Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 80 of 244 FirstFirst ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 180 ... LastLast
Results 1,581 to 1,600 of 4862

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #1581 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    Prince of persia: The sands of time 10/10
    -un film numai bun de vazut cu prietenii
    Attached Images Attached Images prince_of_persia_the_sands_of_time.jpg

  2. #1582 SP
    Member LeGenD's Avatar
    da am uitat....nota 10/10...a luat atitudine monky:X

  3. #1583 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    "I hope they serve beer in Hell"
    Desi filmul se bazeaza pe cliseul "a bachelor party that went wrong", are ceva diferit fata de restul...o comedie foarte buna 8.8/10.

  4. #1584 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    lol Mr Deeds lol - 10
    Attached Images Attached Images mr_deeds.jpg mr-deeds-2.jpg

  5. #1585 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Scarface 8/10

    + Al Pacino

    - Sfarsitul .

  6. #1586 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Pride And Glory 8/10

    ---------- Post added 03-06-2010 at 03:35 AM ----------

    Alive ('93) 7/10

  7. #1587 SP
    Member Ayrton's Avatar
    The Wolf Man (Character)
    10/10 Clasic Horror

  8. #1588 SP
    Member vTGS's Avatar
    Prince of Persia-Sands of Time

    Am mers si eu la cinema sa vad PoP deoarece trilogia mi-a placut foarte mult . Sa vad cum s-a descurcat Jerry Bruckheimer cu PoP(cu Pirates of the Caribbean a facut o treaba fantastica, parerea mea ) . Pentru cei ce se asteapta ca filmul sa aiba aceeasi poveste ca si in joc...sa anuntat de Jerry inaintea lansarii filmului ca va avea o poveste diferita insa nu deviaza foarte mult, elementele de baza sunt acolo.

    Sunt cateva lucruri care mi-as fi dorit sa


    Nota: 9/10

  9. #1589 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Prince of Persia - Sands of Time (2nd run)

    Foarte bun si tot 10/10 ii acord. Nu o fi el film de oscar de a fost cu mult peste asteptarile mele.

  10. #1590 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Donnie darko 10/10

    The new world 9/10

    The illusionist 9/10

    The machinist 9/10

    Shoot 'Em Up 8.5/10
    Attached Images Attached Images movie1261619290.jpg newworld06.jpg illusionist_ver3.jpg machinist.jpg shootemup.jpg

  11. #1591 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Prince of Persia : The Sands of Time 6,5/10

    Are multa actiune, are feelingul de prince of persia dar foarte putin, puteau sa faca mult mai multe cu daggerul, cateva secvente funny, altele foarte foarte neamuzante, chiar proaste, desi mi-a placut in Donnie Darko, Jake nu prea se potriveste in filmul asta, multe faze cheesy specific disney....
    Merita vazut o data, nu o sa iesiti impresionati din cinematograf si nu o sa mai povestiti despre film in veci. Un film mediocru (alta culoare decat galben auriu nu o sa vedeti), care e fun de vazut intr-o zi de vara cu prietenii (desi are unele faze asaaaaaa de penibile). Atat si nimic mai mult.


    The book of Eli 7,5/8

    Un film destul de bun, interesant, filmat frumos, poveste atractiva pe alocuri, actori buni, jucat bine.
    Finalul e marele atuu al filmului dar si marele dezastru. Sincer inteleg ca era foarte greu sa faca endingul mai plauzibil in film (desi au bagat o gramada de subtilitati care duc spre ideea de la final trebuie sa recunosc) fara a dezvalui sfarsitul, dar totusi... e prea tras de par.
    Te face sa vrei sa-l vezi a doua oara datorita deznodamantului, si merita vazut a doua oara. Personal m-am uitat la el inca o data asa trecator pentru ca eram curios de unele faze daca se potriveau cu sfarsitul si cred ca o sa-l mai vizionez peste cateva luni pentru a ma putea uita la toate detaliile si eventualele subtilitati.
    Attached Images Attached Images opt-prince-persia-sands-time-movie-posters-1-500x740.jpg the_book_of_eli_poster2a.jpg

  12. #1592 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    She's out of my league - 7 / 10

    Un film chiar bun, super amuzant in unele faze, un film de relaxare si placut de vazut cu prietena.
    Attached Images Attached Images 2010_shes_out_of_my_league_001.jpg

  13. #1593 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    She's out of my league - 7 / 10

    Un film chiar bun, super amuzant in unele faze, un film de relaxare si placut de vazut cu prietena.
    Adevarat, l-am vazut aseara si am aceiasi parere.

  14. #1594 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Hmm... Diseara vine la mine prietena si as vrea un film asa mai romantic, chit ca nu-mi plac
    Imi recomanda-ti ,,She's out of my league'' ? Thx.

  15. #1595 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Hmm... Diseara vine la mine prietena si as vrea un film asa mai romantic, chit ca nu-mi plac
    Imi recomanda-ti ,,She's out of my league'' ? Thx.
    Merge filmul, dar daca vrei ceva puternic incearca sa vezi cu ea The Notebook in cazul in care nu l-ai vazut.

  16. #1596 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    The Notebook sa fie atunci ca nu l-am vazut. Vezi ca ma bazez pe tine

  17. #1597 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Poti vedea si Dear John, care este mai nou

  18. #1598 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Remember me - 10 curat.

    Pentru mine, este unu din cele mai bune filme de anu asta. Este foarte bune jucat, personaje foarte credibile si foarte bine conturate, un sfarsit mind blow-ing. Per total, un film foarte bun, care, pentru mine, intra in topul filmelor preferate.

    PS: nu-l suportam pe actorul principal (parkinson, cum ii zic eu), dar recunosc ca a jucat foarte bine.
    Attached Images Attached Images remember-me-movie1.jpg

  19. #1599 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    The book of Eli 7,5/8
    De ce dintr-un maxim de 8? lol

  20. #1600 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    poate 7.5-8 ..nota
    ca sa fiu ontopic ...imi recomandati si mie niste filme de groaza? gen saw, the grudge , ring

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 80 of 244 FirstFirst ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 180 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts