  5. #445 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Am terminat cele patru arme de saptamana asta si am ajuns la 325 cu titanul. Foarte fun gameplay-ul. Am invatat in sfarsit cum sa fac heroic noul public event si am primit telesto, my good oled friend. La fel de buna ca in d1 doar ca nu mai face orburi la killuri.

    Clar o sa joc pana primesc crimson si acel lansator nou exotic, the colony. Doar sa vad cum trag.

    Dar jocul e naspa ca nu e vocea la ghost faina...

    O sa iasa si destiny 3 si 4 si remastered edition, nici nu imi fac griji pt asta. Atat timp cat ai cel mai satisfying gunplay, exotice interesante, coop everything, jocul va avea succes!

  6. #446 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Este un succes când după 3 săptămâni a pierdut 78% din fan base

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  7. #447 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Da' e subscribtion based sau ce? Ce conteaza cati oameni il joaca dupa un anumit timp atat timp cat s-a vandut la lansare? Si ma refeream la jocul destiny in general. Primul s-a vandut cu milioanele, al 2-lea la fel. Daca 78% din oamenii care au cumparat assasins creed origins, nu il mai joaca dupa 3 saptamani, e un fail, si nu mai fac altul?

  8. #448 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Un exemplu bun de consumator este 495. No offense.

  9. #449 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Eram sigur ca cineva o sa o vada asa^.

    Incerc sa fiu realist, nu visator, sa visez la jocuri ieftine si multe, si toate sa fie GOTY cu 99% pe metacritic.

    Eu ma refeream STRICT la succesul jocului cand vine vorba de vanzari. Ca raspuns la postul de mai sus cum ca nu va mai iesi un eventual destiny 3. Nu ca va fi popular pe console games.

  10. #450 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Jocul este un success atata timp cat ofera cele mai complexe si interesante mecanici de pve/raid, o grafica fantastica si in general un sentiment de reward foarte mare.
    In Destiny 1 nu era bine ca luai armele prea greu, acum nu e bine ca le iei prea usor, iarasi nu ne mai multumeste nimeni cu nimic...

  11. #451 SP
    Member bdevil's Avatar
    Jocul ramane cu plusuri si cu minusuri, precum a fost si D1, asta nu inseamna ca nu e material bun de jucat. Pe mine insa m-a frapat schimbarea radicala pentru ghost. Cum de altfel m-a afectat si in trecut. Prima voce de ghost este si va ramane etalon in a face din ghost chiar un personaj al acestui joc. Atata m-a deranjat. Cum m-am obisnuit si cu Nolan North dupa trecerea de la Dinklebot, asa o voi face si acum. Insa parca m-as fi teleportat in studioul unde s-au inregistrat vocile cu tanti asta si i-as fi spus ''femeie, mai cu viata, ca e razboi''.

  12. #452 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Cred ca faci o confuzie cu vocea la ghost totusi...


  13. #453 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Interesant.


  14. #454 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Într-adevăr un joc de succes.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  15. #455 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    Da' e subscribtion based sau ce? Ce conteaza cati oameni il joaca dupa un anumit timp atat timp cat s-a vandut la lansare? Si ma refeream la jocul destiny in general. Primul s-a vandut cu milioanele, al 2-lea la fel. Daca 78% din oamenii care au cumparat assasins creed origins, nu il mai joaca dupa 3 saptamani, e un fail, si nu mai fac altul?
    Conteaza pentru ca aia o sa-ti cumpere tie DLC-urile si urmatorul sequel. Niciun dev nu gandeste ca tine.

  16. #456 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Dacă tot ștergeți posturile, ștergeți tot, așa rămân frânturi de discuții, nu mai pricepe lumea nimic

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  17. #457 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar


    Parcă au făcut asta și în Destiny, doar că acolo parcă puteai să faci Nightfall la jocul de bază.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  18. #458 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Foarte tare noul mod raid lair! Scurt si la obiect cu mecanici simple si frumoase! Probabil cea mai faina chestie din dlc-ul asta.

    Prometheus lens fest in pvp, dar nu ma deranjeaza, acum e skill vs skill.

    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Conteaza pentru ca aia o sa-ti cumpere tie DLC-urile si urmatorul sequel. Niciun dev nu gandeste ca tine.
    Niciun dev nu vrea sa vanda cu milioanele la lansare? Si pe urma sa se gandeasca deja la urmatorul joc? Eu cred ca toti vor asta. Normal ca suportul pt jocul curent inca e, cu patchuri, dlcs, etc. Tu chiar crezi (serios 100%) ca destiny 3 nu se va vinde bine? Think outside the box, ca nu le place unora (tie?) asta nu inseamna ca nu le place altora. Oricum majoritatea au cumparat si jocul si expansion pass-ul la lansare, cel putin 90% din clanul unde sunt eu activ asa au facut. Sau au luat acum expansion-ul intreg, nu doar dlc-ul cu osiris. Si majoritatea din aia, vor lua si destiny 3, sunt sigur de asta.

  19. #459 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E clar ca nu intelegi cum functioneaza treaba. Uita-te la Watch Dogs 2. Primul a vandut de a spart. Al 2-lea a vandut atat de putin incat e rusinos. De ce? Pentru ca primul a fost o dezamagire. La fel, crezi ca daca o sa iasa No Man's Sky 2 o sa vanda la fel de bine? O sa i se dea foc. Sau Battlefront 3. Deci degeaba il iau o gramada la lansare pentru ca s-au urcat in hype train, la sequel n-o sa mai fie asa. Si deja se vede, D2 a vandut mai putin ca D1, iar D3 o sa fie si mai putin vandut.

  20. #460 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Eu nu inteleg treaba dar tu compari destiny cu watchdogs si cu no mans sky si bungie cu ubisoft si cu no name.

    E fps, are loot, e full coop, are si pve si pvp. Se va vinde bine spre foarte bine oricate ar scoate. Ca e in scadere e altceva, dar cand incepi de la zeci de milioane de copii vandute ai loc sa scazi si tot vinzi mai mult decat majoriatea jocurilor.

    My2c, no hate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 38 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By Clopotarul in forum Console Club
    Replies: 3701 Last Post: 24-04-2017, 01:36
  2. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts