Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 244 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 240 ... LastLast
Results 2,781 to 2,800 of 4862

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #2781 SP
    Member StarKiller's Avatar
    Old Dogs
    Attached Images Attached Images old-dogs-poster.jpg

  2. #2782 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Trebuie sa spui si ceva despre ultimul tau film vizionat, o parere personala, ti-a placut, nu ti-a placut.Probabil si o nota sau un thumbs up/down.

  3. #2783 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Devils Playground 9/10
    Un film foarte bun, pe placul meu. Foarte multa actiune si foarte bine realizat. Recomand, nu trebuie sa'l ratati daca va plac filmele cu ''zombie''
    - finalul a fost de cacao... au dat cu bata'n balta. (sau poate urmeaza partea a2a)
    Attached Images Attached Images dp6.jpg devils_playground_xlg.jpg

  4. #2784 SP
    Member StarKiller's Avatar
    Quote Originally Posted by StarKiller View Post
    Old Dogs
    Old Dogs 8.5/10
    Un film de comedie destul de bun dupa parerea mea.Mi-a placut finalul pentru ca a avut Happy End

  5. #2785 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    SCREAM 4! 8/10 slab filmul p�nă c�nd avem varianta de la Yippee-ki-yay, mother****er a lui Wes Craven... acolo pentru mine filmul mi s-a părut genial pur şi simplu...

    "YOU FORGOT THE FIRST RULE OF THE REMAKES: DON'T **** WITH THE ORIGINAL!"



    foarte sec filmul dar sincer pentru ultima parte se merită... pentru detalii picante... link below... enjoy the movie and WHAT IS YOU FAVORITE SCARY MOVIE?
    Attached Images Attached Images scream-4-555608l.jpg

  6. #2786 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Daca dai nota 8/10 la un film "atat de sec" precum pretinzi atunci nici nu are rost sa-ti mai citesc posturile aici.

  7. #2787 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Hall Pass - 8/10
    O comedie foarte buna cu unul din actorii mei preferati - Owen Wilson

    Limitless - 8.5/10
    Un film foarte interesant si captivant care te pune un pic pe ganduri... cum ar fi sa-ti folosesti 100% din capacitatea creierului?

  8. #2788 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Daca dai nota 8/10 la un film "atat de sec" precum pretinzi atunci nici nu are rost sa-ti mai citesc posturile aici.
    e un film sec dar te tine pana la final... de aia i-am dat 8 din 10... si sincer nu e chiar asa de rau cum am zis eu... acum ca stau sa ma gandesc eu...dar nu te astepta la foarte mult de la poveste dialog si chestii legate de poveste...
    I just enjoy watching it... and I had a laugh... its stupid but its fun...
    si imi cer iertare daca nu am atins asteptarile tale... o prea marite sheic

  9. #2789 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Blood Out (2011) - 9/10
    Un film foarte bun cu o poveste interesanta si actori pe masura. Recomand.
    - bataile au fost destul de prost realizate, puteau sa'si dea mai multa silinta

    Chain Letter (2010) - 8/10
    Un film horror care merita vazut. Nu este o regizare extraordinara insa povestea ar trebui sa ne dea de gandit multora dintre noi. Nu ar trebui sa il ratati
    - finalul a fost unul foarte prost.

    My Bloody Valentine
    6/10
    Un film horror facut de umplutura! Genul de film de groaza plictisitor, previzibil si prost realizat. Intr'un cuvant sec.
    I'as fi dat un 4 insa primeste nota 6 deoarece mi'a adus aminte intr'un fel de seriile Michael Myers...

    The Eye (2008) 10/10
    Un film foarte bun. Din nou o poveste foarte buna avand ca personaj principal una din actritele mele favorite Jessica Alba.
    Finalul a fost unul neasteptat, trist insa care iti da o lectie de viata. Recomand!
    Ps: La inceput s'ar putea sa para plictisitor insa aveti rabdare pana la final deoarece nu o sa va para rau
    Attached Images Attached Images blood-out-2011-hollywood-movie-watch-online.jpg chain_letter_poster1.jpg the_eye.jpg my-bloody-valentine-3d-poster.jpg

  10. #2790 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    **** TRACY 9/10
    foarte fain filmul... and it has Madonna c�nd era draguţă şi sexi...!
    drăguţ film mai ales c�nd vezi toate ciudăţeniile de personaje!
    si muzica din BATMAN (1992)?
    Attached Images Attached Images nk404.jpg

  11. #2791 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Back To The Future Trilogy

    Iubesc filmele SF si am vazut foarte multe, dar nu am vazut seria Back to the Future pana acum. O trilogie superba! Mi-a placut fiecare moment din cele 3 filme. Adevarate capodopere ale genului. Toata lumea ar trebui sa vada aceste 3 filme.
    Eu ii dau un 10 cu felicitari !!

    "Roads? Where we're going, we don't need roads."
    Attached Images Attached Images back-future-original.jpg

  12. #2792 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Smockin Aces (2006)
    Smokin' Aces (2006) - IMDb"target="_blank">Smokin' Aces (2006) - IMDb
    Desi la inceput pare un film de actiune (si atat) , pe parcurs cu toate rasturnarile de situatii, cateva ”faze” amuzante si finalul surprinzator se transforma intr-un thriller /drama foarte bun . Recunosc ,la inceput am vrut sa-l vad numai pt ca joaca Ryan Reynolds , insa nici ceilalti actori nu dezamagesc prin interpretarile lor ( Jeremy Piven in special).
    Nota: 9/10
    Attached Images Attached Images smokin-aces-85860-638.jpg

  13. #2793 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Hot Fuzz
    Shawn of the dead

    Le dau 7.5 la ambele ca sunt incredibil de similare, aceeasi actori, acelasi regizor, uneori aceleasi replici (facute intentionat desigur). Ce mai, parodii englezesti un pic mai serioase pe ici-colo...

  14. #2794 SP
    Member klausn's Avatar
    Red - 8.5/10
    Prince of Persia - 7/10
    Faster - 8/10

  15. #2795 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai si de ce le-ai dat notele alea?

  16. #2796 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    No strings attached - 8 / 10

    O comedie frumoasa, cu glume bune (unele chiar geniale)



    Un film cu tente sexuale...cu actori buni, care joaca foarte bine.

    Merita vazut. Un film care binedispune

    Astept cu interes Friends with benefits
    Attached Images Attached Images movieposter.jpg

  17. #2797 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Abbott and Costello meet Universal Monsters (4 filme) 8/10
    1948 Abbott and Costello Meet Frankenstein
    1951 Abbott and Costello Meet the Invisible Man
    1953 Abbott and Costello Meet Dr. Jekyll and Mr. Hyde
    1955 Abbott and Costello Meet the Mummy

    filme de comedie... filmate �ntre anii 1948-1955! unde legendari actori care au adus pe marele ecran creaturile menţionate acolo revin �n rolurile care i-au făcut faimoşi. Comedie �n acelaşi stil creat de Stan şi Bran... mie mi-au plăcut pentru că este umor de desene animate... cu efecte parcă scoase din desenele cu Bugs Bunny...
    Attached Images Attached Images abbott_and_costello_by_tc81691.jpg 458644.1020..jpg abbott_and_costello_meet_the_invisible_man.jpg abbott-costello-meet-jekyll-hyde.gif 459687.1020..jpg

  18. #2798 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Happythankyoumoreplease - 8.5 / 10

    Un film superb. 3 povesti, 4 destine. Un scenariu original in sensul bun, niste actori necunoscuti (cu o singura exceptie, cine se uita la How i met your mother isi da seama) care fac o treaba foarte buna si un sfarsit pur si simplu minunat
    Attached Images Attached Images happythankyoumoreplease-2010.jpg 936full-happy-thank-you-more-please-poster.jpg

  19. #2799 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by dristiandark View Post
    Abbott and Costello meet Universal Monsters (4 filme) 8/10
    1948 Abbott and Costello Meet Frankenstein
    1951 Abbott and Costello Meet the Invisible Man
    1953 Abbott and Costello Meet Dr. Jekyll and Mr. Hyde
    1955 Abbott and Costello Meet the Mummy

    filme de comedie... filmate �ntre anii 1948-1955! unde legendari actori care au adus pe marele ecran creaturile menţionate acolo revin �n rolurile care i-au făcut faimoşi. Comedie �n acelaşi stil creat de Stan şi Bran... mie mi-au plăcut pentru că este umor de desene animate... cu efecte parcă scoase din desenele cu Bugs Bunny...
    Who's on first? Naturally

  20. #2800 SP
    Member klausn's Avatar
    Frozen - 7/10
    Toate bune si frumoase...insa nu ma asteptam la un asemenea final.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 244 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 240 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts