Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 244 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 190 ... LastLast
Results 1,781 to 1,800 of 4862

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #1781 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    The A-team - 8 / 10

    Poveste buna, actiune din plin, muzica buna si antrenanta, efecte speciale bune si credibile. ASA SE FACE UN FILM DE GENUL ASTA !!!
    Foarte bun filmul. Recomand.

    Ce nu inteleg...De ce B.A. nu a mai avut 3 tone de aur pe el ?

    The A-Team (2010)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTc4ODc4NTQ1N15BMl5BanBnXkFtZTcwNDUxODUyMw@@._ V1._SX95_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMTc4ODc4NTQ1N15BMl 5BanBnXkFtZTcwNDUxODUyMw@@@@AMEPARAM@@SX95@@AMEPAR AM@@SY140
    Attached Images Attached Images the_a_team01.jpg

  2. #1782 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Wanted - 85/100




    Killers - 80/100





    Date night - 80/100





  3. #1783 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Repo Men - 7 / 10

    Interesanta idee, poveste, personaje, putin plictisitor pe alocuri, putin prea sangeros pentru gusturile mele, dar bine facut si cu un final mindblowing.

    Repo Men (2010)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjA4MTUxODM0MV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDg3MTgwMw@@._ V1._SX88_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMjA4MTUxODM0MV5BMl 5BanBnXkFtZTcwMDg3MTgwMw@@@@AMEPARAM@@SX88@@AMEPAR AM@@SY140
    Attached Images Attached Images 2010_repo_men_wallpaper_008.jpg

  4. #1784 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Repo Men - 8/10

    Bun pentru o duminica dupa-masa ... daca nu va deranjeaza o portie mare de sange ... uriasa de sanga ... mama cat sange ... o sa am mai multe cosmaruri decat la un film de groaza.

  5. #1785 SP
    Member HawK's Avatar
    REPO Men
    8.5/10
    Attached Images Attached Images repo_men.jpg

  6. #1786 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    am vazut si eu astazi Predators la cinema
    Mi-a placut ca a fost realizat prin tehnici vechi cum ar fi folosirea costumelor si nu crearea predatorilor pe calculator 100%
    Nu mi-a placut Royce, ca a pierdut predatorul, ca de fapt un sezon insemna 2 zile, coloana sonora
    7/10

  7. #1787 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Grown Ups - 95/100




    Quote Originally Posted by razvanrazy
    O comedie de familie, cu bun simt, cu glume frumoase, o placere sa-l vizionezi. Adam Sandler, Chris Rock & co fac niste roluri de exceptie, te invata sa mai lasi calculatorul si telefoanele si pur si simplu sa iesi sa te distrezi in familie. Ar trebui sa urmam cu totii exemplul...

  8. #1788 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Clash of the Titans (2010)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTYxNjg4MzU5OV5BMl5BanBnXkFtZTcwOTA3NTUwMw@@._ V1._SX95_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMTYxNjg4MzU5OV5BMl 5BanBnXkFtZTcwOTA3NTUwMw@@@@AMEPARAM@@SX95@@AMEPAR AM@@SY140

    4/10- penibil, pur si simplu am pierdut timp fara rost cu acest film, efecte speciale penibile, schimb de replici de tot ........

    LOTR ramane in continuare cel mai bun film fantasy.

  9. #1789 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Clash of the Titans (2010)

    4/10- penibil, pur si simplu am pierdut timp fara rost cu acest film, efecte speciale penibile, schimb de replici de tot ........

    LOTR ramane in continuare cel mai bun film fantasy.
    Eu ii dau 9/10... La un moment dat am crezut ca e ecranizare dupa God of War combinat cu Dante's Inferno. Recunosc ca l-am vazut 2D. Poate in 3D e mai slab

  10. #1790 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu ii dau 9/10... La un moment dat am crezut ca e ecranizare dupa God of War combinat cu Dante's Inferno. Recunosc ca l-am vazut 2D. Poate in 3D e mai slab
    Credeam ca sunt singurul care a vazut filmul si a ramas surprins placut. Eu l-am vazut 3D si pot sa-l trec in lista de filme 3D reusite. De la mine are 10/10.

  11. #1791 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Predators - 7.5/10 - Entertaining

    Film de actiune bun, fara prea mult CGI, dar si fara prea multa /dpdv calitativ/ poveste. Personaje pe alocuri interesante /Royce - pussy Pianist is history, Edwin, Isabelle, Noland - fat Morpheus/, dar care nu au ocazia sa se dezvolte prea mult si despre care nici nu aflam mare lucru /cu toate ca nu sunt tocmai convins ca ar fi avut prea mult sens sa fie altfel/.

    Poate singurul succesor demn al primului Predator. Ma bucur ca s-a renuntat la ideea atat de nefericita dupa parerea mea a confruntarii cu Alienul. Pentru asta exista seria AVP si as zice ca e mai bine sa ramana acolo.

    adrien-brody-scene-f-004.jpg

    PS: Inainte sa bage baietii filmu am vazut si un trailer foarte interesant la un film despre a carei existenta nu stiam /deh, sambata am dat ultimu examen dupa o luna jumate de sesiune / -> Inception /Nolan + DiCaprio = /. Am la ce sa merg la salariu viitor.

  12. #1792 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Inception Can't wait

  13. #1793 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Predators - 8/10

    Merge cu popcorn excelent.

  14. #1794 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Seria Lord of the Rings, din nou. - 10/10.

  15. #1795 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    The A-team - 8 / 10

    Poveste buna, actiune din plin, muzica buna si antrenanta, efecte speciale bune si credibile. ASA SE FACE UN FILM DE GENUL ASTA !!!
    Foarte bun filmul. Recomand.

    Ce nu inteleg...De ce B.A. nu a mai avut 3 tone de aur pe el ?

    The A-Team (2010)
    B.A. a mai fost jucat de Mr. T ?

    Ontopic: Seria Nightmare on Elm Street - 8,5/10

    Nu am apucat sa vad noul film din 2010, dar pe toate celelate da. A fost un horror foarte placut, nu am fost scarbit de anumite scene ca-n alte filme, am si ras la multe faze lol

    A Nightmare on Elm Street (1984)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTMxOTk4NjMzOV5BMl5BanBnXkFtZTcwOTQ3NDAzMg@@._ V1._SX91_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMTMxOTk4NjMzOV5BMl 5BanBnXkFtZTcwOTQ3NDAzMg@@@@AMEPARAM@@SX91@@AMEPAR AM@@SY140

  16. #1796 SP
    Member richardm27's Avatar
    Nu, B.A. e jucat de Quinton "Rampage" Jackson......daca nu ma insel e luptator de UFC.

  17. #1797 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    Nu, B.A. e jucat de Quinton "Rampage" Jackson......daca nu ma insel e luptator de UFC.
    El a �ntrebat altceva, de ce nu ești atent?

    Quote Originally Posted by Deathstrike
    B.A. a mai fost jucat de Mr. T ?
    Da.

  18. #1798 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Credeam ca sunt singurul care a vazut filmul si a ramas surprins placut. Eu l-am vazut 3D si pot sa-l trec in lista de filme 3D reusite. De la mine are 10/10.

    Filmul a fost ok'ish,dar nu inteleg de ce au ales o ecranizare 3D cand a lasat de dorit,sincer erau unele momente in care pur si simplu ma uitam la ecran fara ochelari si nu observam diferenta.Eu i-as da un 7/10,mi-a placut povestea si actorul principal .

  19. #1799 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    pentru ca sa scoata mai multi bani....filmul a fost filmat normal si pe ultima suta de metri s-au gandit sa-l faca 3d si normal ca a lasat de dorit, deoarece filmul n-a fost gandit pt 3d

  20. #1800 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Repo Men (2010) - Excepţional, nu sunt adeptul genului Sci-Fi dar acesta s-a �ncadrat perfect dorinţelor mele. [9.5 / 10]
    Attached Images Attached Images repo_men_ver5.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 90 of 244 FirstFirst ... 40 80 88 89 90 91 92 100 140 190 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts