Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 118 of 244 FirstFirst ... 18 68 108 116 117 118 119 120 128 168 218 ... LastLast
Results 2,341 to 2,360 of 4862

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #2341 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Inception 11/10
    Clar unul din cele mai bune filme vazute de mine, ideea din spatele filmului este incredibila, Nolan este un geniu.
    Sfarsitul m-a lasat lat lol

  2. #2342 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    sincer nu am nimic cu Disney! dar asta e părerea mea! Ce va simţiţi asa de ofensaţi de nota pe care am dat-o?!

    Tarzan/Hercules/Aladdin/The Lion King/Atlantis/Treasure Planet/Meet the Robinsons/Bolt? pentru filme din acestea urasc Disney pentru ca tot ce incearca sa scoata mai serios parca sunt scoase sub umbra acestor filme... si sincer Tron nu e din aceasi categorie...
    dar sincer nu stiu de ce ma justific voua... asta e opinia mea
    voi aveti o opinie eu am alta... enjoy yourselfs...

  3. #2343 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    urasti Disney pentru Tarzan, Hercule si Lion King? n-ai avut copilarie?

  4. #2344 SP
    Junior Member Elsewhere's Avatar
    scott pilgrim vs the world ! ce altceva pate sa-si doreasca un gamer de la un film

  5. #2345 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    urasti Disney pentru Tarzan, Hercule si Lion King? n-ai avut copilarie?
    am avut si chiar una faina... dar acum eu consider ca Disney incearca sa se bage in cam tot ce misca si de multe ori avem filme care sincer ar fi fost mai faine daca nu ar fi fost facute sub Disney...
    Nu vreau sa supar pe nimeni... nota de 6 nu am dat-o pentru disney! Faza cu disney este o gluma de-a mea si a unor amici de-ai mei... filmul al luat nota 6 pentru ca a devenit boring dupa o parte din el, dialogul a fost prea de copii uneori, 3d care nu a fost folosit cum ar fi trebuit... daca va ajuta cu ceva iubita mea a fost super incantata de film la fel si amicul meu cu care am fost... ma asteptam la un film mai bun... si sincer nici Olivia Wilde nu pot sa spun ca mi-a placut asa de mult...
    au fost prea multe scene idioate care pot sa spun ca in mintea mea au contat mai mult decat as fi crezut...

    ma repet... este opinia mea si sincer nu am vrut sa jignesc pe nimeni cu ea... imi cer scuze daca am facut-o... o seara faina...

  6. #2346 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    da stiu, lasa Tron-ul... dar sunt socat de faptul ca ai zis ca filme clasice precum Hercules sau Lion King sunt naspa ca s-a bagat Disney in ele.... ceva mai clasic si mai original ca filmele alea nu exista lol
    desi cred ca stiu la ce te referi cand zici ca se baga Disney in tot... la *****urile astea de la TV, hannah montana and sh*t, mai nou dau si telenovele sub marca Disney

  7. #2347 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Tron Legacy 8.5/10
    Nu stiu primul cum a fost fiindca nu l-am vazut ca sa pot face o comparatie,asta insa mi-a placut.Un film bun de vazut in weekend la cinema.Sunt putin dezamagit ca au fost cam putine efecte 3D,sau cel putin eu nu le-am observat.Nu tin neaparat sa vad un film in 3D dar daca tot ma obliga sa port ochelarii aia deranjanti pe nas macar sa fie cu un scop,ca altfel mai bine prefer sa-l vad in 2D.In rest... efecte speciale bine realizate,soundtrack pe placul meu,Olivia Wilde la fel pe placul meu.Story cam simplu dar ok pt un action-sf movie.
    Attached Images Attached Images olivia-wilde-tron-legacy.jpg

  8. #2348 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Takers -

    Film cu prosti ... feriti-va.

  9. #2349 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Clash of the Titans,destul de vechi,dar acum am avut ocazia,super fain filmul,dar la inceput cand a inceput cu zeii si asa aveam impresia ca e cu Kratos... I MEAN COME ON,unde-i filmul epic cu God of War!
    Attached Images Attached Images images.jpg

  10. #2350 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Faster 8/10
    bun filmul,dar paraca prea numai impuscaturi si omor...actorul principal(TheRock) nu stiu daca are 3 replici in filmul asta.

  11. #2351 SP
    Member Bogdan's Avatar
    The Family Man - 10/10

    �n fiecare an �l vizionez, pentru mine este o tradiție, un fel de "Home Alone". Nota poate este puțin exagerată dar �n această perioadă trebuie să �nvățăm să fim mai indulgenți, nu?! Unul dintre cele mai reușite filme ale lui Nicolas Cage �n viziunea mea!
    Attached Images Attached Images family-man-1390-0.jpg

  12. #2352 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    21 - 8.5/10

    The Social Network - 10/10

  13. #2353 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cyrus 7/10
    Un film.... ciudat pentru ca nu stiu in ce gen sa-l incadrez, in orice caz daca nu aveti ce face uitati-va. Film de umplut dupa-amiaza unei duminici seci

  14. #2354 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Black Swan 9/10

    psychological thriller dragut chiar interesant... ce mi-a placut e ca eu l-am gasit torrent dvdscreen si Premiera in Romania 25.02.2011
    un film fain pe bune, scenariu e interesant, jocul actorilor e dragut, un cameo de la Winona Ryder! ce mi-a placut enorm a fost jocul de camera... mi-a mai placut si tipa Mila Kunis (Lilly) dar ca o concluzie un film fain pe care pot sa spun ca nu am fost dezamagit ca l-am urmarit desi e vorba de balet...
    Attached Images Attached Images black-swan-454710l.jpg

  15. #2355 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    am vazut celebrul "Eu cand vreau sa fluier, fluier"

    Un film interesant, tras putin de par la sfarsit, dar un pas inainte pt cinematografia romaneasca. Chiar daca a avut un buget mic, a reusit sa surprinda framantarile unui detinut intr-un penitenciar din Ro.

  16. #2356 SP
    Member StarKiller's Avatar
    Prince Of Persia:The Sands Of Time 9/10
    Attached Images Attached Images prionce.jpg

  17. #2357 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar

  18. #2358 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Phone Booth - 9.5/10
    Attached Images Attached Images 2003_phone_booth_wallpaper_001.jpg

  19. #2359 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    The Social Network - 10/10

  20. #2360 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    1408 - A patra oare cand il vad 10/10,ideea e geniala,ce-i ce nu l-au vazut,inseamna ca nu stiu ce-i bun .
    Attached Images Attached Images 1408.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 118 of 244 FirstFirst ... 18 68 108 116 117 118 119 120 128 168 218 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts